[ Baluban_S @ 18.07.2012. 19:10 ] @
Nedavno sam namesio IGO na S3 i radi sve skoro normalno. Slika je smanjena jer nisam uspeo da pronadjem skin za rezoluciju 1280x720. Ima samo 320x240 do 960x540. Ima li neko ideju kako i gde da pronadjem skin za rezoluciju 1280x720 da bi slika bila na celom ekranu? Da li je možda neko to uspeo da podesi na HTC ONE X koji ima istu rezoluciju?
[ JankoNIS @ 18.07.2012. 22:50 ] @
Za sada ne postoji skin za tu rezoluciju. Ima nas dosta koji cekamo.

Mada, probaj sa ovim, ali nisam zadovoljan kako to izgleda:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1331219
[ kosta08 @ 13.08.2012. 23:35 ] @
ima....igo primo 2.0...1280x720....
[ JankoNIS @ 14.08.2012. 10:01 ] @
Da, u medjuvremenu se pojavio Primo. Lepo izgleda, mada mu je skin malo mracan. Jedino na sta se korisnici zale je to da se u nepravilnim intervalima gubi konekcija sa satelitima, tj. GPS prijemnikom. Ja, doduse, to nisam primetio.
[ Danilo Cvjeticanin @ 14.08.2012. 10:04 ] @
Strpi se jos malo,planirano je u avgustu da izadje za tu rezoluciju.
[ X Files @ 12.09.2012. 14:37 ] @
Ima li nešto novo po ovom pitanju?
[ marxsi @ 12.09.2012. 14:49 ] @
Probajte sa ovim, da li ce da lici na nesto.


1024x600

http://www.multiupload.nl/N558RCU7P3


1280x800

http://www.multiupload.nl/DRO26LA0K0
[ Dr.sima @ 12.09.2012. 14:53 ] @
Za igo my way postoji samo reborn skin, koji donekle popravlja situaciju, igo primo vec daleko bolje izgleda, full screen, rotacija radi ok ...
[ Toxter @ 12.09.2012. 14:55 ] @
Kod mene trenutno trci verzija iGO: 9.6.7.235654 sa rezolucijom 1280x720.
Lepo radi.
Nacices ovu verziju na XDA i drugim forumima
[ X Files @ 13.09.2012. 06:08 ] @
iGO 9.6.7.235654. Uspeo, radi, navodi. Samo da još pohvatam logiku s mapama (koja za šta, koja s kojom), jer se do sada baš i nisam sretao s ovim.
[ marxsi @ 13.09.2012. 11:35 ] @
Citat:
X Files: iGO 9.6.7.235654. Uspeo, radi, navodi. Samo da još pohvatam logiku s mapama (koja za šta, koja s kojom), jer se do sada baš i nisam sretao s ovim.



1. NEMA MEŠANJA NAVTEQ MAPA SA TOM TOM I TOPMAP

2. TOM TOM I TOPMAP MOGU ZAJEDNO i njihovi dodaci fbl, fda, fpa, ftr, hnr, poi, 3dc, 3dl

3. NAVTEQ MAPE IDU SAME I NJENI DODACI fbl, fda, fpa, ftr, hnr, poi, 3dc, 3dl, phr, ph, hsp,


kad hoceš navteq da koristiš, dodaj folderu "map" dodatak _ot ili _tt kako hoceš, a sa navteq skini dodatak _nt, da bi bio folder "map".


Maps >>> fbl >>> the directory *\content\map\
Points of Interest >>> poi >>> the directory *\content\poi\
Building >>> 3dl or 3dc >>> the directory *\content\building\
Landscape >>> dem >>> the directory *\content\dem\
Reporting street names >>> phr or ph >>> the directory *\content\phoneme\
Voices >>> zip >>> the directory *\content\voice\
Language files >>> zip >>> the directory *\content\lang\
Custom Points of Interest >>> kml >>> the directory *\content\userdata\poi\
Radars >>> txt, or spud, or spdb >>> the directory *\content\speedcam\
Skins >>> zip >>> the directory *\content\skin\
Adress points >>> fpa >>> the directory *\content\map\
Warnings >>> fda >>> the directory *\content\map\
Intelligent route >>> hsp >>> the directory *\content\histspeed\
Information for Trucks >>> ftr >>> the directory *\content\map\
Programmed Road >>> hnr >>> the directory *\content\map\
TMC >>> tmc >>> the directory *\content\tmc\
[ Dr.sima @ 13.09.2012. 11:54 ] @
9.6.7.235654 je igo primo!
[ X Files @ 13.09.2012. 12:14 ] @
^
Da, piše na uvodnom ekranu PRIMO! Mislio sam da je to isto. Čitam sad po netu http://en.wikipedia.org/wiki/IGO_(software) da ima više različitih vrsta izdanja iGO-a, ja prvo naleteh na ovu, pa sam sad u dilemi koju varijantu da izaberem kao trajnije rešenje za Android/SGS3.

