[ ironman @ 20.08.2012. 19:26 ] @
Imao sam reklamaciju na račun i stigao je ispravljeni da se plati 15-og u mesecu (inače je redovan rok 20-i). Kako je 15 jul padao u nedelju, ja sam platio u ponedeljak, 16-og, ne znam zašto nisam stigao u subotu (obično čekam poslednji dan za plaćanje), a i dan-2 preko roka nije strašno, bude malo zatezne kamate i to je to.
Međutim, ovi isključe broj, koliko je trajalo, nemam pojma, jer nisam primetio, navodno kod ispravljenih rč nema kašnjenja, a "ako sam uplatio u pošti, dok je uplata legla prošlo je još dan-2" kako kaže.
Jedno mi samo nije jasno, ko su svi oni ljudi koji dolaze i mašu priznanicama da im uključe broj, kad su kod mene samo isključili i uključili, možda imaju i neku skriptu.
[ Slobodan Milivojevic @ 20.08.2012. 19:51 ] @
Mislim da mogu da ti uključe saobraćaj kad im odneseš dokaz o uplati. A nisam razumeo da li su tebi već uključili saobraćaj ili ne?
[ ironman @ 20.08.2012. 20:00 ] @
Sami su isključili i uključili i naplatili 100 din, a više puta sam bio u poslovnici i mislim da to nije praksa, već ljudi donose dokaz o uplati-priznanicu.

Inače ne znam ni nakon koliko kašnjenja isključuju broj.
[ agasoft @ 20.08.2012. 20:27 ] @
Izvini što ja ovako idem pitanjem na pitanje.
Podneo sam reklamaciju već šestog sedmog avgusta, jer sam račun video preko aplikacije moj račun.
U sredu petnaestog, na aplikaciji se pojavila poruka stornirano bez mogućnosti plaćanja.
Danas sam dobio pismo u kome mi se milijardu puta izvinjavaju i šta sve ne, uspeo sam da ih pobedim.
Piše da ću dobiti korigovan račun posebno.
E sad, moja pitanja su:
Posle koliko vremena račun stiže od pisma reklamacije?
Da li će stići do kraja ovog meseca?
I dda li slučajno znaš da li se pojavljuje u aplikaciji moj račun?
[ ironman @ 20.08.2012. 20:57 ] @
Obično 15-og.
[ agasoft @ 20.08.2012. 21:06 ] @
Kog 15-og?
Tek sledećeg obračunskog perioda?
[ ironman @ 20.08.2012. 21:11 ] @
Prvog sledećeg, 15-og korigovani i 20-og redovni.
[ agasoft @ 20.08.2012. 21:24 ] @
Ahaa, znači sad neće, da se opustim i da idem gde sam naumio.
:)
Hvala.
[ ekof9 @ 20.08.2012. 21:31 ] @
Opusti se.:) I ja sam dobio odgovor na prigovor za iznos racuna u kome pise da cu dobiti novi racun, a u posl su mi potvrdili da ne moram sad nista placati, jer ide novi rok dospeca.