[ muscolo @ 22.03.2012. 14:15 ] @
Ko trenutno ima najbolju ponudu? Jel ima neka promocija tipa prvih nekoliko meseci dzabe..Preselio sam se i treba da uvedem adsl a nemam nikakvih iskustva. Hvala.
[ Horejšio @ 22.03.2012. 17:11 ] @
Trenutno nema mnogo promotivnih ponuta. Jedna od najisplatljivijih je ova kod Verata, jer nude 4 mb/s za samo 1390. din + slusalice sa mikrofonom i besplatno telefoniranje! Mislim da trenutno ne moze bolje od ovoga da se nadje! Traje jos 10-ak dana.

Evo linka:

http://www.verat.net/sr/novosti/2012-03-08/nova-adsl-akcija-4-mbit-s-za-samo-1390-din-plus-vredni-pokloni/
[ bokivr @ 22.03.2012. 18:58 ] @
http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=8&cid=48140

Ovo je trenutno najpovoljnije ako zelis i IPTV
[ bantes9 @ 25.03.2012. 21:18 ] @
Mala napomena:

Verat Net - Ugovor u trajanju od 12 meseci, jednokratno 990 dinara za wireless ruter, nakon isteka Ugovora povratak na 1,5 Mbit, ukoliko ne dodje do povecanja brzina u narednim mesecima.


Telekom - Ugovor u trajanju od 24 meseca (sto mislim da je mnogo u ovom momentu). Ukoliko nije potreban IPTV, Telekom ima slicnu akciju kao Verat, po ceni manjeg paketa veca brzina tj. po ceni click 1 - click 4 brzina (placa se 1,5 Mbit a koristi 4 Mbit-a tokom trajanja Ugovora).

http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=8&cid=46625
Ugovor naravno na 24 meseca.
[ stoprocentni @ 13.05.2012. 19:39 ] @
Tema je zrela za update... :)

Mnogim ljudima ističu ugovori početkom leta pa im informacije ovog tipa mogu biti veoma zanimljive i korisne...

Dakle, kakva je trenutna situacija, ko je sada najpovoljniji? Ima li uopšte nečeg novog?

[ No_Copy @ 14.05.2012. 20:28 ] @
..mrka kapa..pogotovu kod telekoma.. :/
[ eskimoDFS @ 14.05.2012. 20:35 ] @
Vdsl se sprema, verovatno od nove godine.. Uzimajte sto krace ugovore..
[ No_Copy @ 14.05.2012. 20:43 ] @
..ohoho..konacno.. :)
..jel info iz "prve" ruke..? ;)
[ vkoja @ 14.05.2012. 20:43 ] @
Gde ce biti vdsl kod telekoma ili... ?
[ zexoni70 @ 14.05.2012. 20:47 ] @
Citat:
eskimoDFS: Vdsl se sprema, verovatno od nove godine.. Uzimajte sto krace ugovore..

Da ali VDSL moze samo ako si najvise 1 km udaljen od centrale,a sve dalje je isto kao i kod ADSL-a 2!
To ce biti moguce i isplativo jedino po vecim gradovima u kojima 50% stanovnistva zivi u zgradama a udaljeno je od centrale najvise do 1 km!Pozz
[ eskimoDFS @ 14.05.2012. 20:53 ] @
http://www.telekomsrbija.com/I...?sid=5&id=30&cid=48890

Pa, moze i na dalje od 1km ako postave dodatne dslamove, ili sta vec... Naravno ako ovo iz linka nije prevara neka.
Ja prelazim na sbb od nove godine pa makar uveli i vdsl99+v2..
[ icemanbg @ 15.05.2012. 07:21 ] @
Sta mislite o ovoj ponudi
http://adsl.beocity.com/

MIK KliketiClick 6/1 Mbps: 1599.00 mesecno
MIK KliketiClick 8/1 Mbps: 1699.00 mesecno
MIK KliketiClick 16/1 Mbps: 1899.00 mesecno

Ima li negde povoljnije,
I sta mislite o ovom provajderu, koristi li neko njegove usluge?
Ja se razmisljam da predjem kod njega
[ newtesla @ 15.05.2012. 07:52 ] @
Servis im radi fantastično dobro - ono, otvaranje strana i slično: manju latenciju u otvaranju imam samo na dedicated linku.

