[ bags @ 29.02.2004. 22:36 ] @
Šta pijuckate kada radite dugo za računarom?

Ja uvjek imam pored sebe kolu i jako često kafu (onu iz filter aparata).

[Ovu poruku je menjao bags dana 01.03.2004. u 13:47 GMT]

[Ovu poruku je menjao secret dana 26.03.2005. u 14:30 GMT+1]
[ cedomir @ 29.02.2004. 22:40 ] @
Lekove za smirenje :))))))))
[ Ni ten ichi ryu @ 29.02.2004. 22:47 ] @
bilo kakvu kafu... najcesce nista.
[ manijac @ 29.02.2004. 23:07 ] @
Sinalco Colu
[ Milan Andjelkovic @ 29.02.2004. 23:20 ] @

Mleko! (ponekad jogurt)

;)
[ postmortem @ 29.02.2004. 23:22 ] @
nista.
[ Simke @ 29.02.2004. 23:26 ] @
Dok radim nista. A inace dok surfujem webom ili se bavim slicnim ne-produktivnim aktivnostima, obicno pijem kafu.
[ Nemanja Dubravac @ 29.02.2004. 23:33 ] @
always coca-cola...
[ biotech @ 29.02.2004. 23:55 ] @
srolam jednu pljugu pa posle...ma sta ja znam!?
[ Deep|Blue @ 01.03.2004. 00:26 ] @
filter kafa, sok od visnje,
pa jos malo kafe ...
pa jedan essperesso,
pa jos malo kafe ...

[ boccio @ 01.03.2004. 01:00 ] @
krigla ladne neskafe i piksla za_po_ceo_dan...mrzim one koje moras da praznis posle svake pakle :)
[ zaraza @ 01.03.2004. 01:05 ] @
niko ne pije pivo?
dok radim, kafu ili nista, a dok blenem ili igram neku igru onda ljustim pivce :)
[ neca @ 01.03.2004. 03:47 ] @
Ma ja uglavnom pijem coca colu...ali u nenormalnim kolicinama...
za vece imam obicaj da ubijem i po 3l ;))
[ Slobodan Miskovic @ 01.03.2004. 03:57 ] @
Kiselu vodu- MINAKVA :)

A kada cepam neku igru moze se na mom stoli videti i pivce :)
[ matija-s @ 01.03.2004. 05:35 ] @
Samo mineralnu vodu (jamnica) i cedevitu ponekad da me razbudi :)
[ Vertygo @ 01.03.2004. 07:29 ] @
Nes kafu, pepsi (ili koka kolu),gusti sok od kajsije/breskve/kruške.
[ nemysis @ 01.03.2004. 10:03 ] @
Samo minerralne vode bez ugljen dioksida (CO2) i ponekad kad mi je društvo tu jednu čašu domaćeg vina. Ne pušim nikad i sedim pred monitorom od 22", da bih koliko toliko čuvao zdravlje.

Pozdrav nemysis
[ Miroslav Strugarevic @ 01.03.2004. 13:06 ] @
Šveps, kafu, laško ili čaj od jagode :)
[ superbaka @ 01.03.2004. 13:20 ] @

sok od visnje ili koktu...
[ Pirossi @ 01.03.2004. 17:06 ] @
Pa od sinoć ne pijem ništa. Prosuo sam čašu obične vode (česmače, česmuše, česmarice... kako da je nazovem ) na optički miš. Naprasno je prestala da radi jedna osa, tera po X-u ali neće po Y. Danas sam ga razbio, bacio i kupio novi - 640din. Najskuplja čaša obične vode koju sam pio (ne i popio) u životu
[ Dragi Tata @ 01.03.2004. 17:27 ] @
H2O
[ hanibal @ 01.03.2004. 17:29 ] @
Coca Cola....
[ Gojko Vujovic @ 01.03.2004. 18:11 ] @
Absinth sa puno tujona je najbolji za vaše živce.

[ Reljam @ 01.03.2004. 18:19 ] @
Citat:
Dragi Tata:H2O
Bravo, tako treba. Ja se naravno ubijam od Diet Cokea (sto se ne vidi po meni :P ), ali svi saveti su da treba piti barem par litara vode dnevno, ako nista drugo tera coveka da se seta od kancelarije do ... drugih delova zgrade.
[ Miroslav Strugarevic @ 01.03.2004. 19:18 ] @
Pa voda je najbolje pice koje postoji.. Tako da se ona podrazumeva, bar kod mene...
;)
[ Pirossi @ 01.03.2004. 19:25 ] @
Citat:
Reljam:
Citat:
Dragi Tata:H2O
Bravo, tako treba. Ja se naravno ubijam od Diet Cokea (sto se ne vidi po meni :P ), ali svi saveti su da treba piti barem par litara vode dnevno, ako nista drugo tera coveka da se seta od kancelarije do ... drugih delova zgrade.

Par litara? To mu dođe 2l, mislim da je ipak 1.5l dovoljno da zadovolji dnevne potrebe odraslog čoveka.

@everybody Coca-Cola consumers:
Poželećete nekada svoj osmeh
[ reiser @ 01.03.2004. 19:27 ] @
Sok od pomorandze, nes ili mleko. Naravno, ako se nadje nesto gazirano, i to dodje na sto :)
Inace, kad igram igre nista ne pijem.
[ Milan Andjelkovic @ 01.03.2004. 19:29 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Absinth sa puno tujona je najbolji za vaše živce.

Gojko, Gojko... nešto si gadno ishalucinirao - piše se Absinthe :ppp

btw. puno = 200+ mg/kg
[ Reljam @ 01.03.2004. 19:30 ] @
Re voda: Da, tako je, navodno treba piti punooo vode. Uopste nije stvar u zadovoljavanju telesne potrebe za vodom, vec ima kao neka fora sa filtriranjem, itd. U nekim slucajevima to je i obavezno, recimo ako slusas pokojnog Atkinsa i njegovu dijetu gde se jede samo meso.

Ma otkud znam, ne moze da skodi, zar ne?
[ Vanja Petreski @ 01.03.2004. 19:49 ] @
Pa nije to neka fora, već jednostavno je više nego poželjno da se "ispira" organizam čiji bubrezi, jetra ... u toku jednog dana moraju svašta da metabolišu. Specijalno ako se trujete nečim: pušenje, alkohol, kafa, gudra, suplementi, etc.
[ dr ZiDoo @ 01.03.2004. 20:05 ] @
Cuj ovo: Sok, kavu, pivo...

Koliko sjedim za racunraom bankrotirao bi kada bi stalno nesto pio. :D

Salim se, ako ima neki socic, ako ne... onda nista
[ Miroslav Strugarevic @ 01.03.2004. 20:19 ] @
Pa sve zavisi od raspolozenja, i materijalnog stanja :)
Kad se nema za sok ili pivo, moze i domaci sok...

/*ZiDoo imam osecaj da je ono gore prozivka na moj racun.. ;) */

[Ovu poruku je menjao Miroslav Strugarevic dana 01.03.2004. u 22:28 GMT]
[ Gojko Vujovic @ 01.03.2004. 20:25 ] @
To za vodu je zabluda devedesetih, a izgleda da još uvek traje. Poenta je u unošenju većih količina tečnosti, ne obavezno čistoj vodi. Loši su naravno sokovi poput koka kole jer imaju po 10 grama prostih šećera na sto mililitara, a sa tako velikim dnevnim dozama kole i sličnih sokova ste na dobrom putu da dobijete šećernu bolest kroz koju godinu. Diet kola je super rešenje za one koji se ne mogu odreći ukusa, mada opet umereno jer se svašta priča za aspartam i ostale zaslađivače, kao uzrokuju rak i slično.

