[ cozmo_im @ 29.03.2012. 22:08 ] @
Kao sto kaze naslov teme. Elem, kako je istekao ugovor kod VIP-a, dadoh rodbini ovaj telefon (koji je u perfektnom stanju, cak mu i garancija jos nije istekla, jer smo ranije obnovili ugovor) da ga otkljucaju za druge mreze.

Ne lezi vraze ne moze da se otkljuca. Nosili su u tri servisa u Staroj Pazovi i nijedan box ne vidi telefon - inace telefon se uredno kaci na Samsung Kies, razmenjuje podatke sa kompom, sve uredno, puni se preko USB-a.

Pitanje se odnosi da li u ta tri servisa ne znaju to da odrade i da li je moguce da je VIP "hardverski" onemogucio otkljucavanje telefona? Ono sto sam video na netu je da se ovaj fon otkljucava u roku od minut i da nikakve zavrzlame ne postoje.

Dakle, samo da li je moguce (to je jedan serviser rekao navodno) da se "hardverski" osteti i da je nemoguce otkljucati ga. Meni to zvuci neverovatno.

Ali ajd da pitam...
[ miki069 @ 29.03.2012. 23:04 ] @
Ako nemaju http://www.rockerdongle.com/ ne mogu ga ni uraditi.
Idi u neki bolji servis.
[ cozmo_im @ 30.03.2012. 07:33 ] @
Za rockerdongle znam, imam ga, bas tu verziju sa infenion drajverima, samo sto mi dzaba kad nemam dongle :)

U Pazovi nema vise tih servisa, jedino da mi vrate telefon pa da probam ovde u gradu ako nema ima rockerdongle... cudi me da to nemaju kad dekodiraju i one kineze...