[ Dukicaa @ 08.07.2012. 16:25 ] @
Kupila sam novi fotoaparat,i kada sam htela da prebacim prvi put slike na komp,racunar mi je trazio verovatno dozvolu za instaliranje,ali ja u tom treuntku nisam znala sta je trazio i kliknula sam na stop,verovatno kada je trebalo da se instalira. Sada kada ubacim usb od fotoaparata u racunar,on ga ne prepozna,tj. nista se ne desi. Cuje se dva puta samo bip bip i to je to. Ni u My computer-u nema nista. Molim Vas pomozite!! :)
[ gilopile @ 08.07.2012. 16:49 ] @
Pokusaj u drugi USB port da ubodes. Trebalo bi nanovo da trazi drajvere, koje neces ovog puta stopirati.:) Ako ovo ne urodi plodom, pokusacemo da smislimo druge varijante.
[ Dukicaa @ 09.07.2012. 16:46 ] @
Citat:
gilopile:
Pokusaj u drugi USB port da ubodes. Trebalo bi nanovo da trazi drajvere, koje neces ovog puta stopirati.:) Ako ovo ne urodi plodom, pokusacemo da smislimo druge varijante.

Ne vredi,pokusala sam. Isto ne reaguje. Hvala u svakom slucaju. :)
[ miko.s @ 09.07.2012. 17:56 ] @
izvaditi SD karticu iz aparata i stavit u card reader?
[ valerijan @ 09.07.2012. 18:01 ] @
Da li si pokušala sa nekim drugim računarom i istim fotoaparatom?

...i da li ostali USB "uređaji" normalno funkcionišu?
[ Plug-n-Play @ 09.07.2012. 18:19 ] @
Probaj ovako:
Poveži aparat, zatim idi na my computer, desno dugme pa manage, nađi device manager i onda tamo desno gore na ime compa opet desno dugme i scan for hardware changes.
[ Dukicaa @ 12.07.2012. 17:09 ] @
Citat:
valerijan:
Da li si pokušala sa nekim drugim računarom i istim fotoaparatom?

...i da li ostali USB "uređaji" normalno funkcionišu?

Da. Drugi racunar prihvati normalno,cak i ne trazi prvo instaliranje. :)
[ Dukicaa @ 12.07.2012. 17:11 ] @
Citat:
Plug-n-Play:
Probaj ovako:
Poveži aparat, zatim idi na my computer, desno dugme pa manage, nađi device manager i onda tamo desno gore na ime compa opet desno dugme i scan for hardware changes.

I to sam probala,isto je. Ali hvala :D
[ ivan kostic @ 05.02.2013. 16:28 ] @
Zdravo svima, ja sam imao isti problem pre mesec dana isto tako novi fotoaparat povezem ga na usb on ne reaguje nista, dok sam kasnije procitao upustvo i stoji da ne podrzava bilio koji windows. Ja sam imao XP SP3 Gamer dok kod drugih windowsa radi kako treba. Preinstalirao sam windows stavio sam XP SP2 i radi kako treba. POZZ
[ Backy @ 05.02.2013. 17:55 ] @
Molim ne podižite stare teme bez razloga. Korišćenje bilo koje verzije windowsa sem zvaničnih samo stvara probleme u radu.