[ slavenr88 @ 01.10.2012. 22:09 ] @
Pre neke 3-4 godine sam koristio adwords i fb ads, pri cemu se sada vise i ne secam kako je sistem obranucavanja naplate u vezi sa klikovima funkcionisao. Ja znam da su mi kampanje bile stopirane jer sa kartice u jednom trenutku nisu uspeli da skinu odredjenu sumu. Kartica mi je bila istekla, a i te reklame me nisu vise zanimale i ostalo je na tome. Takoreci - googleu sam ostao duzan 10 dolara a faceu 30. Posle toliko vremena sam i zaboravio na sve to... dok se pre neki dan bezveze nisam cackao po opcijama i setio se svega toga. Zanimljivo mi je google negde prosle godine izvrsio "poravnanje/usaglasavanje fakture" u iznosu koji sam dugovao. Ne znam sta to znaci? Da li su mi to na kraju "oprostili" dug? Nikako nigde ne mogu da vidim to dugovanje od 10 dolara, tako da mi to govori da jesu, ali opet - ne mogu da ugasim account i to me malo tripuje :)

Druga stvar me malo vise brine - a to je fb ads, na kojem i dalje pise da mi je "outstanding balance" 30 dolara. Naravno account ne moze da se ugasi. Da li ce da me "ganjaju" nekada za to, i da li ce da mi uvale i neku kamatu? Da li to treba placati uzevsi u obzir da nemam nameru da koristim tu uslugu vise?

[ JHN @ 08.11.2012. 16:03 ] @
neces moci da koristis te usluge dok ne izmiris dugovanja...i to je to,ako neces da koristis vise ,mozes mirno da spavas
[ Deni web dizajn @ 18.05.2013. 01:41 ] @
Necete tuziti to je sigurno cak i da to urade tesko da mogu da dokazu na nasem sudu posto nemaju ugovor, da neko vestaci dugovanje na online nalogu tesko. I da ce oni da placaju advokate isto tesko. Tako da od tuzbe nema nista...

Ali neces moci vise da se oglasavas, ako to nekad budes pozeleo moraces prvo da izmiris dugovanja.