Takođe, moraću da se snađem i za set lokalnih mapa istočne evrope (TopMap/2012), za sada sam pronašao samo našu najsvežiju, od 07.2011., koja je koliko kapiram, deo tog "kompleta".
[ MirceGSM @ 15.11.2012. 15:45 ] @
Jedno pitanje... mora li da bude microSD kartica u telefonu da bi iGO radio? telefon ima internal SD... prvi put se druzim sa S3 :)

instalirao sam iGO Primo S3.apk, sada skidam iGO R3 Navteq 2012.q2 europe mape, nadam se da ce sve raditi lepo...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.11.2012. 15:52 ] @
Ne mora. Meni na Nexusu je na internoj memoriji, jer kartice ni nemam :)
[ MirceGSM @ 15.11.2012. 17:09 ] @
probao sam bez kartice, i kada pokrenem iGO, pise da nema SD i zatvori aplikaciju...

vlasnik telefona je kupio memorijsku, cekam da se skinu mape za celu Evropu, pa cu sve spakovati na karticu
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.11.2012. 17:27 ] @
Onda je moguće da ima kontrolnu proveru, pa ako uređaj ima SD slot, traži karticu, a ako nema, ne traži.
[ vkoja @ 15.11.2012. 17:58 ] @
Igo primo za s3 je proveren , koristim ga vec par meseci , radi bez greske , cak sta vise imao sam na xperii arc s igo my way , moram priznati da je primo za nijansu bolji bar po meni .
[ MirceGSM @ 15.11.2012. 18:22 ] @
ima slot... telefon opet stize sutra, pa cemo videti...
[ X Files @ 15.11.2012. 19:14 ] @
Koristim vec neko vreme iGO PRIMO, radi bez problema. Nikakvu dodatnu karticu nemam u telefonu.

[ bakara @ 16.11.2012. 09:51 ] @

btw,
iGo primo je mnogo bolji od my way!
[ X Files @ 16.11.2012. 14:16 ] @
Nemam previse iskustva s drugim programima za navigaciju, ali dovoljno sam iskusan da ne "popravljam" ono sto je ispravno :) iGO PRIMO savrseno ispunjava sve moje amaterske zahteve.

Završava mi čak posao i na Dunavu, iz čamca, kad padne magla, jer sam postavio "off-road" rutu, sastavljenu od par tacaka. Interesantna mi je i opcija koja simulira put.
[ X Files @ 01.01.2013. 09:20 ] @
Odnedavno, stigle su i novije TopMap_R3_2012.07 mape (Most na Adi, ... i dr.)
[ zikkk @ 10.05.2014. 11:34 ] @
Molim za pomoc oko Igo navigacije.

Naime instalirao sam Primo, verzija 9.6.29.331894 iz 20.09.2013. godine na Samsung s3. Instalacija je prosla ok, ubacio sam mape, glas na srpskom itd.

Medjutim kad mu zadam rutu, sve vreme trazi satelite iako vrlo brzo locira moju trenutnu poziciju, zatim prikaze relaciju od pocetne do krajnje tacke, ali
nece da krene sa samom rutom, takodje ni glas ne radi. Kada ukljucim demo, u meniju help, tu onda sve radi i glas i navigacija. Mozda nisam dobro objasnio,
ali navigacija mi radi kao google maps.

