[ Samir_ @ 22.07.2012. 23:20 ] @
Dobro vece dobri ljudi..

Prije par dana uradio sam reinstalaciju operativnog sistema i instalirao sam novi mozilla firefox koji sam preuzeo sa njihove stranice, jezicku verziju BS. No, od same instalacije, nista ne fercera kako treba.. Svaku stranicu koja posjeduje SSL zastitu, ne dozvoljava da otvori.. Google moze otvoriti kad nisam logovan u google sistem, takodje facebook. Facebook otvori ali kao html verziju NIDJE VEZE!?

Stalno mi se pojavljuje poruka, da veza nije uspjela jer se ne posjeduje neki certifikat..

Slika u prilogu:

[img]http://postimage.org/image/nqoy96uld/[/img]
[ plus_minus @ 23.07.2012. 00:25 ] @
Slične probleme imaju i oni koji skidaju SR verziju.
Deinstaliraj tu verziju i skini lepo default en-US language i sve ima da radi kako valja.

Dešavalo mi se da na nekim računarima koji imaju SR verziju, sve što se downloaduje preko mozile, jednostavno ne može da se otvori kasnije, dok surf radi ok.
Operativni sistem prijavljuje grešku prilikom pokretanja skinutog fajla. Čim uklonim SR verziju i stavim en-US, problemi magično nestaju.

Dakle, ff tim mora još dobro da poradi oko lokalizacije.

Firefox English
[ Samir_ @ 23.07.2012. 00:33 ] @
Uradio sam to ali opet mi trazi onaj certifika..

You have asked Firefox to connect
securely to accounts.google.com, but we can't confirm that your connection is secure.
Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.



What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.
[ Samir_ @ 23.07.2012. 01:34 ] @
Skontao sam u cemu je problem..

Izgleda da me Nod 32 zeza, ne dozvoljava otvaranje stranica ..
[ KrkaCiC @ 23.07.2012. 02:07 ] @
Ili idi na Get sertificate........... Snaci ces se vec,i obavezno pogledaj sat i datum da li su ok