Torenti su žestoko osakaćeni.
Šalju preteća pisma, i gase saobraćaj, ako skidaš ilegalne torente (čitaj: sve sem ubuntua)
Plaća se unapred, gase u minut.
Preskupi su jednom kad istekne ugovorna obaveza - ali preskupi!
U tu cenu ne ulazi ruter/modem: moraćeš da koristiš/kupiš/pozajmiš svoj.
Adresa jeste javna, ali se menja nešto tipa jednom mesečno; a ne svakom rekonekcijom: za jdownloader i slično - ne.

Plus što garantuju 6mbps, a u sistemu im šejpovano na 5,4.

Sve u svemu, mnogo sam živaca izgubio sa njima.
[ No_Copy @ 15.05.2012. 08:36 ] @
..Verat je produzio akciju..i razmisljam se da predjem kod njih..
..el moze neko od njihovih korisnika..ukratko iskustva sa njima...?

http://www.verat.net/sr/novost...t-za-samo-1290-dinara-mesecno/
[ Obavestenje @ 15.05.2012. 20:35 ] @
Koristim Verat Net vec duze vreme i u globalu sam zadovoljan. Kod njih se potpisuje ugovor na 12 meseci a to je dobro ukoliko neko zeli da promeni provajdera zbog nekih akcija i povoljnosti itd... Koristim 1,5 mbps za 660,00 RSD mesecno. Da dodam jos da postoji mogucnost da se izvrsi uplata za 5 meseci unapred i 6 mesec se dobija gratis.
[ Slobodan Milivojevic @ 15.05.2012. 20:53 ] @
Koja je to akcija za 1.5M za 660din?
[ No_Copy @ 16.05.2012. 17:16 ] @
..ne verujem da je to akcija..vec nagrada za vernost..plus nagrada za placanje vise mseci unapred..i suma sumaru..dodje mu na 660 din mesecno..msm.. to je samo moja predpostavka.. :)
[ plague @ 16.05.2012. 18:56 ] @
Bila je prosle godine akcija oko septemrba/oktobra u Veratu za ~800din 1.5mbit. Ako platis unapred verovatno mozes jos vise sniziti.
[ Obavestenje @ 17.05.2012. 03:04 ] @
Radi se o proslogodisnjoj akciji. Mislim da sam startovao u sep/okt sa tim. Jedan mesec kosta 790,00 RSD i ukoliko platis 5 meseci unapred onda dobijes jedan gratis. Na kraju kada se sve sabere i oduzme 12 meseci ADSL-a me kosta 7.900,00 RSD.
[ bantes9 @ 17.05.2012. 11:02 ] @
@No_Copy

U ovoj temi sam napisao ukratko iskustva sa Veratom (presao sa Telekoma)
http://www.elitesecurity.org/t94320-36#3099411

Koristim vec skoro dva meseca i nemam ni najmanju zamerku, jedino treba znati da je placanje unapred do 12-og za tekuci mesec (15-og krecu iskljucenja).
[ majce22 @ 29.05.2012. 18:45 ] @
meni ugovor kod Telekoma istice 10.06. Takodje trazim neku dobru ponudu. Posebnih zahteva za nekom brzinom nemam...
[ MagicMaster @ 29.05.2012. 19:20 ] @
Ajd da se upišem na temu, i meni u avgustu ističe obaveza na PTTovih 50 posto ....
[ cimer @ 30.05.2012. 06:55 ] @
i meni 31.08 istice ugovor kod ptt-a s 50% popusta.
ako niko ne ponudi najvise 1000din za 1.5Mbps odo ja na prepaid sbb dok ne uleti neka povoljna promocija
[ _Diamond_ @ 05.06.2012. 19:24 ] @
Kakva je trenutno situacija meni ističe ADSL za mesec dana... ko je najpovoljniji trenutno ?
[ cimer @ 06.06.2012. 07:47 ] @
http://www.verat.net/sr/novost...t-za-samo-1290-dinara-mesecno/

ako se ovo moze zvati promocija, strasno

ako ne bude 1.5Mbps za manje od 1000din odjavljujem ADSL i prelazim na SBB
[ bantes9 @ 06.06.2012. 08:12 ] @
U ovom momentu tesko da neko moze prici sbb-u, tako da za pare koje dajemo na ADSL akcijama za 4Mbit sbb nudi 10Mbit.