Da li je neko imao slican problem?
[ plesac @ 16.11.2014. 09:58 ] @
Pozz svima.Ja sam sticajem okolnosti mora da predjem na android sa windowsa. Tamo sam imao garmin i igo ali koristio garmin uglavnom(ima i mogucnost poronalaska adrese solidarnosti 45A, igo bar za sada ja nisam nasao mogucnost adresa sa slovima da se nadje). Uglavnom skinuo sam igo nisam ni znao da je primo. S3 neo mi je telefon i radi ok. full rezolucija . Samo mapa je malo bar meni cudna. Bulevar Revolucije i sve okolne ulice su iste debljine(linijice). Bulevar lenjina isto kao i poprecene ulice i paralelne. Zbog toga mi je malo teze da se orijentisem gde sam kad treba na brzinu da pogledam i vidim . Mozda je i stvar navike. Igo my way mi je kao onaj na windows telefonu ali ima taj problem sa rezolucijom pa je ekran umanjen ali mapa mi laksa za snalazenje. Inace nemam spoljnu karticu pa je instalirano u memoriju. Sad kad bi hteo i igo primo ne znam jel ce to moci na externu ili isto u memoriju ali neki drugi folder i da li ce radi onda? Na windowsu si mogao da biras oces na lokal ili externu memoriju.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.11.2014. 10:09 ] @
Ja sam batalio iGO i kupio Sygic mape. Čak se mogu koristiti i bez plaćanja, samo što se posle isteka probnog perioda nema glasovna navigacija.
Takođe su sada tu i besplatne Here mape.
Probaj i te programe, pa se nastavi onda natezati sa iGOom.
[ Branko.R @ 16.11.2014. 10:19 ] @
Što se tiče iGO navigacije, folder iGO postavi na eksternu memoriju i potom pokreni apk. To je to. Jedini problem može biti ako imaš android KK, on ne dozvoljava da se instalira na eksternu memoriju.
No i to nije problem. Skini program SDFix: KitKat Writable MicroSD, on ti omogućava da prebaciš navigaciju na eksternu memoriju.
Što se tiče rezolucije, treba ti sys.txt za rezoluciju tvog telefona.
Uzgred, probaj besplatnu navigaciju Here.
[ Branko.R @ 16.11.2014. 10:32 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-:
Ja sam batalio iGO i kupio Sygic mape. Čak se mogu koristiti i bez plaćanja, samo što se posle isteka probnog perioda nema glasovna navigacija.
Takođe su sada tu i besplatne Here mape.
Probaj i te programe, pa se nastavi onda natezati sa iGOom.

Da, ovo je tačno. I ja sam kupio Sygic. Što je najbitnije, tzrajna licenca i možete je instalirati na max tri uređaja. Ako instalirate na četvrti, prvi gubi licencu.
Eto, i to je interesantno?
U novoj verziji imate i opciju snimanja vožnje, Black Box:

[ Nebojsa Milanovic @ 16.11.2014. 10:35 ] @
Ja na S4 ne uspevam da ubacim IGO...

Na S3 mini radi savršeno, na S3 sa malim bagovima takođe dobro...Ali na S4 sa 4.4.2. neće nikako, uvek prijavljuje neku grešku ili da mu nešto fali..

Imate li nekih iskustava?
[ Branko.R @ 16.11.2014. 10:49 ] @
iGO je bio u prednosti nad drugim navigacijama samo dok je davao sveže mape Contrast.
Pošto ih više ne daje, nema prednosti u odnosu na druge jer i iGO koristi mape here i tomtom.
Dok se za instalaciju iGO-a morateb smarati sa rezolucijom, ostale navigacije instalirate klikom na apk i to je sve.
Već sam napisao par reči za Sygic a sad da napomenem da je navigacija Route 66 interesantna i možete je koristiti probno mesec dana.
[ smsoft @ 16.11.2014. 13:29 ] @
iGO primo je odlican softver za navigaciju. Problem je kod instalacije na KitKat, ali i tu ima resenje.
ko zeli vise informacija, moze ovde procitati, a i na svakom drugom sajtu koji se bavi navigacijom na android platformama.
http://www.gpspower.net/igo-tu...ice-non-rooted.html#post991926

Istina, ima malo muke oko rezolucije, ali kad jedno shvatite pricu, dalje ide lako na svaki drugi telefon. Bitno je da data.zip bude za rezoluciju 800x480....i vecu, a u sys.txt se unosi tvoja rezolucija telefona.
Program ima mnogo opcija za podesavanje, a ako ubacite skin, onda je jos kompleksniji i prilagodljiviji.

Bilo koji program da koristite, vazno je da ga dobro upoznate i podesite pre kretanja na put....nema savrsene mape i navigacije!
[ smsoft @ 16.11.2014. 13:34 ] @
Citat:
Branko.R:
iGO je bio u prednosti nad drugim navigacijama samo dok je davao sveže mape Contrast.
Pošto ih više ne daje, nema prednosti u odnosu na druge jer i iGO koristi mape here i tomtom.
Dok se za instalaciju iGO-a morateb smarati sa rezolucijom, ostale navigacije instalirate klikom na apk i to je sve.
Već sam napisao par reči za Sygic a sad da napomenem da je navigacija Route 66 interesantna i možete je koristiti probno mesec dana.

