[ popmilan76 @ 17.06.2012. 11:57 ] @
Imam SBB kablovski internet,i vrlo cesto mi se desava da mi pukne veza,jednostavno nece da otvori nikakv sajt,kao ni pocetni google pretrazivac,a u onjem desnom uglu ona dva kompjutera mi rade normalnoi,kada iden na network conections,pa uradim disable,pa enable,onda mi se pojavi trougao sa znakom uzvicnika koji pokazuje da nema vezu...sve sam pokusao i restartujem i gasim i drajvere reinstaliram i nista...cak sam isao i na reinstalaciju sistema...i opet nece, i onda sasvim slucajno posto sam ugasio racunar,ugasio ga i na dugme iza kucista ...i ukljucio racunar posle toga i radi mi net sasvim normalno.....sada znam kad mi pukne net ,ja ga gasim iza,i on radi posve noprmalno...da li neko zna zasto mi se to desava,i zbog cega...uradjen je i full scan sistema preko avasta i nista ne pronadje....ako neko moze da mi pomogne bio bi mu zahvalan....
[ Jbyn4e @ 17.06.2012. 12:07 ] @
Deluje kao da ti napajanje ne radi dobro. Moguce crkvavanje u nekom trenutku.

Na tvom mestu bih poraymislio o promeni napajanja, ili barem isprobavanja drugog, ako imas mogucnosti.
[ popmilan76 @ 17.06.2012. 13:04 ] @
Sve radi dobro,a ovakav problem imam vec sest meseci....a racunar je jos pod garancijom