Niko od provajdera se bar za sada ne odrice cene, vec samo daju veci protok za iste pare.
[ _Diamond_ @ 06.06.2012. 08:20 ] @
Meni kablovska ne treba.... Treba mi samo internet.
A tema se tiče najpovoljnijeg ADSL,a ne najpovoljnijeg interneta :)
[ majce22 @ 06.06.2012. 23:27 ] @
Ne svidja mi se obavezivanje na 24 meseci, a to je uslov kod sbb...
[ lalineja @ 07.06.2012. 15:47 ] @
Evo lepe vesti, nadam se da ce biti realizovana, posto sam korisnik ptt i njihove akcije od prosle godine 50% na usluge.
Danas pozvah da se raspitam oko raskida ugovora i procedure, operater mi dade informacije o postupku raskida i rece da se u julu ocekuje nova akcija, ali od 30% na postojece cene.
Sto i nije lose, ako bude tako.
Za postojece korisnike ove prethodne akcije od 50%, bice omoguceno sklapanje novog ugovora, na novih godinu dana.
Ostaje da sacekamo jul
[ cimer @ 07.06.2012. 16:24 ] @
pa to i jeste normalna promocija ako bude bila, odma potpisujem ugovor na god dana i ostajem kod njih
ajmo ajde svi u napad
[ tomasd @ 07.06.2012. 16:27 ] @
Ja nešto nisam siguran da se radi o popustu na popust. Mislim da se radi o 30% na zvaničan cenovnik. Evo mejla koji sa upravo dobio :

"Obaveštavamo Vas da Pošta priprema novu promotivnu ponudu ADSL usluge.

U okviru ove promocije, koja fe trajati od 01.07.2012. godine do 30.09.2012. godine, ukoliko zaključite ugovor za ADSL uslugu na 2 godine, u toku prve godine korišćenja ostvarićete 30% popusta u odnosu na cene utvrđene važećim Cenovnikom PTT internet usluga. Akcija se odnosi na servis pakete počev od 4096/512 Kbps."
[ MagicMaster @ 07.06.2012. 16:30 ] @
Samo da se ne vežem na 2 godine zbog 1 godine popusta od 30 posto ....

12 na 12 bih možda i progutao i 30 posto, smanjim paket, i nastavim da dajem iste pare.

Ali 12 od 24, nikako ....

Vidim da mi ne gine povratak na SBB ....
[ cimer @ 07.06.2012. 16:36 ] @
nisam ni mislio popust na popust vec na postojece cene. posto mi ne treba net vece brzine od 1.5Mbps, a uslovili su na brzine od 4Mbps na vece i na vremensko ogranicenje od 12 meseci a ugovor na 24 necu im dati paraf jer mi se ne isplati.
i ja se razmisljam uveliko na prelazak na sbb, i ovako njihov modem nisam palio god dana, a stoji jadan pored TP Linka
[ lalineja @ 07.06.2012. 16:55 ] @
Citat:
tomasd: Ja nešto nisam siguran da se radi o popustu na popust. Mislim da se radi o 30% na zvaničan cenovnik. Evo mejla koji sa upravo dobio :

"Obaveštavamo Vas da Pošta priprema novu promotivnu ponudu ADSL usluge.