Slično kao ona zabluda da su gazirana pića loša, mislim stvarnoooo... loša su ako su slatka kao što je reč sa kolom, sprajtom i fantom, ali to već nema veze sa sadržajem CO2.

Rešenje - nezaslađeni voćni sokovi u raznim bojama, oblicima i mešavinama, mineralna voda, i slično.

mangel: pardon, hteo sam Absint da napisem na našem lepo pa mi se omaklo i ono H ali poenta stoji. :)
[ fanfon @ 01.03.2004. 20:30 ] @
Radnim danima uglavnom vodu, mleko i sokove ali subotom zestinu!:) Pelinkovac, viski, razna vina...Subotom je kod mene uvek zurka, dolazi drustvo, cice...
[ popeye @ 01.03.2004. 21:51 ] @
Vocni jogurt, vocni sokovi, caj, nes, cokoladno mleko...
[ fanfon @ 01.03.2004. 21:59 ] @
Cokoladno mleko...mmmmmmmmmmmmmmmmmm...
[ VRKY @ 01.03.2004. 22:14 ] @
Pijem ono što mi paše,.,.
[ dpanic @ 01.03.2004. 22:32 ] @
jogurt
[ VRider @ 01.03.2004. 22:42 ] @
Ja u toku dana uopste ne pijem vodu (niti bilo sta drugo). Manje od 2 decilitra. Jedino kad pijem vodu je kad jedem. Onda uz obrok omlatim i litar i po.
[ Vanja Petreski @ 01.03.2004. 22:46 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
To za vodu je zabluda devedesetih, a izgleda da još uvek traje. Poenta je u unošenju većih količina tečnosti, ne obavezno čistoj vodi.

Rešenje - nezaslađeni voćni sokovi u raznim bojama, oblicima i mešavinama, mineralna voda, i slično.

Odakle ti to da je zabluda ??

Poenta je u tome što je poželjno uneti baš čistu vodu iz razloga koje sam naveo. Tu je potpuno nepotreban šećer, aspartan i ostala sranja koja inače unosiš u toku dana.

Evo, baš sad pijem next-ov 100% ananas i pitam se kako je ovoliko sladak ?! A navodno je 200% prirodan, bez aditiva itd .. Hm ...
[ BiroSa @ 01.03.2004. 22:52 ] @
Pije li ko ovde alkohol...
Recimo stok sa ledom dok surfas i ocajnicki trazis nesto sto ti bas u tom trenutku uzasno treba i bas ti to ne da spavati...
Onda lagano cugnes stok i kazes ma ko te ***** odoh na chat ili slicno.....

A kad je laganica u pitanju... onda kafa i voda... posto je kola skupa...
[ dreamer-type @ 01.03.2004. 23:08 ] @
Slažem se sa Absinth, najbolje piće za opuštanje :)

Obicno pijem ili kafu ili hladan pepsi...
[ RiV @ 02.03.2004. 01:07 ] @
Hmm pa recimo jogurt zatim mleko i to hladno (strashno osvezavajuce)
bash sad Sinalco colu uvozi je eto neko i u Sweden, znam da icepam i po 3-4 piva kad je toplo ali je to, jelte, retko ovde na severu!
[ tdjokic @ 02.03.2004. 04:24 ] @
Citat:

@everybody Coca-Cola consumers:Poželećete nekada svoj osmeh :D

APSOLUTNO TACNO - PIJEM KOKU VEC 10-tak godina, u ogromnim kolicinama iz nekih cudnih razloga (neobjasnjiva hipoglikemija) i zubi su mi se doslovno I S T O P I L I ! Zato, ko ne mora, bezi sto dalje od nje. Mislim da je glavna fora u kiselini koju doticna sadrzi a ne u seceru. Probajte Coca Colu neposredno nakon sto ste jeli nesto stvarno slatko - izgledace vam kao limun!! (Ali zato sad imam veliku ustedu na pasti i cetkici za zube :-) ..........)

A dok radim na kompu pijem ... 'batine' od keve - mnogo trosim IP vreme (kvotu), pa telefon (dial up) i ona 'malo' vristi, jer smo ga trenutno finansiski, da izvinete, prilicno utanjili .......
[ Deamon from Heaven @ 02.03.2004. 09:54 ] @
Pijte jaje sto vam koka daje!
[ BlueSoniq @ 02.03.2004. 15:02 ] @
Ja sam bio navucen na Coke i pio sam i do 2l dnevno. Posle nekog napada bubrega sam skoro prestao da je pijem iako mi je doktor rekao da od Coke taj pesak nisam mogao da dobijem. Sad pijem neke djuseve na poslu i kapuchina, caj i ujutru kafu. Popodne pijem sokove i nes sa velikom kolicinom mleka. Vodu pijem samo kad nema sta drugo ili kad sam mnogo zedan. Neznam zasto ali uvek posle nekog dobrog mesishta moram da popijem bar konzervicu Coke!
[ tdjokic @ 02.03.2004. 18:35 ] @
Citat:
BlueSoniq:uvek posle nekog dobrog mesishta moram da popijem bar konzervicu Coke!

Mislim da ona kiselina iz nje pomaze varenje, djavo zna...
[ Pirossi @ 02.03.2004. 23:30 ] @
Citat:
The Independent, 02.03.2004. :

The real thing? Coke's water comes straight from the tap with a cool mark-up of 3,000 per cent
By Matthew Beard

02 March 2004

A company takes ordinary mains water, puts it into fancy blue bottles, slaps on an exotic name and sells it for thousands of times more than it cost out of the tap. It sounds like an idea dreamt up in a boardroom that was too outrageous to implement, or a far-fetched plot of a television comedy. But the idea is, with a few modifications, behind Coca-Cola's latest drink, a bottled water called Dasani.

Consumers buying Dasani are no doubt impressed with the claims of purification and its stylish blue bottle. Consumer champions are less impressed by the company's admission yesterday that, before it is "purified", Dasani comes straight out of the tap. Or more specifically, Thames Water's pipes. The location? Unglamorous Sidcup, Kent.

More gallingly for shoppers, perhaps, is the profit apparently being made by Coke on its new water product. Half a litre of tap water costs 0.03p. Half a litre of Dasani costs 95p - a mark-up of up to 3,166 per cent.

The National Consumer Council said: "It sounds like the episode from Only Fools and Horses when they sold tap water from what they called the Peckham Spring."

But Coca-Cola is serious about Dasani. Targeted at fast-living young adults, Dasani was launched in Britain last month with a £7m marketing drive. If all goes well, Coca-Cola could be left with a sizeable chunk of Britain's growing £1bn a year market in bottled water, currently dominated by the likes of Evian and Perrier.

Coca Cola has staked much on the belief that customers will taste the difference arising from its complex-sounding purification process. After filtering for sand, carbon and microns in a "multi-barrier" filtration, Dasani water then undergoes "reverse osmosis", a technique used by Nasa to purify fluids on spacecraft. The third stage involves the addition to "a perfect balance of minerals" to the water.

But by the time the water has reached Coca-Cola is it already fit for human consumption. The water companies point out that during treatment water has to go through nine processes, including screening, clarification, filtration and chlorination.

