[ mugi junuzovic @ 21.10.2012. 17:01 ] @
Evo radi se o tom da ova mašina ne radi na 90 stepeni, na ostalim svim programima radi. Ovo na 90stepeni ranije čas je htjela a čas neće , sada neće nikako. Rastavio sam selektor i nisam vidio nikakva oštećenja, malo sam ove kontakte pogurao prema naprijed ali ne vrijedi. Kada se postavi selektor na 90 stepeni motor programatora se čuje i počinje da vrti i pogoni ove poluge što usmjeravaju vodu u kadu za deterđent i najedanput stane ( a malo mu fali pa da ukljući elektroventil). Eh sad našao sam caku , kada operacija se zaustavi ja pokrenem selektor na 60 stepeni ( eh tad se odradi još sekunda vrtenja motorića, tj ono što ne dostaje pri 90 stepeni), sad vratim selektor na 90 i pritisnem play i mašina primia vodu i normalno radi do kraja.
Evo i neke fotke pa bih molio za komentare....







[ test1234 @ 21.10.2012. 21:44 ] @
Kontakti se podižu vrlo malo, mozda si ih ipak nesto vise podigao a mora i stampa da se dobro očisti. Nemaš kontakt to je sigurno. Posle 10-tak uradjenih icice kao po loju.
[ mugi junuzovic @ 22.10.2012. 21:47 ] @
Pošto je mašina moja za sada neka stoji tako biće da je stvar u kontaktima odnosno u njihovom položaju. Vjerovatno kada bi u više navrata pokušao da bih možda potrefio. Hvala test1234...