[ srdrazic @ 21.07.2012. 19:36 ] @
Od skoro imam problem sa pristupom wirelles mrežama, u stvari laptop mogu povezati sa wi.fi mrežom po kafićima ali ne mogu da učitam niti jedan sajt.
Pokušao sam sa svim mogućim browserima ali ništa.

Pomoć bi mi dobro došla.
Unapred hvala.

Preko kabla sve radi kako treba
[ Newsletter @ 21.07.2012. 21:26 ] @
Kakva obavestenja dobijas kad pokusavas da odes na naki web sajt? Da li na drugim kompjuterima radi internet noramlno u tim objektima i da li je wi-fi mreza zasticena sa nekom sifrom ili se mozes slobodno konetktovati na nju?
[ plus_minus @ 21.07.2012. 21:56 ] @
Neki ruteri mogu imati i više lokacija za dozvolu pristupa na osnovu ne jedne nego više lista za allowed mac adrese.. npr. wifi pristup uopšte + mac lista za firewall. Bez bilo kakvog ključa. Uzmi i to u obzir. Pa ako nema mac adrese tvoje mrežne kartice u tim listama .. ima access pointa, pristupačan je, ali nema dalje od toga. Tako nekako.
[ srdrazic @ 22.07.2012. 10:19 ] @
Drugi laptopi rade normalno, ljudi surfaju. Ruter ima šifru i kad unesem šifru prihvati da sam konektovan. U browseru se ništa ne dešava samo prazna stranica, nema nikakvu poruku o grešci.
Mislim da nije problem u ruterima nego kod laptopa, verovatno treba nešto čekirati ili dečekirati ili možda moram reinstalirati drivere.
[ emporio2011 @ 24.06.2014. 20:53 ] @
Imam problem sa wifi, naime imam netbook asus na windows 7, i cim ga iznesem iz prostorije u kojoj se ruter nalazi ne mogu da se konektujem na mrezu. Kada je u istoj prostoriji sa ruterom, radi bez problema. Sa drugim uredjajima nema problema kad nisu u istoj prostoriji sa ruterom. Koristim adsl telekoma srbije, i njihovu opremu.