[ vedran88 @ 18.09.2012. 12:29 ] @
Znam da naziv teme zvuci nakaradno , ali ne znam sta da napisem.. Evo o cemu je rjec, nasao sam na ebayu dijagnostiku za auto, htio sam je poruciti,medjutim posle par dana je taj "oglas" uklonjen, prodavac nije, on i dalje ima poprilicno stvari da prodaje.. Posaljem mu mail, da li se imati uskoro taj uredjaj i evo odgovora:

we have it in stock ,just have some communication problem with ebay ,and ebay removed our item .

if you need it ,we can send a paypal request to you ,the payment also under the paypal protection .there is no risk .what\'s more we can give you a 5% discount for your support .

Sta mislite jel mi sigurno ovo ili da zaobidjem dok se ne pojavi na ebay-u?
hvala unaprijed..
[ bakara @ 18.09.2012. 13:03 ] @
Ti od toliko prodavaca hoces bas od njega da kupis?
[ vedran88 @ 18.09.2012. 13:13 ] @
Citat:
bakara: Ti od toliko prodavaca hoces bas od njega da kupis?


Pa trenutno ima samo jos jedan koji to sto meni treba prodaje a ima dosta manje transakcija..
[ bazinga @ 18.09.2012. 14:32 ] @
Nije "communication problem" nego mu je ebay obrisao aukcije jer su kopije :-) A popust ti daje jer mu ovako ebay uzme taj procenat kada proda tamo, tako da mu se isto vata
Ali slobodno kupi od njega, ako placas paypalom trazi mu da ti posalje invoice na email adresu
[ ademare @ 19.09.2012. 10:26 ] @
E da to je u pitanju, Kineski laznjak, sto ne znaci da ne radi. Takva roba koja nema sertifikate se izbacuje sa Ebay, nije to ova domaca Licitacija, gde je mahom roba iz Kontejnera za Djubre sto domacih, sto Nemackih i Austrijskih.

Nemoj sa njim imati posla jer te tu Paypal nista ne stiti, pun je internet zalbi da Paypal ne vraca novac ako te prodavac prevari, posebno ako nisi isao za Ebay legalnim tokom.

Imas more tih dijagnostika na Kineskim legalnim sajtovima, po istim cenama, koje su sigurniji nego tamo neki levak, jer imaju stotine prodaja dnevno kojecega.
[ vedran88 @ 20.09.2012. 09:44 ] @
hvala na odgovorima, evo narucio sam sa drugog sajta, ali malo sam zbunjen..
Trazio sam od njih da mi posalju Hong kong postom, a ne DHL koji je bio kao opcija i rekli su da hoce i poslali mi cijenu shippinga i sl.. Narucio sam i na paypal nalogu stoji ta dogovorena cijena ali na accountu stranice stoji veca cijena i slanje DHL.om, dok na toj istoj stranici ima opcija Summary History i tu je ova prvo bitna cijena.. Mailom su mi rekli da sam mogao uplatiti na payPalom na njihov racun i da ce oni rijesiti tu narudzbu da ide po dogovoru..
Da li da vjerujem PayPal stanju ili ...