U okviru ove promocije, koja fe trajati od 01.07.2012. godine do 30.09.2012. godine, ukoliko zaključite ugovor za ADSL uslugu na 2 godine, u toku prve godine korišćenja ostvarićete 30% popusta u odnosu na cene utvrđene važećim Cenovnikom PTT internet usluga. Akcija se odnosi na servis pakete počev od 4096/512 Kbps."


ja napisah na postojecu cenu, misleci na vazeci pun cenovnik, ne na popust na popust
znaci na cene po vazecem cenovniku
[ tomasd @ 07.06.2012. 16:57 ] @
Ja sam to zbog @lalineja napisao, jer sam razumeo da je on tako shvatio ovu promociju.
Ja na žalost nemam SBB, a ugovor od dve godine mi ne bi smetao za ovu sadašnju promiciju od 50%. Ovako, 30% i to samo godinu dana...sačekaću kraj septembra, kada mi ističe ugovor, pa ću videti, kakva će tada biti ponuda kod konkurencije.
[ tomasd @ 07.06.2012. 16:59 ] @
@ lalineja
Da, samo sam ja to postojeće, shvatio ako postojeće cene kod nas...što je babi milo .. :)
[ _Diamond_ @ 07.06.2012. 18:47 ] @
Koliko pre isteka ugovora treba da se javimo radi raskida ? Čisto pitam da me telekom ne bi uslovio nekom pravnom zavrzlamom.
[ MagicMaster @ 07.06.2012. 18:52 ] @
Evo ti odgovor koji sam dobio:

"Postovani,

ugovorna obaveza Vam istice 18.08.2012. Ukoliko zelite raskid, obratite nam se u periodu od 18.07. - 18.08.2012. da Vam kazemo detaljnije o raskidu, a sto se tice nove akcije, startuje sigurno 01.07., na koju ce imati pravo i korisnici stare akcije. Ugovor ce biti na 2 godine. Prve godine popust 30%, a druge se placa regularna, tj. puna cena. Za sve ostale informacije, obratite se korisnickom servisu 011/3641-999."
[ majce22 @ 07.06.2012. 19:20 ] @
MagicMaster,

radi se o ptt adsl takodje ?
[ calexx @ 07.06.2012. 19:31 ] @
Verovatno. Ja ću do kraja meseca da sačekam ponudu Telekoma pa da vidim šta dalje, nekako mi se ne raskida ugovor iz raznih razloga pa ću najverovatnije da uzmem najmanji mogući paket, čisto da ADSL ostane aktivan.
[ espresso @ 07.06.2012. 19:44 ] @
Može li kod Ptt-a da se jednostavno raskine ugovor po staroj akciji ali da ostanem pretplatnik? Piše da ako se ne raskine ugovor, on se automatski produžava na još godinu dana ali po većim cenama. Sigurno nikome ne bi odgovaralo da mu se produži ugovor automatski.
[ mr. ako @ 07.06.2012. 19:58 ] @
Meni istekla akcija na pocetku meseca kod Telekoma (4mbps za 1k din.), pa pokusavam onu staru foru da zaglavim SpeedUP, al' nesto ne ide... :) ...a ne bih da dajem Telekomu vise od 1,5k din. za iole normalnu brzinu... Znam par njih kojima se SpeedUp zaglavio na oko 5mbps, a placaju 1.5mbps, pa pokusajte i to pre prebacivanja i potpisivanja... :)
[ calexx @ 07.06.2012. 20:19 ] @
Au, sad sam proverio, ja sam takođe potpisao početkom juna prošle godine pa mi sada ide 4Mbps po redovnoj ceni ... valjda. Ne znam da li da menjam brzinu na najmanju, možda produže paket sa istim uslovima ... mada, ako paket ostaje, neće da me pusti da promenim brzinu. A nije mi uopšte svejedno da li ću da dajem kilo para više.
[ MagicMaster @ 07.06.2012. 20:22 ] @
Citat:
MagicMaster,

radi se o ptt adsl takodje ?


Da, da ....