Water UK, which represents the water companies, has to tread carefully because drinks manufacturers are among its members' customers. But a spokesman said: "We don't think there are impurities in tap water. People don't need to buy this stuff to get excellent quality water. If they like the bottle, the convenience, then fine but I don't think that is the way they are marketing this product. Tap water is pure, and that's the opinion of the Drinking Water Inspectorate which carries out three million checks a year."

Thames Water, which supplies the Sidcup area, has passed 99.92 per cent of quality tests. "If the water regulator thought that any more treatment was needed they would ask us to implement it," said Chris Shipway, the utility company's spokesman.

Cynics might claim that turning something that comes out of a tap into an expensive lifestyle choice is the ultimate marketing ruse. But Coca-Cola is sticking to its formula and denies any claims that consumers are being exploited. Judith Snyder, brand PR manager for Dasani, said: "The basic product is derived from municipal sources but it is purified from there. We are not surprised about the accusation that we are bottling tap water at a premium price but that is not the case."

Marketing experts said it was time that Coca-Cola branched out into healthier products at a time when fizzy drinks were increasingly being cited as a cause of childhood obesity. Last year the trend towards low-sugar drinks was confirmed when the company revealed that sales of Diet Coke had outstripped those of the original for the first time.

The bottled water market in the UK is highly competitive, with 700 lines, compared with 300 for fizzy drinks. Len Hooper, senior buyer for Budgens supermarkets, told The Grocer magazine: "This year looks to be 'the year of obesity', or at least of tackling the issue and water will be a key component of any diet that looks to deal with the problem. In schools - the launch-pad for future trends - water is often the only liquid refreshment allowed to be taken into or sold on the premises."

Simon Mowbray, marketing editor of The Grocer magazine, said: "It will be interesting to see whether consumers buy into it or understand what it is. It doesn't have the provenance of Evian, Highland Spring or Buxton but Coke would argue that it is a fabricated water and they offer a consistent product. It is the same as selling anything. There are two important areas: what does the brand look like and is it deemed cool."

The potential rewards for getting it right are massive. Sales of bottled water rose by 18 per cent last year - boosted in part by the heatwave and government advice in case of a terrorist attack. Sales last year were £1.2bn - having broken the £1bn mark the year before. The market is expected to grow even further because with an average annual per capita consumption of 28 litres, Britain is still some way behind Italy and France with 140 litres.

Certainly the experience of Coca-Cola has ensured that, in the drive to promote its new healthy line, no stone is left unturned. On a website dedicated to the drink, doctors expound the benefits of drinking water. One of five experts, Steve J Errey, a professional life coach, reveals how drinking Dasani could help change your life: "I'm sure that Dasani - being the UK's first mainstream purified water - will contribute towards the clarity and focus that we all look for in our lives."

The taste challenge

By Maytaal Angel

Consumers seemed unable to tell the difference between Coca-Cola's expensive "pure" water and common tap water. In a blind test on London's streets, some people plumped for Dasani and others preferred the normal water. The Independent ensured both waters were presented in the same transparent glasses, at the same temperature. Many found difficulty distinguishing between the two.

One tester, Kwasi Kramo, 29, from Chingford, London, chose tap water over Dasani, but he added: "Water's just water, you can't taste the difference." His sentiments were echoed by Nicole Brown, 26. Like Mr Kramo, Ms Brown instinctively selected the tap water after tasting the two types. She then decided to withdraw her selection and insisted both waters tasted "exactly the same". Two out the five members of the public tested preferred Dasani. Ruth Lobb, 38, from Middlesex, thrust the Dasani forward and indicated that it was the better drink, with a smile. Barbara North, 54, from Wanstead, London, was also a Dasani supporter, though she was surprised she selected "the right one". "It tastes better," she said. However Danny Brown, 24, a construction worker, was definite about his preference. In no uncertain terms he chose the tap water as the water with the superior taste: "I drink tap water all day at work, so this one tastes better to me."

Još jedan razlog (pored toksičnog aspartama) da nikada više ne kupim bilo koji proizvod sa žigom Coca-Cole.
[ boki @ 03.03.2004. 00:41 ] @
Pijem ono sto mi je najblize ruci.... to su najcesce: mleko, pivo, sok od breskve, sok od ostalog voca, sok od praska :), voda sa hlorom (cesmovaca), Srpski junaci (karadjordje, knjaz milos... )...
[ Mihailo @ 03.03.2004. 13:29 ] @
Uglavnom narandžu, jagodu, nes, pivo ...
PS. CocaColu ne valja piti više od 2dL/dan (1 čaša).
[ Gojko Vujovic @ 03.03.2004. 13:59 ] @
Ajde molim te kako si došao do te cifre od 2dl na dan??
[ NikolaVeber @ 03.03.2004. 14:12 ] @
Ma koka-kolu u opste ne treba piti, tj ni u dozama < 2dl nije korisna. Znam par slucajeva dugogodisnjih kokakolicara koji su skroz krezubi.
Ja pokusavam da "ostavim koka-kolu" tj da je smanjim konzumaciju na neke normalne kolicine.
Ali sta cu kad je volem !

Inace, mnogi kazu kako je i za kosti stetna, ovamo-tamo, a ja kada sam polomio ruku pitao lepo doktora (specijalista) i za kosti je BEZBEDNA !
//edit:
Ovu recenicu obicno koristim kao odgovor na primedbe da pijem puno koka-kole.
"Po recima doktora, koka-kola je bezbedna po kosti." - da ne bude zabune oko mojih poimanja sveta

[Ovu poruku je menjao NikolaVeber dana 03.03.2004. u 18:39 GMT]
[ Mihailo @ 03.03.2004. 14:47 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Ajde molim te kako si došao do te cifre od 2dl na dan??

Empirijski :)
[ igorsa @ 03.03.2004. 15:21 ] @
Ja sam jednom gledao neku emisiju na satelitu kako Coca-cola utiče na organizam. Lik je svinjsku jetru utopio u posudu sa Coca-colom i ostavio je par sati. Jetra je bila smežurana, isceđena, nikakva. E sad ovo ne znači da će vama Coca-cola par sati u organizmu stajati i grsti vam jetru, ali malo po malo, dan za danom i ode u 3 lepe...
[ Gojko Vujovic @ 03.03.2004. 15:35 ] @
Jao kad počnu sa tako "pametnim" komentarima. Pa ne sipaš ti kokakolu direktno u jetru već ona prolazi želudac i šta sve već ne dok ne stigne do tamo. I postoje mnogo agresivnije stvari koje naš želudac podnosi i uopšte nije poenta u nekim kiselinama koje bi ti smetale već u onom šećeru od koga se ljudi goje i dobijaju šećernu bolest.
[ NikolaVeber @ 03.03.2004. 15:39 ] @
Ali kiselina ne prolazi zeludac i koje sta pre nego sto dodje do zuba !
[ MissPiggy:) @ 03.03.2004. 16:06 ] @
Obicno pijem vodu. :)

Sto se tice koka-kole, Weber, koka-kola je 'bezbjedna' za kosti koliko je 'bezbjedna' za zube. :)

Fosforicna kiselina u koka-koli bukvalno kompleksira sa jonima kalcijuma, pa se ti slikaj kroz koju godinu. Najvise se jezim kad vidim djecu koju piju CC, bas u doba kada im se kosti formiraju - mislim...kakav ce to biti skeleton?

