[ jerat @ 21.02.2012. 09:47 ] @
Nikada nisam radio sajt u flashu ( da napomenem odmah ) a potrebno mi je za jednog prijatelja da uradim neku sitnu prezentaciju i on hoce bas u flashu i bas taj template!
Naime , template ostaje isti ! Nasao sam kako da promenim text u meniju i naslovima , ali ne mogu da provalim kako da promenim article tekst ili kako se vec zove :(
Evo ovaj tekst zaokruzen plavom bojom na slici :



Svaka pomoc je dobro dosla ! Hvala ..
[ MenOfHonor @ 21.02.2012. 11:22 ] @
Treba nekoliko puta da klikneš mišem na oblast gde se nalaze ti tekstovi sve dok ne budeš imao mogućnost da ih izmeniš, jer se oni verovatno nalaze u animiranim klipovima. Postavi projekat da pogledam kako je uradjen pa ću moći detaljnije da ti objasnim.
[ jerat @ 21.02.2012. 11:33 ] @
Probao sam ali nigde ih nema .. samo su tu tekstovi od menija i od naslova

Ovo ovde upload :
http://www.templatemonster.com/flash-templates/29070.html

Hvala na pomoci !
[ MenOfHonor @ 21.02.2012. 13:13 ] @
Postupak je sledeći: u biblioteci (Library) pronadji sprite 410, selektuj ga i dvaput klikni mišem na ikonicu animiranog klipa pored njega. Kada u glavnom panelu budeš video njegov sadržaj selektuj text box u kojem se nalazi tekst koji želiš da promeniš, tako što ćeš dva puta kliknuti mišem na isprekidane linije koje ga okružuju i tekst će tada biti moguće menjati. Ne zaboravi da na tvom sistemu moraš imati instalirane fontove koji su korišćeni u projektu. Ukoliko si "kupio" ovaj template onda ih možeš pronaći u folderu _fonts. U suprotnom će ti fontovi biti zamenjeni nekim standardnim fontom koji je instaliran na tvom sistemu (kao što je Arial). Pogledaj sliku za detaljniji opis postupka.