[ MagicMaster @ 06.05.2012. 17:33 ] @
Da li su Contrast mape za Evropu jednako dobre kao za Srbiju?

Probao sam neke razne, ali recimo samo Contrast u mom gradu ima moju ulicu (koja se tako zove više od 15 godina, bila je deo druge, pa su joj dali posebno ime) i brojeve u nekim ulicama...

Ako imam samo contrast mapu srbije, a recimo druge mape za evropu, neću moći da pravim rute internacionalne?

Tek pre par dana sam probao navigaciju na telefonu, nov sam u ovome, pa mi treba pomoć.
[ LakiKG @ 07.05.2012. 20:31 ] @
Contrast mape imas za Srbiju i za Crnu goru. I to su najdetaljnije mape za nas. E sad... Top mape, ili na netu cesto pise local providers se obicno slazu sa Contrastom. Navteq i Teleatlas se najcesce "ne jasu" na granicnim prelazima sa Contrastom. Na fabrickoj (pravoj) navigaciji je to lako resava sa skinovima i Map Changerom. Na telefonu probaj sa 2 rute (do granice i nazad)
[ srdjan_m @ 08.05.2012. 07:18 ] @
Najzgodnija kombinacija ti je Contrast za CRB i CG, TopMap paket (lokalni proizvodjaci mapa) za susedne zemlje, a ostatak Evrope Navteq.

P.S.
Za Bugarsku takodje mozes staviti Navteq jer je bolja mapa od lokalne, a i nema problema sa vezivanjem sa Contrastom.