...A to sto je doktor 'specijalista', jel' to treba da 'kaze' da je njegova izjava tacna? Meni se cini da kod nas vlada mentalitet ili doktor ne zna nista ili doktor sve zna. Ja bih ti preporucila da donekle razvijes osjecaj zdravog skeptika. :)

Prije koju godinu imala sam prilike da odem na jedan seminar organizovan sa strane CC kompanije. Tu su potencirali da je CC napravljena od soka iscijedjenih narandzi, i da naravno ima aditive, ali da ne zalazim previse u detalje, indirektno sam upoznata sa slucajem jedne zene koja je radila u Banjaluckom franchise-u CC, gdje rastvaraju prethodno pripremljenu kiselinu (iz Amerike) - znaci jedna konzerva (otprilike) na hiljadu litara tecnosti; i desilo se da zbog nepaznje, sta li, posto je citricna kiselina bila dosta koncentrisana - 'izjelo' joj je dobar dio ruke. Slucaj se desio prije otprilike 15 godina.

Zanimljivo da su moji dopustali da pijem CC + ostala gazirana pica samo kad je nekom bio rodjendan - i jednog dana, neko me slucajno gurnuo i dobila sam pola casa Sprite-a u oci. Osim sto sam ispirala oci pola sata, jer sam osjecala kao da nesto gori, oko mi je suzilo citava dva dana.

Ne preporucujem eksperimentisanje sa CC na sebi; ali jesi li ikad bio u prilici da stavis mozda 'zardjao'/'prljav' metalni novcic u casu CC, i ostavio da to prenoci. Ujutro ces imati sta da vidis. :)

CC nije bas zgodno kao sredstvo za ciscenje, jer je puno secera, ali ako se koristi voda poslije toga - vrijedi pokusati.

Iako je stetna, CC jeste adiktivna - samo sto se moja 'adikcija' sastoji od tri-cetiri case CC godisnje (otprilike). :)

Sve u svemu, zanimljiva tema.

MissPiggy:)
[ NikolaVeber @ 03.03.2004. 16:34 ] @
Citat:
Fosforicna kiselina u koka-koli bukvalno kompleksira sa jonima kalcijuma

Nije mi jasno kako kiselina dolazi u dodir sa kostima, tj kalcijumom (osim ako ne govorimo o slobodnom kalcijumu koji tek treb da se ugradi u kosti).

Btw: na srpskom jeziku (kojim, nadam se, ovde govorimo) ja sam Veber ili Nikola, ili kombinacija ta 2.
Inace, da ne bezimo sa teme (mada bi ovo trebalo "pretresti" u nekom drugom forumu), kada ne pijem koka-kolu ljustim neki sok (jagoda, breskva). Ako nema nicega drugog, onda neku vodu (kiselu ili cesmovacu, nije bitno).
[ filmil @ 03.03.2004. 19:05 ] @
"Mihailo" wrote:
Citat:
Uglavnom narandžu, jagodu, nes, pivo ...
Đus.

f

[ igorsa @ 03.03.2004. 19:27 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Jao kad počnu sa tako "pametnim" komentarima. Pa ne sipaš ti kokakolu direktno u jetru već ona prolazi želudac i šta sve već ne dok ne stigne do tamo. I postoje mnogo agresivnije stvari koje naš želudac podnosi i uopšte nije poenta u nekim kiselinama koje bi ti smetale već u onom šećeru od koga se ljudi goje i dobijaju šećernu bolest.

Ma znam, rekao sam da nije to baš tako kako su prikazali ali da u svakom slučaju će i kiselina da zasmeta nekome ko pije 2dl dnevno kako je neko "preporučio".
Šećer jeste takođe loša strana, ali tako gledano, onda ne treba ni jesti čokolade, kolače, keks...
Sve u svemu, štetno za organizam, zube, kosti šta već sve + da zlo bude veće mi debelo plaćamo da se uništavamo jer nam se to nameće.
E pa sad ko je lud neka se truje...
Koka kola kaže od danas je deda mraz crven i svi sad znaju da je deda mraz crven!
[ RAGE @ 03.03.2004. 22:49 ] @
kapučino,najčešče pepsi ali samo pepsi twist onaj drugi mi ima nekak cotav ukus,čokoladno se nekad da zalomit,nekaki prirodni sok uglavnom stalno nest moram pit ili grickat to je nekaka bolest ...
[ NastyBoy @ 03.03.2004. 23:09 ] @
Trujem se konstantno : koka-Kolom, RedBull-om, Nesom i bolesnim kolichinama nikotina :)
[ Slobodan Miskovic @ 04.03.2004. 02:20 ] @
Citat:
Šećer jeste takođe loša strana, ali tako gledano, onda ne treba ni jesti čokolade, kolače, keks...

Ne govori se ovde o tom seceru.
U Koka koli se koriste vestacki zasladjivaci tj. vestacke zamene za secer ciji je uticaj na zdravlje jos nedovoljno ispitan (prica se da su ti vestacki seceri malo kancerogeni kao i oni sto se koriste u zvakama npr. orbit.....)
[ Gojko Vujovic @ 04.03.2004. 04:35 ] @
Stellanova ne izmišljaj. U koka koli ima običnog prostog šećera - monosaharida i to nešto preko 10 grama na sto mililitara. Coca-cola light ima veštačke zaslađivače umesto šećera.
[ fanfon @ 04.03.2004. 11:37 ] @
To ti je 100g secera na 1l. Kako god da okrenes nije zdravo...
[ T.E.T.R.A.B.U.S. @ 11.06.2004. 03:29 ] @
Pay
Every
Peny
Save
Izrael

40 din 1 lit. Prilagodjeno nasem standardu.
[ weB_KiLeR @ 11.06.2004. 06:42 ] @
Ta koka kola je djubre nikad gore, koliko ja znam u 1l koka kole ide 300-400g secera.
U svakom slucaju ja je ne pijem skoro uopste, samo ponekad.
A kad smo kod topic-a pijem sta stignem ili neki gusti sok ili kafu ili pivo :)
[ Slobodan Milivojevic @ 11.06.2004. 09:16 ] @
Obicno nista, ili vodu, mada ponekad uzmem nesto zestoko da popijem, al to kad se iznerviram :D

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 12.06.2004. u 11:46 GMT]
[ fumaremigel @ 11.06.2004. 13:40 ] @
Uglavnom kafa i vocni sokovi, sve to zachinjeno sa velikom dozom nikotina. Inache ne konzumiram kokakolu, malo mi gadan ukus...
[ Tisma @ 11.06.2004. 14:39 ] @
Najčešće pijem vodu, kafu , Nescafe i naravno pivo!
[ slavkot @ 11.06.2004. 15:16 ] @
Cedevita
sumece tablete ...

[mod: izbačen off-topic komentar]

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 12.06.2004. u 11:56 GMT]
[ bierkof @ 12.06.2004. 14:36 ] @

Jedno je sigurno, da je voda najzdravije pice.
Rjetko pijem dok radim na comp, uglavnom vodu, gusti sok, i sl.
Obicno nesto grickam.

