[ malada @ 30.06.2012. 03:25 ] @
Evo ovako, izlozicu Vam cijeli slucaj.

Imao sam Vistu x64 i tamo sam imao isti problem. Razmisljam, Vista je ocajan OS pa cu da instaliram Windows 7 x64 ultimate. Da napomenem da sam uradio fresh instal, od nule. Pobrisao sam sve particije osim jedne.

Problem je to sto ne mogu da otvorim nijedan internet browser. Sa Chrome je najveci problem, njega ne mogu ni na par sekundi da pokrenem. Opera i Firefox padaju poslije minut 2, dok IE po nekad radi normalno, a po nekad i on pada poslije 5-10 minuta. Kada udjem u Safe mod, sve radi kako treba. Pokusao sam sa clean boot-om i opet se isto desava. Reinstalirao flash vise puta, nista. Skenirao sa raznim anti virusima, nista. Sve ad-hoc google varijante, opet nista. Pretpostavljam da je problem sto se neka service ne pokrece, ali ne znam sta tacno. Ili to ili je problem sa drajverima, ali ne znam kako da detektujem koji je drajver u pitanju. Najvise me buni sto problem postoji na 2 OS-a. Win je updateovan redovno. Procesor je AMD Thurion TL-60 grafika Nvidia MCP67M lan Nvidia wireless Broadcom. Laptop je u pitanju i kako god da se konektujem na net iz svoje ili tudje kuce, isto se desava. Zapravo i kada uopste nije konektovan, isto se desava.
Uradio bih i novu instalaciju, ali ako mi se to prosli put desilo, pretpostavljam da ce opet da se desi. Jedino sto mi pada na pamet je da se vratim na stari dobri XP...

Ako neko ima BILO KAKAV prijedlog, voljan sam da pokusam, jer je meni, a i google-u nestalo ideja.
[ ekof9 @ 01.07.2012. 14:49 ] @
Jel Opera i FF prijave bar neku gresku, nemoguce da se samo ugase?
[ malada @ 01.07.2012. 16:50 ] @
Prijave gresku i hoce da posalju "report". Vise puta sam slao report i cak sam ostavio mail da me kontaktiraju, ali nista. Iz samog report-a ne mogu da zakljucim nista, nisam toliko strucan...