[ alexxx2890 @ 28.03.2012. 17:01 ] @
Imam problem sa mojom nokiom, u poslednje vreme se stalno restartuje, i bilo je zanremarljivo po jednom na dan.
ali pre neki dan kad sam hteo pozvati druga, nadjem kontakt u imeniku i pokusam da pozovem ali cim pretisnem zelenu slusalicu telefon se restartuje i tako jedno 4 do 5 puta zaredom, dok vise nije hteo da se upali. Odneo sam fon u servis mislio sam da je u pitanju softver posle nekoliko dana su mi rekli da su promenili softver i da i dalje nece da radi. Krene da se ukljucuje dodje do logo nokie i kad pretisnem bilo koji taster on se ugasi. Zna li neko sta nije u redu?
[ miki069 @ 29.03.2012. 20:53 ] @
Nije u redu taj "servis" u koji si odneo telefon.
Odenesi ga u neki bolji servis.
[ alexxx2890 @ 02.04.2012. 14:11 ] @
odneo sam i u drugi servis i isto su mi ogovorili da su ga flesovali i da i dalje nece da radi. Sada sam odneo i u treci i ako mi isto odgovore dizem ruke od fon, kupujem drugi :D
[ ZZIKA @ 03.04.2012. 09:39 ] @

Nađi servis koji je servis, a ne trgovina koja prodaje telefone i sebe naziva servisom. Pravih servisa je malo i obično se nalaze po malo zabačenijim mestima. Kada uđeš u servis, znaćeš da je servis - i po izgledu i po mirisu.
[ alexxx2890 @ 25.04.2012. 11:42 ] @
Poslao sam ga za nis i telefon je popravljen, zamenjen mu je softver i baterija.
Izgleda da je baterija bila problem svo vreme ali mi nije jasno kako se je uopste i ukljucivao?
Ali vazno je da je sad sve ok. Hvala pozz