Pored toga sto je kola nezdrava necu da je pijem iz vjerskih razloga.
[ radoljub Cvetkovic @ 12.06.2004. 15:46 ] @
Prvo popijem kafu, pa onda ponovo kafu pa ponovo kafu.
sve u svemu sve se svodi na kafu
[ phckd @ 12.06.2004. 18:53 ] @
Hladan caj od mente ili koprive, ponekad mlijeko.
[ dimitt @ 12.06.2004. 23:56 ] @
•vodu
•kafu - tursku - srednje slatku
•kafu - nes
•koktu
•sinalko
•koka kolu
•gusti sok (iskljucivo crveno voce ili kruska)
•caj (crni)
•caj(zeleni gruzinski)
•caj(kamilica)
•caj(lipa)
•bozu
•min.vodu
•sumeci vitamin
•sprite
•7up
•dosta?
[ Pandora 58 @ 13.06.2004. 02:48 ] @
Kad sednem da pisem nove price "drmnem" 4 velike solje nes kafe marke "Pele" gold sa mlekom bukvalno jednu za drugom,kiselu vodu sa limunom,i sok od crvenog grejpfruta.
U stanju sam da za kratko vreme popijem 4 velike solje nes kafe+2 l kisele vode+1 l soka.

Kada zavrsim sa pisanjem izadjem sa nekim mladim Princem u kafic "BRE" u ulici Radivoja Koraca 7,na Crvenom Krstu,preko puta "Sportskog Centra Vracar" gde popijem za 4 sata: 2 x frape od banane,fantu,i kapucino a sve to zasladim sa 5 porcija sladoleda sa kandiranim vocem,slagom i prelivom.

Kada dodjem kuci "drmnem" oko 1/2 l obicne vode.
[ Zoran Rašković @ 13.06.2004. 12:25 ] @
CeDeVita
Bistri od jabuke
Narandža
Prolom voda
Coca cola, Sprite
[ biotech @ 14.06.2004. 22:21 ] @
pijem XTC
HE HE HE!
[ shumar @ 20.08.2004. 08:30 ] @
Schweppes Bitter Lemon kad radim bilo shta osim igranja DOOM-a III i The Sufferinga. Tad pijem Schweppes Tonic Water.
[ cicika @ 20.08.2004. 12:37 ] @
U toku dana - kafa, neki od sokica iz maminog sokovnika (toga pijemo u neogranicenim kolicinama), vodu (preferiram nisko-gaziranu Vrnjci ili cesmovacu, ali hladnu).
Nocu mi najvise odgovara hladan zeleni caj sa limunom, mogu da popijem 2-3 litre za 3-4 sata.
I... mrzim koka-kolu, gazirano ne pijem a najvise mi smeta sto su svi sokovi uzasno slatki, cak i oni koji su kao "200%" prirodni.
[ fejk kvin Katarina @ 20.08.2004. 14:12 ] @
ne pijem kafu, samo caj, al dok sedim za ovom spravom, od koje cemo verovatno svi oslepeti jednog dana:) pijem samo vodu, povremeno sok od breskve "next" jer ne pijem ni gazirano a ni alkohol, mada desi se da popijem povremeno neki likercic, zapravo to je pice od marakuje (passion fruits) "passoa" koje sa sokom od pomorandze i ledom leci:)pogotovo vrucinu, ha, ha
Pa to svakako preporucujem:)
[ MAD-MAX @ 20.08.2004. 22:40 ] @
Najvise i najcesce pijem obicnu vodu, pa onda kafu, pa sok (do pre nekog vremena uglavnom je to bila Coca-Cola a sada NEXT), pa multivitu (jer kako pise - povecava elan :)), pa pivo (uglavnom dok surfujem) .. itd.

P.S. Pod "rad na kompjuteru" ne podrazumevam gledanje filmova jer je onda redosled pica obrnut :)
[ tforgo @ 10.12.2004. 23:12 ] @
PEPSI Twist ... najbolja stvar :)
[ BytEfLUSh @ 10.12.2004. 23:27 ] @
Pepsi Twist, takođe :)
[ rajco @ 10.12.2004. 23:37 ] @
Limunadu, gusti sok posto gazirane ne pijem.
[ Milos Stojanovic @ 10.12.2004. 23:44 ] @
danju sok: jabuka ili borovnica,
uveče: nes ili neskvik :)
[ SBSL @ 11.12.2004. 01:08 ] @
Hello vocni pozdrav ! ..i vajfert vopi..
[ boki @ 11.12.2004. 01:16 ] @
Ja u poslednje vreme samo voda vodu.. :)
[ ruff_ryder @ 14.12.2004. 10:17 ] @
Kafu, i nekad kolu ili tako nesto
[ m4rk0 @ 14.12.2004. 15:16 ] @
Kafu sam popio 4 puta u svom 19-ogodisnjem zivotu i to upravo kada sam bio za kompom i pisao seminarski. A sto se tice "normalnih dana" limunada obavezno...
[ Corey @ 14.12.2004. 20:57 ] @
Sok od visnje.
[ Goran Mijailovic @ 14.12.2004. 21:17 ] @
Kafu.
[ TiXo @ 14.12.2004. 22:06 ] @
kafu.
[ Nikola Denić @ 14.12.2004. 22:06 ] @
kafa i coca cola .. deafoult
[ urade @ 14.12.2004. 22:07 ] @
multivitu i kafu
[ Azizam @ 14.12.2004. 22:12 ] @
Trenutno pelinkovac, a inace kafu ili caj.
[ g@rfild @ 14.12.2004. 22:49 ] @
Ujutru i uvece nes kafu, a tokom dana guaranu, golf vitalis i sada sam se navukao na one vocne jogurete JOGSI ili tako nesto.
[ Sundance @ 14.12.2004. 23:05 ] @
H2O
preko dana cedevitu i cokoladno mlijeko..
[ neo01 @ 15.12.2004. 14:40 ] @
kafu, koka kolu ili neki sok
[ blejim @ 15.12.2004. 18:10 ] @
najcesce kiselu ili pivo, al nekad i sok neki
[ Šofko @ 23.12.2004. 22:17 ] @
Colu ili ništa!
[ HerQl @ 25.12.2004. 12:26 ] @
pretezno su to negazirani sokovi+neke grickalice,alkohol retko.
[ brcha @ 25.12.2004. 13:03 ] @
Sad pijem kafetin, a sinoc sam pio votka - red bull + piwo u velikim kolicinama :)
[ Zikka @ 25.12.2004. 13:58 ] @
Caj od crne ribizle.
[ Mortst @ 25.12.2004. 19:25 ] @
Kava, pivo i kad financije dopuštaju Tequilu.
Sad trenutno pijem rakiju od rogača.
[ markolazarevic @ 11.01.2005. 00:02 ] @
Next Jagoda
[ misko2004 @ 11.01.2005. 00:24 ] @
Sta imam!
A uz pice naravno nesto slano i slatko
[ vertex @ 14.01.2005. 11:16 ] @
Coca Colu ili CeDeVitu
[ djordje @ 17.01.2005. 01:50 ] @
multivita od naradze
[ Kika556 @ 18.01.2005. 20:12 ] @
Pepsi ili NIŠTA.
[ Dalibor81 @ 18.01.2005. 20:16 ] @
Zavisi od situationa, uglavnom pils ili koka kolu, cesce ono prvo!
[ nemam_nick @ 18.01.2005. 23:48 ] @
hehehhe sok od breskve ili kajsije :D
[ miličić.marko @ 25.01.2005. 15:32 ] @
Domacu limnadu
[ Ivan Miladinović @ 25.01.2005. 20:58 ] @
Coca colu i coca colu i coca colu i coca colu i ponekad coca colu. :-))))
E da i ponekad coca colu.
[ UGY @ 30.01.2005. 16:48 ] @
Gusti sok...
[ Buffy @ 30.01.2005. 22:31 ] @
Casu hladne vode!
[ FormatC @ 30.01.2005. 22:42 ] @
Ništa osim ponekad sok od jabuke.
[ tdjokic @ 31.01.2005. 00:43 ] @
Dokkk radim ne pijem 'opste, dok pijem ne rrrradim, hic...... Ozbiljno vam ka'em... Cim se otreznim - ne pijem, zato se nikad i ne trezzznimm, jer bih pressstao da pijemmmM
[ bojan_p @ 31.01.2005. 15:10 ] @
caj, gusti sok ili mineralnu vodu...
[ Corey @ 31.01.2005. 20:05 ] @
Pivo,kiselu vodu ili sok od visnje.
[ VRKY @ 02.02.2005. 18:42 ] @
Guste sokove & gazirane (Sprite, Fanta itd.)
[ snakeeyes @ 16.02.2005. 06:51 ] @
Kafu/gazirani sok ..
[ old @ 26.03.2005. 06:18 ] @
Nikada ništa! :)
Ako ožednim, ustanem itd...
[ ton_majstor @ 26.03.2005. 09:36 ] @
Huh, Stomaklija ili neka domaća radža sa običnom česmovačom ili kiselom vodom (al nije to dobro za želudac, mislim, kisela).

