[ Gjoko Hnida @ 02.06.2012. 19:42 ] @
Zdravo ja sam iz Makedonije.pozdrav svima
Problem je sledeci
Moj pc je bio osteten,kondenzatori su se nadule i pukli,odneo sam na popravke i pred pravljenja i pred da uradi format rekao sam da mu odredene fajlove prefrli na usb.
On je to uradio,popravio kondenzatore i formatirao pc.Dao mi je usb sa fajlove.Odredene txt fajlove koga ce otvorim nisto prazno belo,primetio sam da imaju golemine kako da ima podatoci vo niv,probao sam selektirao,se selektira nesto i prefrlio sam u novi fajl,prefrla nesto ama pak isto belo tekst nema.dali se neko sudrio sa oim problemom,dali ima neki program da popravi fajl da vrati u normali,dali ima nesto da se uradi.Fala iznapred

Sorry na language "d
[ zoran_dojkic @ 02.06.2012. 19:57 ] @
Pošalji neki fajl da vidimo o čemu se radi.
[ MasterRW @ 02.06.2012. 21:55 ] @
Gjoko Hnida preko kog programa otvaraš txt fajlove?
Ako koristiš Notepad i ukoliko je tekst unutar fajla pisan na ćirilici, proveri koji je font podešen (Format - Font)
[ Gjoko Hnida @ 02.06.2012. 23:05 ] @
Otvorio sam file u notepad, file e bel nema nikakvi font, proverio sam velicine file, velicine file e normalna kao da je file pun isto tako probao sam selektirati u file-u neshto se selektire ali to je belo i probao napravio sam nov file neshto se pastira ali i to je isto belo. Ekstenzije file je txt.
[ MasterRW @ 02.06.2012. 23:11 ] @
Ako si pisao nekim pismom (naveo sam primer ćirilice), proveri koji ti je font podešen u Notepad-u, idi na meni Format -> Font i pogledaj šta je podešeno za Font i Script.

[ Gjoko Hnida @ 02.06.2012. 23:51 ] @
Ne verujem da je problem font,mislim da je pisano vo arial,probao sam tako i nista,problem je da u fajlu ne vidim nista,sve je belo nema neke kockice ili nesto pa da probam neki font.Utre ce dignem fajl da vidite,a dali postoi neki program da sredi fajl.
[ shut_down @ 03.06.2012. 09:08 ] @
Probaj u Wordu da ga otvoriš, ukoliko ga imaš. Otvoriš Word i prevučeš u njega fajl ili kada ideš na open prebaciš na all files.