[ frostee @ 10.09.2012. 09:46 ] @
Uglavnom u NS kampusu blokiran je sav torent saobracaj. Naravno, torent fajl mogu da skinem ali sadrzaj nece da skida... Kako su to u Informatickoj Sluzbi blokirali? Da li su samo zatvorili p2p portove ili na neki drugi nacin? Da li se moze ovo zaobici nekim podesavanjima torent programa ili koriscenjem nekih manje poznatih? Koliko sam upucen u Americi koriste neki kineski klijent kako bi zaobisli ovaj "problem". Jos jedna stvar, iz nekog razloga nocu oko 3-4 kada svi spavaju torent ce proraditi i skidati..... Izvinjavam se unapred ako sam postavio temu u pogresnom delu foruma.
[ rajco @ 10.09.2012. 10:24 ] @
Zavisi koje uređaje koriste za ograničavanje saobraćaja. Ukoliko je kvalitetno urađeno nemaš mnogo opcija. Probaj da uključiš enkripciju u klijentu. Ograničenja je moguće praviti i u vremenskom opsegu pa je moguće da je tada dozvoljen torrent jer nema drugog saobraćaja.
[ frostee @ 10.09.2012. 17:01 ] @
>
[ Aleksandar Đokić @ 10.09.2012. 23:14 ] @
Citat:
iz nekog razloga nocu oko 3-4 kada svi spavaju torent ce proraditi i skidati.


znas o cemu se radi, dignu prioritet "bitnom" saobracaju a spuste svom ostalom, i onda sve dok ima prioretni saobracaj (sto moze biti stalno) ostali saobracaj ide jedva ili ne ide uopste, i onda kad oni prestanu da surfuju itd oko 3-4 nocu ostali saobracaj (p2p) krene

resenje je vrlo tesko, mozda nesto preko tunelovanja...
[ frostee @ 11.09.2012. 10:47 ] @
Resio..... Samo sam promenio proxy sa Http na socks4 i sada radi... meni jedinom u domu....