Kafa, jaka, slađa (Đogani), do 2 dl po terminu.

Pivo, ako nema rajke, pod uslovom da je "seča" 'ladno! Najčešće "Jelen" ili "BG"!

Mislim, posle ovoga gore, nema RADA na kompjuteru.... ;)
[ Mario @ 26.03.2005. 20:42 ] @
Uglavnom samo vodu.
[ Zikka @ 26.03.2005. 22:23 ] @
Trenutno Jagodinsko pivo. Ziveli!
[ Dexx1987 @ 03.04.2005. 13:37 ] @
Kafu, Coca-Colu,...
[ vipp @ 04.04.2005. 10:51 ] @
Kafu obavezno,sok povremeno.
[ forgotten @ 04.04.2005. 14:23 ] @
Caj, Multivitu, Cedevitu.
[ Junkie punx @ 09.04.2005. 01:30 ] @
Frutela colu.
[ ghost2k3 @ 10.04.2005. 11:28 ] @
Bayo sokove.
[ zus @ 27.04.2005. 00:19 ] @
Trenutno jogurt.
[ Backy @ 27.04.2005. 13:46 ] @
kafu, čaj, kolu, kiselu...

zavisi od raspoloženja...
[ nicr @ 01.05.2005. 03:33 ] @
Uf gde me nađe. Kad se radi onda nista ili kisela,ali dok sam na webu uwek je tu negde piwce MALO 0,33 I ja fino uziwam
[ Asrai @ 18.05.2005. 13:52 ] @
Uvek uvek neizbezno i zasigurno samo ness
[ magnat @ 18.05.2005. 14:20 ] @
Mleko, Coca-Cola, Guarana.
[ Zikka @ 18.05.2005. 22:00 ] @
Pepsi, Guarana, nes.
[ BillyTheKid_79 @ 31.05.2005. 23:51 ] @
Kafu domacu (po 4-5 dnevno)+Nectar Orange (sugar free)+kozje mleko(prvo sam ga pio zato sto sam cuo da je zdravo,ali sad ne mogu da zamislim dan bez litre)!
[ OTOK@ @ 02.06.2005. 01:22 ] @
Najcesce nista, no kad vec pijem onda uzmem 'obicnu vodu'...
[ CIKLON B @ 07.07.2005. 06:50 ] @
Pivo ili drugi alkohol.

Desavalo mi se da se toliko opijem da moram da ugasim
racunar. Jer bi u suprotnom nesto sje......
Verujte mi nije nista manje opasno od voznje u pijanom stanju.
[ DuleDUX @ 10.07.2005. 00:49 ] @
Nista....
[ mulaz @ 10.07.2005. 01:25 ] @
fructal orange nectar :)
[ djela @ 14.08.2005. 14:21 ] @
Kiselu vodu, kafu (tursku ili nes, kad kako) a cesto i gazirane i guste sokove, zavisno od toga sta ima trenutno u frizideru.
[ copyworld @ 14.08.2005. 19:42 ] @
Posto u igraonici prodajem samo sokice, pijem pepsi i gurranu ali bez piva se NE MOZE!
[ Deda_Mraz @ 20.08.2005. 21:54 ] @
Nekada, jako retko pivce i to možda čašu-dve.
Uglavnom ne pijem ništa li desi se ponekad sok bilo koji.
[ Demoritus @ 29.08.2005. 22:19 ] @
Koka kolu, najcesce.
[ Kosta ******um Rex Persia @ 30.08.2005. 02:13 ] @
Ja skoro nikad ništa ne pijem dok radim na kompu,ali jednom ili dvaput dnevno skuvam si crnu kafu.Sokove i drugo nikada ne pijem dok radim.
[ ColdKeyboard @ 03.09.2005. 22:35 ] @
Kako kad, CocaCola, Orangina, Fruc:...
[ Corey @ 04.09.2005. 18:27 ] @
Kiselu,sok ili vops.
[ anon28907 @ 04.09.2005. 18:44 ] @
coke
[ Mixanis @ 05.09.2005. 00:37 ] @
Ledena fanta limun je zakon!
[ smrz @ 05.09.2005. 08:32 ] @
evo trenutno pijem tzv. voda vodu
[ JOJO847 @ 06.09.2005. 10:49 ] @
Vocni sok, kola, ujutro kakao da mozdane vijuge budu spremne za rijesiti probleme na pc hardware :)

[Ovu poruku je menjao JOJO847 dana 06.09.2005. u 11:50 GMT+1]
[ steva75 @ 06.09.2005. 11:36 ] @
kad radim - radim
kad pijem - pijem pivo

pozdrav
[ MileG @ 06.09.2005. 11:46 ] @
Nista. Kad ozednim odem i pijem nesto ali dok radim obicno nista.
[ Mister_rap @ 20.09.2005. 12:28 ] @
Vidrovansku vodu - no1 man.
[ Dachaz @ 25.09.2005. 16:09 ] @
Negazirani sokovi, po mogućstvu Nektarovi 100%
...i vodu...

[Ovu poruku je menjao Dachaz dana 25.09.2005. u 17:10 GMT+1]
[ IcyImpact @ 25.09.2005. 20:52 ] @
Uglavnom vocne te tu i tamo koji gazirani sok, ali njih izbjegavam dok radim.
[ bgweb2005 @ 01.10.2005. 15:14 ] @

Mineralnu vodu.

zdravlje je bitno.

Ponekad i neki vocni sok (od kajsije ili maline)

Cao
[ icobh @ 01.10.2005. 15:16 ] @
Klipara Jelen. Vr(ij)edi...
[ d0ubleclick @ 01.10.2005. 15:48 ] @
kavu i kolu, iskljucivo to dvoje :)
[ shale.skay @ 01.10.2005. 15:50 ] @

Kisela, gusti sok od jagode...

