[ paterson @ 12.07.2012. 15:47 ] @
http://www.elitesecurity.org/t452498-1#3135492

Citat:
OK


Moracu da proverim sa jos jednim alatom.



Preuzmi ComboFix sa sledece adrese na Desktop:

http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe

Iskljuci AV

Pokreni Combofix iskljucivo sa desktopa (I Agree)


Kad zavrsi skeniranje izbacice ti log na desktop

Kopiraj mi log ovde


Meni je tada bila prekinuta veza sa internetom i nisam mogao dostaviti gore log.

Ne znam odakle vama pravo da zaključate temu koji nisam ni završio i zašto ste me banovali zbog gluposti drugih? To mi je nauk da se ne obazirem na njih uopšte, ali nije fer da me banujete kad nisam ni završio sa gore pomenutom temom.

Kod mene je sinoć došlo do kraha OS Win7 Ultimate tako da ne mogu uopšte koristiti laptop.


Citat:
Kopiraj mi log ovde


Citat:
Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) Version: 07-07-2012 03
Ran by SYSTEM at 2012-07-08 16:24:21 Run:1
Running from F:\FARBAR RECOVER

==============================================

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\ DATAMNGR Value not found.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\\AppInit_DLLs Value was restored successfully .
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\ControlSet002\Control\Session Manager\SubSystems\\Windows No ZeroAccess entry found.
Could not find c:\WINDOWS\system32\services.exe.
Could not find C:\Windows\winsxs\x86_microsoft-windows-s..s-servicecontroller_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_cf36168b2e9c967b\services.exe.

========= bootrec /FixMbr =========

ÿþT h e o p e r a t i o n c o m p l e t e d s u c c e s s f u l l y .

========= End of CMD: =========


========= bootrec /fixBoot =========

ÿþT h e o p e r a t i o n c o m p l e t e d s u c c e s s f u l l y .

========= End of CMD: =========


==== End of Fixlog ====


Samo da napomenem da nakon toga od nedelje do sinoć nisam više imao problema sa nekim virusima tj. Avira mi više nije izbacivao prozor upozorenja.
[ kristi1 @ 12.07.2012. 19:09 ] @
Dobro, sta mozemo da konstatujemo, resen problem ili nije.
[ paterson @ 12.07.2012. 20:37 ] @
Citat:
kristi1:
Dobro, sta mozemo da konstatujemo, resen problem ili nije.

Kod kuće mi laptop ne radi od sinoć jer prilikom uključenja kad se učitava Win7 on ide nekim redom pa se odjednom kao blokira i vraća se na početak kao kad se uključuje računar i tako se vrti u krug.

Šta je tome stvarno razlog ne bih znao reći.

Laptop uopšte ne mogu koristiti čak ni u safe mode with networking tako da sam bukvalno odsečen od interneta.
[ kristi1 @ 13.07.2012. 08:05 ] @
Ovaj racunar koji smo radili nije laptop, vec desktop.

Taj laptop, to ti je drugi racunar?
[ paterson @ 13.07.2012. 11:40 ] @
Citat:
kristi1:
Ovaj racunar koji smo radili nije laptop, vec desktop.

Taj laptop, to ti je drugi racunar?

Problem sa Avirom je bilo na laptopu jer mi je bio jedina veza sa internetom. I dosad sam ga uvek koristio.

A imam i polovni stoni PC koji je nedavno kupljen (hardver je ispravan), i radi OS Win SP ali ga ne mogu konektovati na internet, ali je to van teme.

[Ovu poruku je menjao paterson dana 13.07.2012. u 15:20 GMT+1]
[ Goran Mijailovic @ 13.07.2012. 23:21 ] @
Citat:
Ne znam odakle vama pravo da zaključate temu koji nisam ni završio i zašto ste me banovali zbog gluposti drugih?


Shvatili smo da je problem resen, ionako ti je CF zamenio service.exe automatski. Za ostalo se mozes zaliti u odgovarajucem forumu. Tamo ce ti objasniti zasto su te banovali zbog gluposti drugih. Hvala na saradnji.