[ zeca-ing @ 05.04.2012. 14:23 ] @
Pozdrav

Imam problema sa Wordom 2007, spasavajte ljudi, bilo je radilo normalno ali onda su poceli problemi :

1. kada kopiram iz worda tabelu u Word, prikaze mi sadrzaj tabele ali ne i tabelu
2. kada kopiram brojeve iz Excela u Word ne prikazuje mi decimale uposte, smo ceo broj
3. kada kopiram teks iz Excela ili Worda u tabelu u Wordu uvek ubacuje spacing 10 u celiju tabele .
[ zeca-ing @ 23.04.2012. 12:13 ] @
Ima li neko ideju u cemu je problem!!!!!!!
[ EmmaR @ 23.04.2012. 21:13 ] @
Citat:
zeca-ing: Pozdrav

Imam problema sa Wordom 2007, spasavajte ljudi, bilo je radilo normalno ali onda su poceli problemi :

1. kada kopiram iz worda tabelu u Word, prikaze mi sadrzaj tabele ali ne i tabelu
2. kada kopiram brojeve iz Excela u Word ne prikazuje mi decimale uposte, smo ceo broj
3. kada kopiram teks iz Excela ili Worda u tabelu u Wordu uvek ubacuje spacing 10 u celiju tabele .


1. Jesi li siguran da si selektovao celu tabelu? Kako su ti prikazane grid linije tabele? - Možda je isključeno. (ako ne znaš da petljaš oko podešavanja, selektuješ iskopiranu "tabelu" pa staviš Border - all border). Kakav je raspored iskopiranih podataka? (ako je identičan, onda je najverovatnije problem u nevidljivim grid linijama) Ako jesi, idi sa Paste Special pa izaberi Formatted text (RTF)
2. isto... Paste Special pa izaberi Formatted text (RTF)
3. ovo mi nije najjasnije.

Liči mi na "pogrešnu" instalaciju, tj da je do samog Office, eventualno neki problem sa sistemom (ako se ostali programi van Office paketa ponašaju uobičajeno, onda je do Office). (problem ne mora da se ispolji odmah po instalaciji)

kod mene se normalno ponaša:
1.,2. i 3. - ubacuje ono što treba.
2. i 3. Kada kopiram opseg ćelija, prikazuje ih tačno onako kako su Excelu u novoj tabeli (ako ubacim u ćeliju tabele Worda, ona ima podtabelu) gde su prikazane samo grid linije tabele (ne vidi se pri štampi). Jedna ćelija: van tabele - samo sadržaj te ćelije se kopira; u tabeli - samo sadržaj ćelije /text - ako je selektovana cela ćelija, ubacuje novi red u ćeliji Word tabele, ako je selektovan i kopiran samo sadržaj - ne ubacuje novi red.