[ stefaan10 @ 16.11.2012. 22:16 ] @
Zdravo ljudi,
jedno pitanje za iskusne korisnike:
instalirao sam Windows 7 (presao sa XP-a), instalacija protekla u redu, izucio sam tutorijale... Elem, nakon sto sam instalirao Sedmicu, primetio sam da su mi svi drajveri vec instalirani (za graficku, za zvuk, za LAN...), tj. nemam nikakav New Device Found i sl., ni kad udjem u Device Manager nemam nikakav znak uzvika da ne moze da prepozna, sve je vec prepoznao. E sad, da li da ostavim tako, ili da skinem drajvere za graficku (Asus EN 8600GT) i za zvuk, i ubacim ih umesto ovih?
Hvala unapred! :)
[ DeMONOiD @ 16.11.2012. 22:25 ] @
Naravno da treba da se instaliraju drajveri....to su samo nativni drajveri koji ti koliko toliko posluze dok se neskinu "zvanicni"...znaci klasika instaliraj sve-ploca,zvucna,grafa i od ostalih uredjaja koje imas u kompu....naravno sto noviji to bolje po tvoj komp ..pozz
[ stefaan10 @ 16.11.2012. 23:02 ] @
Razumeo. Reci mi samo jel treba da uninstaliram ove postojece ili samo da ih "premazem" novim, tj. zvanicnim?
[ DeMONOiD @ 16.11.2012. 23:27 ] @
Premazi i teraj
[ stefaan10 @ 17.11.2012. 21:08 ] @
Zahvaljujem na odgovoru!
Uradio tako i za sada sve sljaka bez problema! PozZ :)
[ masterfromf @ 17.12.2012. 13:24 ] @
Ako ti uredno radi zvuk i grafika nema potrebe da instaliraš druge drajvere. Ponekad se desi da drajveri koji su u windows 7 budu pogrešni(obično kod brendiranih hp računara) pa moraš da instaliraš druge.
Taj problem ima riješen i objašnjen na ovoj stranici.
http://www.focak.iz.rs/forum-g...-zvukom-hp-dc7600-na-windows-7