Ja sam bio na SBBu, pa sam zboh neke akcije prešao na Telekom, pa sam onda zbog ove akcije prešao na PTT, a sada se izgleda opet vraćam na SBB .... i tako u krug :) :)

calexx, i mene smara ponovno cimanje idi, potpisuj, hebavaj se .... al šta da im radim kad neće korisnike ... :) :)

Ako Telekom izbaci nešto interesantno, onda možda i ostanem na ADSL ... ako ne, onda opet na SBB ... i ja imam valjda 3 njihova modema kod mene. :)
[ calexx @ 07.06.2012. 20:38 ] @
Mene ne bi zamaralo ako ima vajde od toga ... ali se Telekom još ne javlja po ovom pitanju. Ako im ostanu sadašnje akcije ... ili ako ponude slično kao PTT, a obično se pomalo kopiraju, onda ću morati da oborim paket na najmanju brzinu.
[ MagicMaster @ 07.06.2012. 20:42 ] @
Pa to sam i ja napisao.

Smara me, ali pare su pare... :) :)
[ _Diamond_ @ 07.06.2012. 21:12 ] @
Citat:
MagicMaster: Evo ti odgovor koji sam dobio:

"Postovani,

ugovorna obaveza Vam istice 18.08.2012. Ukoliko zelite raskid, obratite nam se u periodu od 18.07. - 18.08.2012. da Vam kazemo detaljnije o raskidu, a sto se tice nove akcije, startuje sigurno 01.07., na koju ce imati pravo i korisnici stare akcije. Ugovor ce biti na 2 godine. Prve godine popust 30%, a druge se placa regularna, tj. puna cena. Za sve ostale informacije, obratite se korisnickom servisu 011/3641-999."


Da li radi raskida isti uslovi važe i u telekomu,tj da se treba javiti u roku od mesec dana pre isteka roka ugovora ?
[ mtopic @ 07.06.2012. 21:18 ] @
@_Diamond_
Ja sam im pre par dana pustio mejl sa ovim pitanjem na sta su mi odgovorili:

"Poštovani,



Po isteku ugovorne obaveze, od 12 meseci, u okviru ADSL kampanje pod nazivom "Click 50%" ukoliko korisnik ne otkaže Ugovor, ugovorni odnos se automatski produžava na neodređeno vreme, a mesečna pretplata za ADSL naplaćuje se u skladu sa aktiviranom brzinom (Click paketom).



Ukoliko po isteku ugovorne obaveze ne želite da nastavite da koristite uslugu ADSL zahtev za demontiranje iste i raskidanje Ugovora podnosi nosilac prava usluge odlaskom u poslovnicu Telekom Srbija, uz ličnu kartu na uvid. Tom prilikom potrebno je vratiti opremu (modem i spliter) koja je izdata na korišćenje prilikom potpisivanja Ugovora.



Postojećim korisnicima usluge ADSL, po isteku ugovorne obaveza, omogućena je i promena kampanje za trenutno aktuelne iz ponude Telekom Srbija u poslovnicama Telekom Srbija uz ličnu kartu na uvid.



Detaljne informacije o kampanji „Brži i jeftiniji ADSL“ možete pogledati na našem sajtu na adresi: http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=8&cid=46625



S poštovanjem, Telekom Srbija a.d.

www.telekom.rs"

Znaci da se ne treba posebno najavljivati.
[ lalineja @ 07.06.2012. 21:54 ] @
Meni ovo kod ptt-a, odgovara, za sad, neka bude i na dve godine, a mislim da ce tu foru sa ugovorima na dve godine poceti svi da primenjuju, bas zbog preletaca :)
[ madmax-wifi @ 07.06.2012. 23:42 ] @
Citat:
espresso: Može li kod Ptt-a da se jednostavno raskine ugovor po staroj akciji ali da ostanem pretplatnik? Piše da ako se ne raskine ugovor, on se automatski produžava na još godinu dana ali po većim cenama. Sigurno nikome ne bi odgovaralo da mu se produži ugovor automatski.