[ shoosh @ 03.12.2005. 17:15 ] @
Ah te blagodeti jake turske kafe!
[ fanfon @ 03.12.2005. 17:16 ] @
Posto su veceras pale neke pare na kladionici onda ce biti pelinkovac...
[ smirotvorac @ 03.12.2005. 21:00 ] @
sad momentalno pijem pivo
[ Zikka @ 03.12.2005. 23:31 ] @
Jagodinsko pivo ali ikako stvari stoje ne zadugo jos.
[ Imzadi @ 08.12.2005. 00:53 ] @
Kafa, kafa i samo kafa!!!
Cini mi se da bez bar 2,3 kafe ne bih mogla da provedem duze vreme za racunarom.
Pogotovo ako se ostane do kasnih sati...
[ Fedya @ 08.12.2005. 10:25 ] @
Coca-Cola i kafa bez secera
[ anon75319 @ 15.12.2005. 19:05 ] @
cockta ili cola
svaki dan odem u trafiku i kupim si 2 litre kole i 2 litre cocte
[ Mali Misha @ 30.12.2005. 11:58 ] @
Coca-Cola i Vodka.
[ |Mane| @ 22.03.2006. 00:06 ] @
Voćne sokove, čaj, limunadu, jogurt, kapućino... a ako mi se prispava može i Red Bull... daje mi krilaa
[ Search @ 19.05.2006. 13:45 ] @
Coca colu i kafu
[ ypow @ 23.05.2006. 14:51 ] @
Čistu, pravu česmušu.
[ in2dstorm @ 29.05.2006. 23:14 ] @
next 100% pomorandza uvek
[ Sumarius @ 08.06.2006. 23:22 ] @
Vodu!!!
[ ksalol84 @ 08.06.2006. 23:31 ] @
zimi chaj,a leti sok.
[ amladjo @ 09.06.2006. 21:41 ] @
Najčešće kafa - prva jutarnja...
[ Dzavrilo @ 09.06.2006. 21:58 ] @
Colu ili Ledeni caj a sad tok pisem ovo pijem neku mesavinu to jest tacnije SUMSKO VOCE.
[ vaske71 @ 09.06.2006. 22:05 ] @
Ne pijem ama bas nista dok radim na racunaru !!! Zivele tastature !!!!!!!!!!!
[ matoc @ 11.06.2006. 09:10 ] @
poneki put caj,a i njega nepopijem jer sam prezauzet radu na racunaru
[ voka @ 28.06.2006. 16:03 ] @
sok, voda, kafa. nekad samo bombone. mentol.
[ sk300 @ 30.06.2006. 14:22 ] @
colu
[ njaca @ 02.07.2006. 20:12 ] @
Uglavnom kafu...
[ Svarog @ 06.07.2006. 13:47 ] @
Caj,vodu i (retko) ice coffe
[ darkon @ 06.07.2006. 14:19 ] @
Uglavnom samo vodu.
Kafu samo u zdravstvene svrhe (kad mi pritisak toliko padne da nisam ni za kakav rad).
Ponekad Colu, pivo, kiselu.
[ Bensedin @ 08.07.2006. 12:05 ] @
H2O
[ antihistamine @ 09.07.2006. 00:16 ] @
dobojski cool crvena narandza....pasterizovano ;)
[ snowy @ 17.07.2006. 12:18 ] @
vodu, sok, zavisi od raspolozenja :)
[ Sashanson @ 17.07.2006. 23:54 ] @
Pepsi!
[ Blind_Guardian @ 22.07.2006. 18:11 ] @
nes, multivita
[ plastic @ 08.08.2006. 14:33 ] @
kisela voda
[ Boboje @ 08.08.2006. 14:50 ] @
kisela voda sa izvora (Karadjordje u originalnom obliku)
[ Srdjan011 @ 11.08.2006. 21:15 ] @
Uglavnom kafu,ili neki sok.
Kafa zak0n : )
[ Bezu Fache @ 28.08.2006. 00:44 ] @
COCA Colu
[ gogomorius @ 28.08.2006. 01:53 ] @
Coca cola & Pepsi
[ _goThic_ @ 07.09.2006. 19:56 ] @
vodu
[ mirelam @ 03.10.2006. 14:28 ] @
zeleni caj,kafu,vodu....
[ burex @ 09.10.2006. 01:01 ] @
Šta god mi je pod rukom
Ali uglavnom: Hello!, Sprite, Fanta Lemon, Cockta, Kisela, Pivo (Uvek Jelen 1.5/2L), Booster itd.
[ Goran Mijailovic @ 09.10.2006. 09:46 ] @
Biofarov šumeći ACE + Se+ Zn + B6
[ Sprint_R @ 12.10.2006. 18:33 ] @
danas: kafu, vodu i aspirin + C (sumece)
[ kgman83 @ 05.11.2006. 13:00 ] @
Nes kafa i turska s` mlekom ujutru, popodne sokic neki pepsi ili coca cola, a uvece uglavnom pivce
[ TGCVugi @ 05.11.2006. 13:45 ] @
Vodu! Ubranu u rijeki!
[ codegen @ 05.11.2006. 17:56 ] @

Coca Colu, nažalost.
[ Vladokv @ 05.11.2006. 18:32 ] @
Nista. I drugima sam zaveo pravilo da nema klope i pica za mojim kompom
[ Fuzz @ 06.11.2006. 13:11 ] @
Voda, kafa, pivo, caj....
[ Dedarium @ 06.11.2006. 22:17 ] @
nes-kafu...
[ ax011 @ 07.11.2006. 10:10 ] @
Obicno pijem Nes, Vodu i Koka Kolu
[ Spavac_na_Chatu @ 16.11.2006. 14:02 ] @
uf pa Pepsi uvek imam pored sebe znaci ako nemam Pepsi odem pa kupim :) ja bi Pepsi dodao kao ulazni uredjaj u sebe :D
[ mikelandjela @ 20.11.2006. 08:39 ] @
Pored mene je uvijek hladna-nes kafa i cedevita.
[ Grinf @ 20.11.2006. 16:47 ] @
Pratim Mikelandjelu
Citat:
mikelandjela: Pored mene je uvijek hladna-nes kafa i cedevita.

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 20.11.2006. u 19:45 GMT+1]
[ zraj @ 06.12.2006. 06:06 ] @
Ja pijem, ali ne uvek japanski zeleni ili kineski jasmin caj i ponekad uvece casu crnog vina.
[ Dusan Gacic @ 07.12.2006. 22:16 ] @
Paa sve zavisi od finansijske situacije :)
Obicno breskvicu ili nesto drugo ne gazirano.
[ acca3 @ 09.12.2006. 02:22 ] @
Obično pijem kafu i djus dok radim. Drži me budnim i osveži me.
[ strain @ 11.01.2007. 13:01 ] @
Uglavnom Coca Colu a dosta cesto i nescafe to me drzi budnim
[ sergio2matrox @ 11.01.2007. 13:07 ] @
velikuu tursku s mlekom i crni antistres v 2.0
[ LuckyStrikeR @ 24.01.2007. 22:43 ] @
nes i sok...
[ SuPeR_MaSteR @ 27.01.2007. 16:06 ] @
Pijem piVo :P
[ IT_DooX @ 28.01.2007. 02:40 ] @
Zavisno od doba dana,imam neke trenutke kad sedam za kompjuter.Kad se probudim onda obavezno kafu pijem,kad dodjem sa posla pa sednem za kompjuter,ako sam radio prvu smenu onda koka kolu i kafu,a ako sam radio drugu smenu onda samo koka kolu.Navika je cudo :)
[ sergio2matrox @ 28.01.2007. 03:13 ] @
hladnu kafu, celi dan, a sto je to bitno?
[ ako Bog da @ 28.01.2007. 08:28 ] @
Uglavnom-nista ne pijem.
[ Brain raider @ 30.01.2007. 13:55 ] @
Uglavnom litre i litre kafe
pa sam njij dodavao mleko
onda sam shvatio da je moj zeludac vise ne lici na sebe
sada se tesim litrima i litrima kakao+mleko
za sada sluzi
[ linuxadore @ 05.02.2007. 03:26 ] @
Na taskbaru imam programce KTeaTime /cajnik/ koji me obavesti na 3, 5 ili 8 min. /zavisi koju vrstu caja hocu/ da je vreme da ga zgotovim. - Obozavam ga! Da me ne upozori voda bi mi sigurno uvrila do usijanja.
Ako ne pijem caj, onda sok, nekad pelinkovac, liker ili cak pivce. Kafu pijem samo u drustvu, a to je retko pored kompa. Najcesce jedem uz komp tost sendvice, ali klopa nije bas ova tema.
[ Dismaz @ 05.03.2007. 09:46 ] @
Caj mi je omiljeni kad sam duze za kompjuterom
[ Ciprijani @ 06.03.2007. 21:14 ] @
Vodu!
[ The M @ 15.04.2007. 19:20 ] @
Sprite
[ vaske555 @ 17.04.2007. 07:11 ] @
Najcesce zimi neki caj, a leti po neka guarana...plus H2O...naravno...

