[ Marcus Naissus @ 21.03.2012. 12:06 ] @
Evo o čemu je reč...

Imam par stotina dolara na Fiverru, pa bih hteo da to podignem, ali oni nude isključivo PayPal kao mogućnost za isplatu.

Inače, ja te pare mogu da koristim za kupovinu na Fiverru, da bih platio nekom da dizajnira nešto, da snimi neku reklamu, da napiše neki članak i za još razne stvari koje ljudi tamo nude, pa bih mogao da ponudim nekom da ja njemu kupim nešto tamo od mojih para, a on meni da uplati na neki drugi način, ali je problem što ne znam kome to da ponudim.

Interesuje me da li imate neke ideje kako da ja dođem do tih mojih para, a da ne moram da tražim nekog u inostranstvu da mi otvara PayPal.
[ Googladzija @ 21.03.2012. 12:18 ] @

mozda da nadjes nekog u BiH?
[ Marcus Naissus @ 02.04.2012. 23:27 ] @
Ma nemam nikog koga dobro poznajem tamo da bih prebacivao nekoliko stotina dolara preko njega.

Probaću da pitam ljude ako hoće da im ja kupim nešto tamo za 5 dolara od mojih para, a oni da meni plate 4,5 dolara na neki drugi način. Znači, 10% jeftinije da dajem nego što mene košta, tako da im bude jeftinije nego sami kad bi poručili. Bolje i da dobijem 10% manje, nego da čekam dok dođe PayPal kod nas, što ko zna kad će da bude.
[ alen nikolic @ 21.07.2012. 09:21 ] @
Citat:
Marcus Naissus:
Ma nemam nikog koga dobro poznajem tamo da bih prebacivao nekoliko stotina dolara preko njega.

Probaću da pitam ljude ako hoće da im ja kupim nešto tamo za 5 dolara od mojih para, a oni da meni plate 4,5 dolara na neki drugi način. Znači, 10% jeftinije da dajem nego što mene košta, tako da im bude jeftinije nego sami kad bi poručili. Bolje i da dobijem 10% manje, nego da čekam dok dođe PayPal kod nas, što ko zna kad će da bude.


1 dolar ide Fiverr-u, tako da jedino mogu da ti plate 3.5 dolara, a da ne budu na gubitku :-), tako da od toga nema nista.
I mene muci isto pitanje, ali ako nista ne nadjem gledacu da uzmem neke zanimljive fiverr-e, ili da ih nekako obrnem za pare kod nas na limundo:-)
[ Deni web dizajn @ 23.05.2013. 17:59 ] @
Ima ljudi koji se bave zamenom firverr za kesh tako da vam mogu poslati pare recimo na racun.

Ali samo oprezno tu se uvek nadje neko ko vara.

Bilo je prica da se firverr da uvede placanje na racun i jos neki vid osim pp sto bi bilo pametno da urade. Provizija moze da ide na teret onih koji su zaradili pare tako da oni ne budu na gubitku. Ipak dosta zemalja nema mogucnost primanja pp...