[ profesorel @ 13.02.2012. 12:51 ] @
Na stranicama mog sajta sam postavio facebook like box. Naglašavam da nemam fan stranicu na facebook-u povezanu sa ovim sajtom. Kada sam ulogovan na facebook-u, tada na mom sajtu vidim samo imena onih ljudi koji su mi prijatelji i piše koliko ima ostalih. Da li postoji način da proverim imena svih ljudi koji su lajkovali moj sajt?

Unapred hvala!
[ Ljubiša Begović @ 13.02.2012. 13:14 ] @
Kako to - nemaš fan stranicu, a imaš like box i ljudi to lajkovali? Šta su lajkovali? Možda si stavio Like dugme, a ne Like box?
Ako si pravilno integrisao i ako imaš stranicu i aplikaciju, možeš da vidiš sve koji su lajkovali stranicu, ali na samoj stranici na Facebook-u, a ne na tvom sajtu.
[ profesorel @ 13.02.2012. 13:54 ] @
Neman stranicu na facebook-u već sam kao url uneo link mog sajta. Sve super funkcioniše, samo sada ne mogu da proverim profil ljudi koji lajkuju.
Izgled možeš pogledati ovde.
[ plus_minus @ 13.02.2012. 13:59 ] @
Citat:
profesorel:Sve super funkcioniše, samo sada ne mogu da proverim profil ljudi koji lajkuju.


Citat:
Ljubiša Begović: ....
....
i ako imaš stranicu i aplikaciju, možeš da vidiš sve koji su lajkovali stranicu, ali na samoj stranici na Facebook-u, a ne na tvom sajtu.
[ profesorel @ 13.02.2012. 14:20 ] @
Hvala!
[ deedee5 @ 13.02.2012. 14:46 ] @
Treba ti ovo...

[ acca3 @ 13.02.2012. 16:27 ] @
Niste razumeli čoveka jer se nije dobro izrazio. kako vidim, na sajtu nije like box, nego like button sa uključenom opcijom faces. I za to koliko znam ne postoji mogućnost da vidiš ko je sve lajkovao ako ti nije prijatelj.
[ plus_minus @ 13.02.2012. 17:25 ] @
Da, ali bi on hteo ono drugo. On bi hteo "recommend" sa "send" dugmetom.. valjda... koliko sam ja mogao da ga razumem..
[ profesorel @ 13.02.2012. 21:50 ] @
Citat:
acca3: Niste razumeli čoveka jer se nije dobro izrazio. kako vidim, na sajtu nije like box, nego like button sa uključenom opcijom faces. I za to koliko znam ne postoji mogućnost da vidiš ko je sve lajkovao ako ti nije prijatelj.


acca3 je potpuno u pravu. Pobrkao sam malo nazive. Like box mi je bio preveliki pa sam stavio Like button sa uključenom opcijom faces.

Hvala, sada mi je sve puno jasnije.

[Ovu poruku je menjao profesorel dana 15.02.2012. u 11:38 GMT+1]
[ cyBerManIA @ 13.02.2012. 22:39 ] @
Na sajtu imas Like button, koji trenutno shareuje link sajta.
Mozes da ga podesis da lajkuje stranicu (page), a mozes i da stavis Like Box koji po defaultu lajkuje stranicu koju uneses.
Trenutno like button ti pokazuje brojku od 14 akcija, odnosno 5 osoba je direktno shareovalo link na profilu, 9 osoba je kliknulo Like. Na svo to shareovanje, niko nije ostavio ijedan komentar.

Pozdrav
[ profesorel @ 15.02.2012. 10:36 ] @
Ja vidim broj akcija, ali mi nije jasno kako proveravaš koliko je ljudi šerovalo, a koliko je samo njih kliknulo na Like i da li ima komentara.

Unapred hvala!