Koliko sam ja obavesten, Contrast vise ne daje mape TeleAtlas-u, vec TomTom-u, a ovaj ih implementira u svoje karte. E sad, zasto su te karte losije od izvorog Contrast-a, to ne bih znao.
Ja koristim Here mape, mada nisu se bas proslavili juzno od Bg, ali rade dobro, ponekad zablesave, ali u glavnom te dovedu na cilj.
[ Branko.R @ 16.11.2014. 13:39 ] @
@smsoft,
zaboravljaš samo jednu bitnu stvar, iGO (android platforma) za Srbiju nema regularnog preuzimanja.
Znači, piraterija!
.
[ Branko.R @ 16.11.2014. 13:47 ] @
Citat:
smsoft:Koliko sam ja obavesten, Contrast vise ne daje mape TeleAtlas-u, vec TomTom-u, a ovaj ih implementira u svoje karte. E sad, zasto su te karte losije od izvorog Contrast-a, to ne bih znao.

iGO je Contrast mape nudio kroz TopMaps (lokalni provajderi). Teleatlas nije koristio contrastove mape. Do prošle godine Srbija je bila na nivou par puteva. Uzgred, teleatlas više ne postoji, kupio ga je tomtom i ubacio je i Srbiju u mape. Otvorili su ofis u Beogradu ali još ne koriste mape contrasta! Da li će, videćemo.
Navteq je sada pod Nokia here.
[ smsoft @ 16.11.2014. 13:58 ] @
Da, u pravu si, greskom sam zamenio TA i TM.
A sto se tice piraterije i tu si u pravu, mada ovde nije tema bila legalan softver za navigaciju, vec instalacija iGO-a, bio legalan ili ne, problematika je ista.
Ako neko bas zeli da bude legalno, onda neka kupi Garmin, nakrene sajkacu i vozi.
iGO mozes kupiti na googleplay....ili gresim?
[ Branko.R @ 16.11.2014. 14:01 ] @
Garmin?
To što su uradili za android je teško smeće, ni nalik navigacii za symbian.
[ smsoft @ 16.11.2014. 14:12 ] @
Mislio sam na navigacioni uredjaj Garmin. Vidim da su Garmin 2.33 uradili za Android KitKat, ali ja koristim 4.1.1, tako da ne mogu isprobati.
Trebalo mi je dosta vremena da se izborim sa iGO, sada znam kako dise, tako da neka druga navigacija, a slicne mape ne bi mi donela nista posebno.
[ plesac @ 16.11.2014. 18:52 ] @
Pozz svima i hvala na brzim odgovorima. Ja inace vozim taxi u beogradu i prvenstveno mi za to treba.Znaci mora mapa bude ok i pomogustvu i ta rezolucija sredjena. Danas sam bas testirao IGO my way. Primo sam skinuo iz razloga sto mi ulice sve nekako tanke na mapi a na Garminu glavne ulice malo deblje pa se bolje orijentisem. nekako mi lakse. Igo my way sam imao i na windows telefonu ali nekako nisam koristio bio navikao na garmin. Ta rezolucija mi i nije neki problem. Veci problem mi je sto naprimer ulica Agostina Neta u bloku 70 nema ucrtan nijedan broj. Sto je jako veliki propust. Ja znam te brojeve ali ako to nije ucrtano sta je onda sa manjim ulicama. Proleterske solidarnosti na Novom beogradu nema broj 23 naprimer. sto je bas urbano naselje a nema. Adrese sa brojem i nekim slovom nema sanse da ukucam. Ista ta ulica pod novim nazivom Antifasisticke borbe nema. Altina Ima ulica dosta ali brojevi nisu ucrtani. E sad kad nadjem ulicu naci cu ja i broj nekako ali te tamo ulice nisu bas uvek male i brojevi nisu bas logicno i poredu postavljeni pa to bude problem. Primo interfejs ok i nema zezanja sa rezolucijom ali mapa opet izgleda nekako ..ne znam kako da kazem. Da se nebi zezao skinem taj Sygic. ok interfejs, rezolucija ok ali nema stare nazive ulica a neki stanonici ovog grada ni neznaju svoju ulicu pod novim nazivom nego je znaju i dalje kao Proleterske solidarnosti. Ni neznaju da im je ulica promenila naziv. Znaci nema stare nazive i nema takodje slova posle broja zgrade, ali rezolucija ok. sto i jeste topic ovde. Svakako cu je sutra probati detaljnije. Skinuo i treba da instaliram Here ali ako oni daju mape IGO onda je to isto sto se tice mapa. Jedino tu rezoluciju mogu lakse da sredim. Posto mi garmin do sada davao najbolje mape pogledam i nadjem neki garmin i za android. Kosta 2 dolara pa platio ja i sutra cu i njega da vidim ima li veze sa starim oruginalnim garminom.