Moze.
Ali meni su rekli da moram zadrzati brzinu koju koristim.
Kao ne moze se brzina smanjiti.
Jedino moze ako skroz odkazem ugovor kao da necu uopste koristit adsl pa ponovo podpisem kao novi pretplatnik.
Ali tu ritikujes da izgubis port za ADSL u centrali (osim ako budu hteli da ti odrade samo formalno - podpises raskid pa odmah novi ugovor kao novi korisnik).
U svakom slucaju dosta nepotrebnih komplikacija, tehnicka podrska dosta zbunjena i neusaglasena.
Ja sam se zahvalio i prekinuo saradnju sa njima.
Inace sto se samog ADSL-a tice bio sam zadovoljan.

Trenutno mi najvise odgovara kod verat-a 4096/512 Kbit/s - 1390 dinara.
[ KrkaCiC @ 08.06.2012. 01:03 ] @
I meni je izgledao istekao ugovor pocetkom Juna. Mogu max 1 mesec da sacekam da vidim da li Telekom nesto dobro nudi,ovo adsl+iptv me ne interesuje,imam kablovsku za 600 din
Ukoliko nema ponude od telekoma,po meni najbolji izbor je ExeNet,trenutno sa ugovorom 2 god za 1490 5/768 a ugovor na godinu 8/1,25 za 1990-i nema filtriranja torenta,sto je vecini bitno . Mada voleo bih da ostanem na Adsl,zbog za*ebancije sa antenom i kablovima. Valjda ce ovi telekomovci da ponude nesto kao 50% off,inace ako nastave sa uvaljivanjem iptv-a,box paketa i slicno-Cao Zdravo
[ lalineja @ 08.06.2012. 12:43 ] @
Citat:
madmax-wifi: Moze.
Ali meni su rekli da moram zadrzati brzinu koju koristim.
Kao ne moze se brzina smanjiti.
Jedino moze ako skroz odkazem ugovor kao da necu uopste koristit adsl pa ponovo podpisem kao novi pretplatnik.
Ali tu ritikujes da izgubis port za ADSL u centrali (osim ako budu hteli da ti odrade samo formalno - podpises raskid pa odmah novi ugovor kao novi korisnik).
U svakom slucaju dosta nepotrebnih komplikacija, tehnicka podrska dosta zbunjena i neusaglasena.
Ja sam se zahvalio i prekinuo saradnju sa njima.
Inace sto se samog ADSL-a tice bio sam zadovoljan.

Trenutno mi najvise odgovara kod verat-a 4096/512 Kbit/s - 1390 dinara.


kod ptt-a ce 4096/512 Kbit/s biti jeftinije, sa popustom 30% na sadasnju cenu
[ bigvlada @ 08.06.2012. 16:01 ] @
Interesantni podaci. Da li još neko ima SDSL vezu? Ja kod Beogrida imam 4096/4096 kb za 1350 mesečno plus 30 megabita/s lokalnu mrežu. Nema torent filtera.
[ calexx @ 08.06.2012. 16:06 ] @
Citat:
MagicMaster: Ako Telekom izbaci nešto interesantno, onda možda i ostanem na ADSL ... ako ne, onda opet na SBB ... i ja imam valjda 3 njihova modema kod mene. :)
Šta god da ponude, SBB ima nov odgovor koji će teško neko da pokrije. Ma ni da priđe. ;)
[ madmax-wifi @ 08.06.2012. 22:45 ] @
Citat:
lalineja: kod ptt-a ce 4096/512 Kbit/s biti jeftinije, sa popustom 30% na sadasnju cenu


Nedelju dana mi je trebalo da nadjem referenta za ADSL.
Imaju samo jednog na celu mreznu grupu, grubo to je precnik od nekih 50km.
Obilazi teren, resava probleme, sklapa-raskida ugovore.
Licno nekrivim nista coveka posto ima nenormalan posao.
To verovatno nije slucaj u BG ali kod mene je tako bilo.

To je jedini razlog zbog cega sam otisao sa PTT-a i pored toga sto je na kraju hteo sve da mi odradi - neodgovornost prema korisnicima.

A sto se tice verata za paket koji sam naveo razlika u ceni naspram PTT-a je samo 100din(na mesecnom nivou) - pod uslovom da stvarno nesto bude od te akcije, jos uvek zvanicno nista nije objavljeno.
Ako bi popust ponovo bio 50% na PTT-u to bi jos i bilo vredno cimanja ali 30% bar meni nije vredno, a i mogucnost za raskid ugovora mi svakako istice ranije.
[ madmax-wifi @ 09.06.2012. 01:37 ] @
Upravo mi je stiglo na mail...

