[ maksvel @ 13.11.2012. 12:25 ] @
Imam sledeći problem: Nas nekoliko bi da pregleda mejlove koji stižu na jedan nalog, tako što bi uvezli poruke preko POP3 u svoje lične gmail naloge. I to kao radi. Međutim, ako jedno od nas preuzme neki mejl, onda ne stiže onom drugom. Onda npr. tom drugom (kad naiđe interval preuzimanja) stigne naredni, ali ne stigne ostalima itd.

Dakle, kako da nam se poruke preuzimaju u naš normalni mejl, a da svakome stižu svi mejlovi, da ne moramo posle posebno posećivati originalni nalog da bismo videli sve??
[ ime.prezime @ 13.11.2012. 12:51 ] @
ima u podesavanjima opcija leave message on server ... samo onda nastaje novi problem , ko ce odgovoriti na koji mail ... ;)
[ calexx @ 13.11.2012. 14:05 ] @
Manji je problem ko će da odgovori ali ... gmail ima loše rešeno baš ovo. Ja imam par gmail naloga i svojevremeno mi se dešavalo da na drugom kompu dovučem nove mejlove a kad se vratim kući, više ih ne dovlači. Naravno, na gmail mi je postavljeno da ništa ne bude brisano. Nisam našao ni opciju da u podešavanjima proglasim za nove od nekog datuma pa sam par puta išao sa komplet promenom, obrišem sve, na serveru proglasim sve za nepročitane (to može) i onda ih ponovo dovučem. Ne znam da li su to opravili ali od tada pazim da mi se to ne desi, samo kući koristim POP3 a na ostalim mestima idem na web mail.
Mislim da bi IMAP mogao da bude rešenje.
[ ime.prezime @ 13.11.2012. 14:13 ] @
meni radi kao sat , samo mora da se pazi na onu opciju ... a ne mora ni pop/imap , moze i na serveru da se namesti autoforward na vise adresa odjednom ...
[ since1986BC @ 13.11.2012. 14:46 ] @
http://news.cnet.com/how-to-us...oxes-for-extra-gmail-accounts/
[ maksvel @ 13.11.2012. 22:33 ] @
'Aj isprobaću ovih par pomenutih stvari, fala!