U svakom slucaju svim ahvala za brze odgovore, mnogo mi je pomoglo i ustedelo mnogo vremena u trazenju ovih navigacija. Krajnje utiske za koji dan dam.Pozz svima
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.11.2014. 19:15 ] @
Koji to Garmin za Android košta 2$?
[ plesac @ 16.11.2014. 19:18 ] @
Mozda se ja nisam dobro izrazio. Aplikacija kosta 2 dolara. za android. pa se sve nadam da su mape popunjene ulicama i brojevima kao onaj "GARMIN" na pravom gps aparatu tj kao na mom proslom telefonu. Evo instaliram here aplikaciju pa cu videti kako tu izgleda slika i rezolucija i kako mape odradjuju te neke adrese u urbanim i manje urbanim podrucjima.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.11.2014. 19:21 ] @
Razumeo sam te dobro, zato i pitam koja to Garmin aplikacija košta 2$ :)
Jeftino to nešto.
[ plesac @ 16.11.2014. 20:05 ] @
Pa ja ukucao garmin i nasao neki viago u onom play store-u. 1.99 $ kaze za prvo pokretanje treba net da bi proverio legalnost ne znam ni ja cega. sad me ceka drugo pokretanje pa cu vidim sta je. samo da spakujem dete i zenu u krevet.

[ Branko.R @ 16.11.2014. 20:13 ] @
Viago je teško smeće, ne gubi vreme sa njim.
[ smsoft @ 16.11.2014. 20:26 ] @
Citat:
plesac:
Pa ja ukucao garmin i nasao neki viago u onom play store-u. 1.99 $ kaze za prvo pokretanje treba net da bi proverio legalnost ne znam ni ja cega. sad me ceka drugo pokretanje pa cu vidim sta je. samo da spakujem dete i zenu u krevet.


Koju verziju androida imas?
[ plesac @ 16.11.2014. 20:28 ] @
Dakle 2 dolara kosta aplikacija garminova. mapu ucitava preko neta a sa gps signalom navodi. nesto kao google maps. ako hoces da uzmes mapu 20 dolara cela evropa ako sam dobro shvatio. upravo skida pa cemo videti dalje. posla toga bi trebalo da radi off line. rezolucija je ok na S3 sto je topic jelte, a verovatno ima potrebne adrese na nacin koji meni treba i na koji sam vec navikao na windowsu( samo sto na njemu bio pirate verzija a na androidu... mozda i ovde ima garmin piurate ali nemogu se zezam za 20 dolara. Valjda je zato i gramin prestao da daje downloadlink za windows phone. Ove ostale ok rade sto se tice rezolucije ali za bas neku detaljniju mapu meni nezavsavaju bas posao. Desava se da fale neki brojevi i na novom beogradu sto je malo... ali ok rade i nisu kompikovane. e sad nekom esmece ali za detaljniju mapu bolje radi posao. Za neku rekreativnu navigaciju ove zavrsavaju posao.Ali meni ne.

[ Nebojsa Milanovic @ 19.11.2014. 00:55 ] @
Citat:
bakara:

btw,
iGo primo je mnogo bolji od my way!


Pojasni malo ovo, objasni razlike, daj neki link, iskustva, itd...
[ bakara @ 19.11.2014. 21:35 ] @
@Nebojsa

Iskreno, vec vise od godinu dana ne koristim iGO, a inace razlika osnovna izmedju my way i primo verzije u vecem broju opcija.

Ako imas problem sa instalacijom na KK, mozda ti vredi da predjes na Sygic tu nema nikakvih muka sa rezolucijom i jurenjem za azurnim mapama.

@plesac

Ja cekam da vidim kako tebi radi posao te garminove mape?
[ Nebojsa Milanovic @ 19.11.2014. 21:55 ] @
Uz par trikova prošla mi je instalacija IGO na S4.

Evo upravo skidam i Sigyc, ali mi on tu pominje nekih 7 dana free...šta činiti?