Citat:
Poštovani,

obaveštavamo Vas da Pošta priprema novu promotivnu ponudu ADSL usluge.

U okviru ove promocije, koja će trajati od 01.07.2012. godine do 30.09.2012. godine, ukoliko zaključite ugovor za ADSL uslugu na 2 godine, u toku prve godine korišćenja ostvarićete 30% popusta u odnosu na cene utvrđene važećim Cenovnikom PTT internet usluga. Akcija se odnosi na servis pakete počev od 4096/512 Kbps.

O detaljima akcije možete se obavestiti na internet strani www.ptt.rs ili pozivanjem broja tehničke podrške 011/3641-999.

Srdačan pozdrav,

PTT Net


Na sajtu jos nisu objavili...
[ dakiyu @ 09.06.2012. 03:49 ] @
Ja lepo rekoh sebi prosle godine da sam se zahebao sto nisam click4 50% hteo na 2 godine kad mi to najidealnije...kao za godinu dana ce da bude mnooogo jeftinije...e eto nam ga na sada...nije dzabe ona "ko hoce vece izgubi iz vrece"...hahaha,ma idemo dalje...
[ _Diamond_ @ 19.06.2012. 12:08 ] @
Citat:
mtopic: @_Diamond_
Ukoliko po isteku ugovorne obaveze ne želite da nastavite da koristite uslugu ADSL zahtev za demontiranje iste i raskidanje Ugovora podnosi nosilac prava usluge odlaskom u poslovnicu Telekom Srbija, uz ličnu kartu na uvid. Tom prilikom potrebno je vratiti opremu (modem i spliter) koja je izdata na korišćenje prilikom potpisivanja Ugovora.

Malo je nejasno,morali bi da kažu u kom roku onaj koji želi treba da dođe u poslovnicu.
Meni su rekli da dođem dan posle isteka ugovora.
Svašta.
Valjda treba pre isteka ugovora da se dođe,a ne posle.
I sam se ranije raspitivao za PTT,ali pošto nisam u Beogradu,naći ko je nadležan za moj reon je bilo dosta teško... Pa sam digao ruke,očigledno da se nisu nešto potrudili da se približe korisnicima.
Najbliži telefon za informacije koje je dat za moje područje je Sremska Mitrovica,a ja živim u opštini koja je blizu Beogradu.
[ Marko Cukalac @ 20.06.2012. 13:16 ] @
Prvi info, adsl do 16Mb(koliko linija moze da podrzi) + ruter = 1599,00 kod Beocity-a, letnja akcija.
[ Slobodan Milivojevic @ 20.06.2012. 13:44 ] @
Beocity kao poznati "flat" provajder... Imate 10GB ovoga, 100GB onoga... A brzinu od 16Mbit...

Mozda se nesto promenilo, al bas i ne verujem.
[ _Diamond_ @ 21.06.2012. 14:18 ] @
Citat:
Marko Cukalac: Prvi info, adsl do 16Mb(koliko linija moze da podrzi) + ruter = 1599,00 kod Beocity-a, letnja akcija.

Ne znam kakvi su sada,ali ranije nisu baš bili kvalitetan provajder.
U svakom slučaju,sajt im je blago očajan.
[ Marko Cukalac @ 22.06.2012. 14:17 ] @
Pozovite tehnicku podrsku, trazite test nalog na 24h pa istestirajte sami :)
[ mcnie7 @ 30.07.2012. 03:33 ] @
Meni takodje istice ugovor kod Ptt-a cuveni popust 50 %.Ima li nekih promocija u najavi ?Pozz
[ Informacija @ 30.07.2012. 22:46 ] @
Total TV ima solidnu ponudu trenutno ukoliko si njihov korisnik kablovske a ako ne onda je Verat medju boljima ukoliko uplacujes unapred 5 meseci.
[ bantes9 @ 30.03.2013. 15:57 ] @
Ajde da malo osvezimo temu:

http://www3.ptt.rs/akcija_adsl_2013/
ptt akcija koja istice sutra (6/1 - 1400 dinara....)


http://www.verat.net/sr/akcije/
verat akcija (5/1 - 1490 dinara....)


