[ HANS MAYER @ 13.09.2012. 21:17 ] @
Ne pitam ništa ali moram da kažem ...Nekad je to bilo mesto, kde si saznao sve...Ali izgleda da nije više tako...Ubrisali so mi i istoriju od 2001..To su bila vremena...Ali sve poštovanje i puno hvala ovome forumu za sve...Ali šta če forum bez pravih stvari...
Admin što brže treba to zaključat...
[ commando @ 14.09.2012. 10:01 ] @
Ti si izgleda bas puno aktivan. U 2-6 godina dana 1x izgleda a mozda i manje.
[ zilenk @ 14.09.2012. 12:24 ] @
Citat:
HANS MAYER:...Nekad je to bilo mesto, kde si saznao sve...Ali izgleda da nije više tako...


Nekada smo i mi bili mladi i lepi. Jedna vremena, teme i pravila su bila 2001. godine kad si se registrovao na Forumu, druga 2006. godine kad si bio aktivan, a sasvim treća danas. I sada mogu članovi ovde pronaći teme u kojima po nešto saznaju ili reše nekakav problem, nije sve tako nezanimljivo, ali došla su nova vremena gde se uglavnom sve svelo na CS koji je po pravilu Foruma zabranjen. Zbog tih razloga je i tema koju si otvorio pre nekoliko dana zaključana.
[ fenomen @ 14.09.2012. 18:56 ] @
E Hans.... Kad vidim tvoj clanski broj sve mi je jasno. Kako je nekad ovde sve pucalo od informacija, srecom bio sam deo toga. CS je nazalost ubio sve. Na svu srecu ni CS nece jos dugo (imam ga i daleko da sam protiv njega) i mozda ce kao sto je njegov nastanak sve ubio tako ce mozda njegov nestanak oziveti neke druge pravce. Sad su glavne teme da li je bolji dream ili Vu ili neki treci linux reciver. Ali mora da ti bude jasno da je velika odgovornost na vlasnicima ovakvih foruma i moraju se postovati ta nova nametnuta pravila. Ja znam da bi modovi radje objasnjavali kako sta podesiti u linux reciverima nego da zatvaraju teme ali sta je tu je. Nekad postavis ovde pitanje, zatrazis kljuceve i dok trepnes kljucevi bi bili u inboxu (sanducetu) i samo ih ubacis i zahvalis posiljaocu. Sad vise nema nicega u sanducetu pitao ne pitao. Ali ako se malo potrudis ima na netu jos poneki forum koji funkcionise kao sto je nekad ES.
Poz...
[ easyyu @ 14.09.2012. 19:13 ] @
Citat:
fenomen: E Hans.... Kad vidim tvoj clanski broj sve mi je jasno. Kako je nekad ovde sve pucalo od informacija, srecom bio sam deo toga. CS je nazalost ubio sve. Na svu srecu ni CS nece jos dugo (imam ga i daleko da sam protiv njega) i mozda ce kao sto je njegov nastanak sve ubio tako ce mozda njegov nestanak oziveti neke druge pravce. Sad su glavne teme da li je bolji dream ili Vu ili neki treci linux reciver. Ali mora da ti bude jasno da je velika odgovornost na vlasnicima ovakvih foruma i moraju se postovati ta nova nametnuta pravila. Ja znam da bi modovi radje objasnjavali kako sta podesiti u linux reciverima nego da zatvaraju teme ali sta je tu je. Nekad postavis ovde pitanje, zatrazis kljuceve i dok trepnes kljucevi bi bili u inboxu (sanducetu) i samo ih ubacis i zahvalis posiljaocu. Sad vise nema nicega u sanducetu pitao ne pitao. Ali ako se malo potrudis ima na netu jos poneki forum koji funkcionise kao sto je nekad ES.
Poz...

Nije mi jasno sta si zapeo za elitesecurity forum..
Pa imas mali milion foruma na engleskom gde je dozvoljeno da se o tome prica gde ti developeri i useri pomazu u configu ili samoj realizaciji...
Malo se snadji!
[ commando @ 14.09.2012. 22:56 ] @
Ne moze ovo novo da se objasni na pm. A da ce umreti cisto sumnjam. Nisu svi total pa da ne znaju resenje za paring.
[ liverpool_fan @ 17.09.2012. 05:46 ] @
Citat:
fenomen: . Na svu srecu ni CS nece jos dugo (imam ga i daleko da sam protiv njega)
...



hehehehehe, zanimljivo
[ nenne @ 03.10.2012. 20:43 ] @
ti fenomen sto pises da CS nece jos dugo..kako to mislis,mozes li malo bolje to da nam objasnis??
[ liverpool_fan @ 04.10.2012. 13:52 ] @
i mene zanima