Koju ti navigaciju koristiš i zašto baš nju?
[ plesac @ 19.11.2014. 22:31 ] @
[quote]-V-O-Y-A-G-E-R-:
Ja sam batalio iGO i kupio Sygic mape. Čak se mogu koristiti i bez plaćanja, samo što se posle isteka probnog perioda nema glasovna navigacija.
Takođe su sada tu i besplatne Here mape.
Probaj i te programe, pa se nastavi onda natezati sa iGOom. [/quote

Nisam ni pokušavao da se sa My way zezam. Stavio sam bio Primo. Posle par dana utisak: ekran i rezolucija nisu u svađi. Lepo to izgleda. Čak sam i namestio da glavne ulice budu malo deblje od običnih i drugom bojom. Meni to pomaže kad sam u kaluđerice pa se lakše orijentiše na koju stranu da krenem a mrzi me da ukucam favorite centar grada naprimer. Ali ima veliki nedostatak što se tice mapa. Dr. A gostima neta u bloku 70 nema parnu stranu nijedan broj. Drugi bulevar nema od 93 čini mi se pa nadalje. Odnosno ima kao bulevar nesto od toga a ostatak se vodi kao obična ulica pod nazivom drugi bulevar. Omladinskih brigada 140 je ucrtno na pogrešno mešto. Jednu ulicu ranije......a to sve zgrade iz 70ih. Sve to malo komplikuje i nije bas pouzdano. A meni na taxiju treba da ima sad i odmah i da je tačno. Stavim Garmin koji se placa 20 dolara cela Evropa. Ni prineti mapa onoj sa Windows telefona ili gps navigacija. Ko da nije ista fima. O.brigada 140 isto pogrešno i to na isto mesto je smesti ko i IGO Primo. Nema baš puno adresa tipa 1 a
Za razliku od Windows i klasične navigacije. Probam ja Here mape na iste adrese i......sve ima i sve je ucrtano tamo gde i treba da bude. Čak ima i ucrtan izgled zgrade iz vazduha. Kao u katastru. I ima dosta adresa tipa 1 a, 45z i tako to. I ima jao puno restorana kafića ustanova bolnica. Baš sam se iznenadio. Ima drive I map mode. Nemora čak ni da se kuca grad i zemlja. Samo ukucaš ime ili deo imena i broj i on izbaci šta ima u najblizem gradu tj BG pagoda isto to u Pančevo i tako sve dalje lokakcije. Može i grad da se unese ako hoćeš da izbegneš dugačku listu. Jedino su oznake za jednosmene, malo sitne. Ali ajde što reče neko ovde nema savršene navigacije. I probam onda onu Sygic čini mi se da se zove. Isto free . Nema smanjenoga ekrana. Sama sve namesti. Lako se ubacuju podaci, možda i najlakše od svih ovih.jedino što nema baš neke ulice pod starim nazivom i nema adrese tipa 1A. Isto sam se pozitivno iznenadio. Ako posle 7 dana ne platiš sve radi sem glasovnog navođenja. Ja to i ovako isključujem tako da.... Za neko manje zahtevno navođenje sve su ok. Za ozbiljnije moj glas za HERE i Sygic. Em su legalne,besplatne mape, update, rezolucija ne zeza na ovim našim malko većim ekranima i jako su precizne.
Ako ima nekih greški u kucanju izvinite, telefon hoće sam da popravi. Brine ga rezolucija pa poludeo. Pozz svima i još jednom hvala svima za sve ideje i ppredloge
[ bakara @ 20.11.2014. 21:33 ] @
Citat:
Nebojsa Milanovic:

Koju ti navigaciju koristiš i zašto baš nju?

Ja trenutno koristim sygic, pre toga sam koristio iGO primo... (Here mi ne radi, nece da skine mape, pa njega ne mogu da probam.)

A sygic mi se jednostavno odmah svideo, i sve radi odmah, nema zezanja se rezolucijom, ubacivanja mapa u foldere i sl. jedina opcija koja mi nedostaje iz iGO je ona da izracuna koliko kosta put i koliko je potrebno goriva.

Mape su iste koje koristi i iGO samo ih u sygicu apdejtujes direktno iz programa.

Najradije bih koristio garmin mape ali ovo za android kako cujem nije isto kao klasicna garmin navigacija.
[ Nebojsa Milanovic @ 20.11.2014. 21:37 ] @
A samo 7 dana free? kako onda? :)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 20.11.2014. 22:00 ] @
Kao što je spomenuto, prvih 7 dana je free sa glasovnom navigacijom, posle toga je free bez glasovne navigacije :)
Mada, imaju često i popusta, pa je mene recimo Evropa + Rusija izašla oko 25€.