[ prima @ 01.04.2012. 22:39 ] @
Imam windows 7 operativni sistem.Prilikom isključivanja pc-ja windows mi uvek javlja da je jedan program ne zatvoren.Kako da pronađem taj program i da ga namestim kako treba,ili da ga izbrišem ako mi ne treba.Pozdrav Prima
[ ekof9 @ 02.04.2012. 13:28 ] @
Kako izgleda ta poruka koja ti izlazi?
[ prima @ 02.04.2012. 20:37 ] @
(waiting for)Task Host Windows
Kada pritisnem "yes" izlati druga slika "da li sam siguran" i kad pritisnem OK Windows se zatvori.Ako pritisnem kod prvog obavestenja "cansel" onda nema zatvaranja bez iskljucenja.Prima
[ kos milorad @ 03.04.2012. 19:15 ] @
isključi sve "desktop gadgets", pa probaj ponovo. Oni znaju da "zapinju", odn. kasne sa isključenjem
[ Vodomar @ 03.04.2012. 22:40 ] @
sa tim se ne bi trebao zamarati ako to zatvaranje nije nešto drastično dugo.njega odugovlače ili av ili neki backup program ili gedzeti ili bilo sta ti je ostalo a nisi ugasio:multimedija ili neki softver za optimizaciju npr.Može da bude i neki Windowsov servis ili interacija između softvera.Windows ide na forsirano zatvaranje,dolazi do zastoja ali ta je greška ono što se kaže "po dizajnu".Naravno ako mu treba 5 min ili više da se ugasi ili izloguje TADA imaš problem.Ja bi onda malo pročešljao šta sve imaš na kompu,deinstalirao viškove(uvek se nađu :)),i pre gašenja pogasio sve aktivne programe koje si ti instalirao i njihove procese putem TaskManagera izuzev naravno AV.Pa onda vidi efekte.Da bi bio siguran da li gasiš pravi proces Otvori TaskManager klikni na karticu Procesi potom klikni na opciju iznad (u glavnom meniju) View odaberi Select Columns štikliraj Image Path Name i potvrdi.Eto to je to mada ovaj problem nije za ovaj podforum...pozzzzzz
[ prima @ 03.04.2012. 22:55 ] @
Puno vam hvala
[ maksvel @ 03.04.2012. 23:07 ] @
There is a delay when you shut down, restart, or log off a computer that is running Windows 7 or Windows Server 2008 R2