[ PonyExpress @ 07.03.2012. 21:39 ] @
Imam problem sa zvukom kod prvog kadra na kasetici. Sve je u redu kada se gleda na kameri, cak se cuje i tokom prebacivanja na HDD, ali kada se pokrene sa diska onda je svih skoro sest minuta potpuno nemo.

Pokusavao sam sa svojm Sony i pozajmljenom Canon kamerom, ali bez uspeha. Probao kod sebe na desktopu i zeta na laptopu, pokusao sa Video Studio v10 i vX4, sa Movie Makerom, na XP i sedmici i uvek isti rezultat.

Sta je u pitanju i sta mogu da uradim da resim problem?

Ako je od znacaja, fajl ima 1.2 GB i skoro sest minuta. Podelio sam ga u VS X4, ali opet nije vredelo.
[ Mister_rap @ 12.03.2012. 02:00 ] @
Probaj sa nekim drugim softverom za pocetak.

I pogledaj malo recording setings da vidis da li su svi parametri validno namjesteni.
[ PonyExpress @ 12.03.2012. 16:29 ] @
Probao.

Citat:
PonyExpress: Pokusavao sam sa svojm Sony i pozajmljenom Canon kamerom, ali bez uspeha. Probao kod sebe na desktopu i zeta na laptopu, pokusao sa Video Studio v10 i vX4, sa Movie Makerom, na XP i sedmici i uvek isti rezultat.
[ Mister_rap @ 13.03.2012. 03:18 ] @
Aj okaci screen, settings dijela nekog programa u kome si pokusavao i nije uspelo da vidimo da li je ok..

Prije toga samo se uvjeri da ti capture screen u programu na kom radis nije na pauzi jer ovo moze da bude uzrok problema.