[Ovu poruku je menjao mmwc dana 17.04.2007. u 09:17 GMT+1]
[ indukti @ 23.04.2007. 13:59 ] @
Voda,bistri i gazirani ...kako kad...
[ jovancevic90 @ 30.04.2007. 21:21 ] @
samo coca-cola (hladna).

[Ovu poruku je menjao mmwc dana 01.05.2007. u 15:45 GMT+1]
[ Anarch @ 09.05.2007. 15:54 ] @
Kafu(crnu tursku) sa mlekom u velikoj solji.Vise puta...
[ Deda_Mraz @ 11.05.2007. 18:30 ] @
manastirku
[ Emil Ranc @ 11.05.2007. 19:48 ] @
kafu (filter ili nes), ili čaj (zeleni ili crni, ne iz kesice). Bez šećera, šta god da je od navedenog u pitanju ;)
[ milosxxxxxxx @ 11.09.2007. 19:31 ] @
Kafu jaku kao zemlja i naravno ladno pivo
[ severijan @ 18.10.2007. 14:17 ] @
obicno esspreso iz kompanijske masine.sto volim kad je dzabe...
[ VlaK @ 18.10.2007. 21:48 ] @
Ne sedam za računar dok ne otvorim pivo. Kada završim sa "pivima", prelazim na ozbiljnije igrače tipa Uzo, pelinkovac ili džin-tonik. E kada završim i sa tim imam snage samo da ugasim monitor i da se onesvestim. Zato i ne gasim računar...
[ suza985 @ 20.10.2007. 12:34 ] @
Malo pive, malo lekovi za smirenje, sta da radim kad mi je na kompu Window iz Mocrosofta.
[ mjux @ 01.11.2007. 18:36 ] @
kafu i to tursku, jer me mrzi da isdjem do prodavnice po nes
[ pimbe @ 01.11.2007. 18:41 ] @
Nes kafu na poslu, a na gajbi st mi se pije, pivo, kolu, skivi, zavisi od raspolozenja
[ zenith @ 14.12.2007. 00:50 ] @
Citao sam na sajtovima vezanim za ergonomiju da treba piti tecnost ako dugo sedite za racunarom. A ja sedim, i pijem VODU, hladnu :D
[ brainbuger @ 12.01.2008. 00:34 ] @
Caj sa rumom
[ MP3MP3 @ 10.09.2008. 15:40 ] @
kafu i vodu
[ Drgot @ 08.04.2009. 23:29 ] @
Kafu, kapućino, juice, k. vodu.
[ Wajda.W @ 05.05.2009. 15:18 ] @
najcesce mleko, mada se nekad nadje i gusti sok od breskve
[ websurfer @ 08.07.2009. 08:50 ] @
Trenutno hladnu vodu.
[ Milos911 @ 08.07.2009. 09:50 ] @
Kakao, mleko ili jogurt.
[ drakar @ 26.10.2009. 23:43 ] @
Shta stignem :-)
[ Marcony @ 27.10.2009. 07:40 ] @
Voda!
[ 574nk3 @ 27.10.2009. 08:05 ] @
Uglavnom cedevita ili voda.
[ yu7br @ 27.10.2009. 09:09 ] @
ovo
[ Darko_zed @ 27.10.2009. 16:12 ] @
Sprite ili radlu(pivo+sprite pola pola)
[ gpedja_70 @ 12.11.2009. 13:51 ] @
u zimsko doba kuvano vino sa cimetom i karanfilicima :)
[ KZL @ 13.11.2009. 21:18 ] @
Ništa

Kad hoću nešto d popijem odem do kuhinje :P
[ miroslavL @ 13.11.2009. 23:03 ] @
Pa pivo, a kad se zamute slova.. pređem na rakiju od 19 gradi (dobra je za vid)
[ aywar @ 07.01.2010. 20:04 ] @
Cedevitu, čaj ili česmovaču.
[ zzzzzzzzzzzz @ 06.03.2010. 03:51 ] @
Vodu... :)
[ techboy @ 11.03.2010. 21:19 ] @
Filter kafu koju drzim daleeeeko od kompjutera!
[ Ckomi169 @ 10.04.2010. 14:41 ] @
Uglavnom djus...
[ ki111er @ 10.04.2010. 16:04 ] @
Doslo vreme daj sta das ;-)
[ Sapphire @ 12.05.2010. 20:39 ] @
Coffe Coffe Coffe :=)
[ Sloba96 @ 22.05.2010. 11:58 ] @
pepsi :)
[ naca2312 @ 08.07.2010. 12:06 ] @
Nes i sveps na poslu. A kuci, je najbolje uz pelinkovac :)
[ ASTRA RENT @ 03.09.2010. 14:13 ] @
Na poslu kafu i kiselu ,kuci sve sto se nadje...
[ Srđan Pavlović @ 03.09.2010. 14:36 ] @
Slatku i jaku kafu s dosta mleka. Ja samo to i pijem kad malo bolje razmislim :)
[ combuster @ 03.09.2010. 14:41 ] @
Apsolutno nista...
[ Aleksandar Vasic @ 03.09.2010. 14:56 ] @
Obicno Coca-Colu :)
[ ki111er @ 31.05.2011. 01:47 ] @
Ajde da probudimo temu xDDD
Verde Blueberry :)))
[ Klavijaturista @ 29.09.2011. 12:09 ] @
Fantu mada je najbolji odgovor lekove za smirenje hahaha nego eto kad treba raditi shotgun debugging gasim monitor i idem u setnju xD
[ mmarinkovic @ 04.01.2012. 19:43 ] @
Obožavam Nes Kafu dok sam na kompu ....
[ markoncina @ 09.04.2012. 20:06 ] @
najcesce kafu
[ balavi @ 09.04.2012. 20:25 ] @
Citat:
combuster: Apsolutno nista...

takodje
[ Zikka @ 01.12.2012. 01:40 ] @
Kapucino, koka kolu,...
[ AstralPro @ 14.03.2014. 19:38 ] @
Evo Tuborg :)
[ Drivee @ 22.05.2014. 01:53 ] @
Dok radim samo vodu. Kada ne radim onda sve sto mi se da :)
[ Screaming Eagle @ 24.11.2014. 07:32 ] @
Fantu limun
[ WitnessFitness @ 03.03.2017. 15:10 ] @
Pijem kafu ili crni čaj sa mlekom i borovnicama.