[ bantes9 @ 12.05.2013. 09:18 ] @
http://www.beotel.net/

1,5 Mbit za 1000 dinara
5 Mbit za 1550 dinara
10 Mbit za 1890 dinara

Vest je sa naslovne strane a nema neki dodatni link, sa informacijama o ugovornoj obavezi. Pise za sve korisnike, tako da bi trebalo da svako moze da se prijavi, ali opet treba proveriti.
[ since1986BC @ 14.05.2013. 20:53 ] @
Zanimljivo da je i kod Verat net-a cena za pakete 5/1 i 10/1 identicna.
http://www.verat.net/sr/adsl/

To su im sada standardni paketi.
[ bantes9 @ 30.05.2013. 10:32 ] @
http://www.totaltv.tv/Total+TV/115/NET.shtml
[ bantes9 @ 15.07.2013. 14:59 ] @
http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=8&cid=55019

net10 po ceni net5, net20 po ceni net10.

Ukoliko se obavezete na 2 godine cene su sledece:

10/1 1549 dinara
20/1 1899 dinara
[ bantes9 @ 16.09.2013. 12:25 ] @
http://www.beotel.net/?strana=...=glavna&jezik=1&katv=1

Beotel 10Mb/s za 1490 dinara uz ugovornu obavezu od 24 meseca (dobija se wi-fi ruter).
[ bantes9 @ 08.10.2013. 22:06 ] @
http://www.verat.net/sr/novost...-i-free-wifi-za-samo-1490-din/

Verat 10Mb/s za 1490 dinara. Ovaj put umesto 12 meseci, ugovorna obaveza je 24 meseci a dodatno sada dele i wi-fi ruter.
[ Marenović Slaviša @ 20.01.2014. 15:47 ] @
Stara tema, večito pitanje.

Dakle, koja je sada najbolja ADSL ponuda, ili još bolje pitanje, koja je sada najbolja ponuda ADSL + IPTV

Kada kažem najbolja, mislim najpovoljnija.
[ Marenović Slaviša @ 22.01.2014. 21:58 ] @
Nema odgovora? Ili još nema promena, verat je još najpovoljniji? Kako vas služi verat, da li zaista izvlačite 10 Mb/s
[ valerijan @ 22.01.2014. 22:28 ] @
Beotel: isto to ali može i na 12 Meseci bez WiFi rutera (ako npr. već imaš)

Citat:
ADSL akcija 10Mb/s 1.490 dinara! (12 meseci ugovorna obeveza)

ADSL akcija 10Mb/s samo 1.490 dinara + besplatan wi-fi ruter! (24 meseca ugovorna obeveza)

BeotelNet u ADSL akciji za nove i stare korisnike. Brzina 10Mb/s za samo 1.490 dinara mesečno!


izvor

takođe

Citat:
Poštovani korisnici, obaveštavamo vas da su VeratNet i BeotelNet postali deo jedinstvenog sistema, koji će doprineti očuvanju liderskih pozicija u oblasti internet usluga. - See more at: http://www.verat.net/sr/novost...eotelnet/#sthash.thxizqU7.dpuf


[es] tema tim svečanim povodom
[ Slobodan Milivojevic @ 23.01.2014. 12:16 ] @
Citat:
Marenović Slaviša:
Nema odgovora? Ili još nema promena, verat je još najpovoljniji? Kako vas služi verat, da li zaista izvlačite 10 Mb/s


Realna brzina na 10/1 ADSL-u je oko 8.5/0.85 Mbps.

E sad, ovo zavisi i od toga da li si predaleko od centrale / isturenog stepena. Ako si predaleko (dalje od ~2km) mozes imati manju brzinu downloada od 10Mbps.