[ kristinche-kris @ 24.09.2012. 19:33 ] @
zavrsavam cetvrti razred prehrambeno-hemijske skole i u dilemi sam sta dalje...inace nisam odlican a ni br.dobar ucenik pa ne znam sta dalje? zelim da nastavim sa skolom jer sam sa srednjom skolom niko i nista a inace tek sada shvatam da mi je bila greska sto nisam na vreme ucila i zelim pomoc jer nisam bas upucena u smerove koji postoje a nemam bas sa kim da pricam o tome? molim za predlog neki i unpred sam zahvalna jer ne znam kako sama da resim ovaj problem... )
[ KrkaCiC @ 24.09.2012. 21:20 ] @
Ako hoces dalje imas dve mogucnosti:
1) Zagrejes stolicu i probas da upises neki drzavni fakultet (visoku skolu),i tamo moras da ucis i da drzis stolicu koliko toliko zagrejanom
2) Ako ti finansije nisu problem,upises neki privatni faks,visu (ili nesto tipa Blace),tamo placas ispite,skolarinu, znaci sve sem ulaza u skolu se placa-ali sa vrlo malo ucenja zavrsis na vreme bez cimanja
[ Shadowed @ 24.09.2012. 22:22 ] @
Jedino sto u slucaju 2) za par godina kad vidis da ne umes nista da radis opet ti dodje iz guze u glavu da je trebalo na vreme uciti :)

Ako hoces da nastavis u Nisu, najbolje otidji do fakulteta ili vise skole (ili kako god se sad to po novom zvalo) koji te zanima i tamo slobodno zaustavi nekog od studenata i pitaj gde bi mogla da dobijes informacije ili gde mozes kupiti informator. Ili daj ovde koje te skole zanimaju pa da vidimo imaju li oni sajt i ima li nesto korisno na njemu.
[ kristinche-kris @ 25.09.2012. 17:38 ] @
da, da zanimljivo je to samo sto ja zelim neki fax ili visu sad ne znam kako se to zove ali je problem sto nisam upoznata sa tim smerovima tako da je problem samo to ali hvala na pomoci informator bi mi koristio a ja sam zaboravila da to postoji