[ serbian_boy @ 10.04.2012. 19:13 ] @
Interesuje me kako da podesim e-mail sa mog sajta da primam na Mozilla Thunderbird? Tacnije ja sam napravio e-mail i mogu da vidim postu ali samo preko c-panelovog webmaila. ako neko ima tut. bio bih mu zahvalan. p.s. pokusava sam sve zivo ali uvek izbaci da trazi lozinku na Mozilla Thunderbird :(
[ serbian_boy @ 11.04.2012. 13:50 ] @
Zna li neko?
[ madcama @ 11.04.2012. 15:41 ] @
Šta si do sada probao pa nije uspelo?
[ serbian_boy @ 11.04.2012. 21:45 ] @
Pa ukucao sam sve kako treba u Mozilla Thunderbird ali kad pocne da proverava postu izbaci mi da trazi sifru. inace sifra je tacna!
[ Sensa @ 26.07.2012. 08:47 ] @
Ljudi pomagajte molim vas.
Instalirala sam Thunderbird zbog zvucne notifikacije prijema poste. Program je ok instaliran ali kada prenem u konfiguraciju naloga (Mail Account Setup) kada unesem korisnicko ime mail adresu i pasword sa (unosimiste podatke sa svog yahoo.mail naloga), krene da konfigurise i onda stane i kaze da mi je ime ili pasword pogresan. milion puta pokusano ali dzaba. Molim za detalje i kompletnu pomoc. Isla sam na njihov sajt i pitanja i odgovore u vezi toga ali opet nista.
Unapred hvala
[ Sensa @ 27.07.2012. 11:30 ] @
Rsen problem tako sto sam sa Pop3 prebacila na IMAP i on je sam posle sve odradio. Da li smeta sto je na IMPA-u a ne na POP3 adresi?
[ Zoran 021 @ 16.12.2016. 13:40 ] @
Imam problem prilikom slanja pošte ! Pojavljuje se poruka!

An error occurred while sending mail. The mail server responded: 5.7.0 Authentication required. Please verify that your email address is correct in your account settings and try again.

Kako ovo da rećim? Inače sam na SBB, server je nscable.net.