[ srkiboy1980 @ 03.04.2012. 18:48 ] @
kako da izbalansiram 100$ da mi traje bar 3 nedelje na google adwordsu?? zadnji put kad sam stavljao..odprilike 5$ dnevno 0.33$ max po kliku jel ima neko bolje podesavanje?? znaci da je dostupan oglas ceo dan..hvala
[ Deni web dizajn @ 20.05.2013. 19:47 ] @
Za taj budzet se moze dobiti dosta klikova ali ne moze se za svaku kljucnu rec biti 24h na Google.

Bolje da krenes sa tim kako da za 100$ dobijem vise klikova nego sad. I verovatno da mozes dobiti a mozda i par puta vise.

Ako se poveca kvalitet web sajt Google mu daje vecu ucenu i manju cenu klika.

Samo vodjenje kampanje za pocetnika moze da bude bacanje para.

U nekim oblastima je cena klika za kljucne reci daleko veca od 0.3 tako da ti ne mozes dobiti ni 1 klik ali tu je zarada isto jako velika.

Recimo moj klijent zubar iz beca placa klik 1eura na dan potrosi po 100e ali on na kraju meseca ima zaradu vecu za oko 6000eura sto znaci da potrosi oko 3000e a dobije 6000e njemu u dzep ide 3000e.

U Srbiji imam zubara koji placa mesecno 800e adwords prikazuje se u celoj srbiji, cela eu (gadja nase ljude koji zive a mogu doci u Srbiju). I on kaze da mu se isplati adwords krenuo je sa 50eura mesecno i dosao do 800 sad hoce da dize na 1000e. Njemu adwords donosi dosta poseta i preko 50 poziva vise na dan.

Dakle bolje gledaj da od tih 100 koje ulozis dobijes vise od 100 onda si zaradio. Naravno uvek se radi optimizacija sajta da ocena kvaliteta bude 10/10 da bi dobio sto vise klikova.

Ali nije cilj da dobijes sto vise za bilo koju rec nego sto vise za reci koje prodaju i donose zaradu.

I nikad ne pocinjati sa vecim budzetom nego mali pa polako povecavati.

Ako se isplati idemo dalje ako ne kraj.

[ gwork @ 07.01.2014. 11:01 ] @
Hvala na objasnjenju dosao sam na ovu temu jer se ni ja nisam bas najbolje snalazio .hvala