[ _ikac @ 21.08.2012. 23:32 ] @
Pozdrav, imam iphone 2 8bg zanima me gde bih mogao da skinem dodatne programe, igre, aplikacije a da su free da nezakljucam telefon.
Meni su napricali da nesmem dosta stvari da koristim zbog tog update jer mogu da zakljucam telefon i posle mogu da ga bacim...

Imam telefon ali se plasim da bilo sta skinem i da kliknem.. Meni sta treba jeste da skinem neku pdf knjigu sa interneta i da mogu da je sacuvam u telefon da bi je citao kasnije.. Tako neke sitnice i neki sitni programcici sa kojim bi skidao nesto od zabave sa interneta....

Ja ne znam dali sam prekrsio pravila sajta ako jesam izvinite i obrisite mi poruku. U telefone se nerazumem.
[ madamov @ 22.08.2012. 07:11 ] @
Jailbreak, pa Cydia i ne bi trebalo da zaključaš telefon. Međutim, veliko je pitanje šta još radi od softvera na iOS-u 3.1.
[ IT_DooX @ 23.08.2012. 16:13 ] @
Da li ima negde da se proveri sta je od softvera kompatibilno sa iOS 3.x jer bih ja moj iPhone 3g da vratim na trojku,nesto mi je jako puno prostora zauzeto,programi nece da mi se startuju pa moram raditi reinstall a pomogao bih telefonu da malo brze radi sa starijom verzijom operativnog sistema.
[ IT_DooX @ 23.08.2012. 21:27 ] @
Koliko je pametno da instaliram 4.1 ios na moj iphone 3.1.3?
[ IT_DooX @ 23.08.2012. 21:40 ] @
Nije to lose gost,ja imam na mom 4.2.1 i radi dobro nema usporenja,ali se nisam usudio to sam da radim jer moze da se lockuje fon. Softver moze sav da se instalira sa app store,cydia i instalusa nisam naisao na nekompatibilnost
[ alfa-pro @ 28.08.2012. 11:35 ] @
Ja ovih dana ocu da na moj 3.1.3 instaliram 4.2 u tom servisu su mi trazili 1000 din za instalaciju... Znaci nece da baguje i da koci?