[ pailhead @ 05.03.2004. 12:54 ] @
Jel moze neko da napravi sticky temu, sa listom svih provajdera njihovih usluga, mogucnosti, cena....
Svaki dan nova tema o istom provajderu, informacije se razlikuju od posta do posta, bilo bi lepo, kada bi neko sakupio sve te informacije da svi mogu odma da procitaju. Bilo bi isto lepo i kada bi dosao i neki predstavnik svakog od tih provajdera a ne da se iznose ovde spekulacije, ili ih je stvarno strah da se pojave posto iim svima usluge ocajne.

Postoji li i ikakva mogucnost o nekom udruzenju internet korisnika ili nesto, jel nesto takvo vec postoji? Mislim, nismo valjda bas tolike ovce koje sluze samo za sisanje?
[ Vertygo @ 06.03.2004. 09:47 ] @
Predlog nije loš.
Elem, ako je hitno potreban taj spisak imaš na pcberzi sa sve parametrima za konektovanje (brojevi,dns serveri,mail serveri).
[ pailhead @ 09.03.2004. 01:02 ] @
Ma jok
nije mi nista hitno
nego mislim da bi bilo ok da postoji jedan jasan i konkretan text o stanju sa nasim provajderima, da vidimo na cemu smo.
Cene, usluge, da neko iskusniji napise sta on misli da je isplativo sta nije, u kojim krajevima uopste postoje slovi za koji provajder, mozda malo kritike i natera nekog od njih da poboljsa usluge ili da se bar pojavi na forumu.
S obzirom da su svi do jednog sajta provajdera nejasni i nepotpuni.