[ GakMilos @ 18.04.2012. 21:06 ] @
Pozdrav narode, ovako...
Interesuje me sta mislite o kupovini kuce u Grckoj (primer samo), sredjivanju iste i iznajmljivanje...
Detaljnije... Mislio sam na primer da se uzme neka kucica kao sto je ova:
Halkidiki
od 50-60k eura sa izuzetno velikim placem... i onda da se u tu kucu ulozi jos 50k eura i skroz sredi na lux (po mogucstvu malo prosiri (tj. izmeni)), napravi bazen i sredi ostatak placa... za te pare mislim da bi se trebalo bas lepo full srediti...
I onda da se krene sa iznajmljivanjem 50 eura/noc (u sezoni) kao lux smestaj... znaci za one koji skoro pa ne pitaju za cenu... neka kuca ima 2 sobe sa 2 kreveta znaci 4 osobe po noci 200 eura... u 100 dana koliko bi odprilike trajala sezona 20k eura... Sada mi recite jesam li se ja zeznuo u racunici ili je to odprilike to... jer sam gledao lux hotele i po 200 eura za noc (pritom da je moja sestra radila u jednom hotelu od 12 soba (24 osoba) koja je u sezoni naplacivala 200 eura za noc (po osobi) i kaze da je hotel bio krcat, krcat non-stop... cak i da su za ovo predstojece leto skoro celo rezervisani... sto ocu reci da takvih ljudi koji ne pitaju za cenu ima i recimo da bih mogao u sezoni imati non-stop goste... pitanje je sta raditi sa kucom kada nije sezona? iznajmljivati za 10 (20 eura ili sta? )... i jos pitanje jeli se placaju nekakvi porezi na moju zaradu...?


I dajte predloge slobodno za druga mesta, nemora biti konkretno Grcka.. i sta mislite uopste o tome kupiti nesto solidno i renovirati na lux pa iznajmljivati po 50 eura noc...?
[ rajco @ 18.04.2012. 22:16 ] @
1000 metara od mora deluje mnogo, ja lično nikad ne bi išao u takav smeštaj.
[ Tyler Durden @ 19.04.2012. 07:52 ] @
To je relativno.
Ja nikad ne bih isao u kucu na plazi.
[ rajco @ 19.04.2012. 08:35 ] @
U pravu si, to je relativno i stvar ukusa, ali definitivno nije cene :) a to njega interesuje na kraju dana.
[ GakMilos @ 19.04.2012. 21:07 ] @
Jeli neko mozda pravio kucu u inostranstvu?
Znaci da ti gradis a ne da kupujes gotovu... Kolika je cena po m2?
Koliko sam shvatio istrazivanjem po netu u srbiji je oko 400eura sa kljucem u ruke...a u grckoj po domatio.rs oko 2000 eura? :/ razlika je mnooogo veca :/ zbog cega?