[ jassadr @ 30.11.2012. 20:53 ] @
Pre svega molim glavne i odgovorne da premeste na odgovarajuće mesto ovo moje pitanje !
E a sada da krenem sa problemom koji me muči kako sam nabavio novi računar sa instaliranim win7 imam problem sa video signalom ili kako već hoćete , u početku je sve normalno radilo i video i audio a sada u zadnjih dve tri nedelje nemogu ništa da gledam na kompu . U stvari youtube i sve ostalo pušta normalno i sve se vidi ali kada skinem nešto pa hoću da pogledam nema šanse , čuje se ton ali slike nema . Pokušao sam i da odgledam neki DVD film ista stvar . Razbiću vala komp ne znam šta da radim , instalirao sam i K-litle mega pack ali nepomaže ! Pomagajte ljudi ako Boga znate ! Ko me razumeo šta sam napisao svatiće me ! Hvala svima u napred i sve vas pozdravljam !
[ zoran_dojkic @ 30.11.2012. 21:09 ] @
Koji antivirus imaš?
Instaliraj VLC player http://www.filehippo.com/download_vlc_32/
i CCleaner http://www.filehippo.com/download_ccleaner/
[ jassadr @ 30.11.2012. 21:19 ] @
Imam kaspersky
[ zoran_dojkic @ 30.11.2012. 21:20 ] @
Jesi probao VLC?
[ jassadr @ 30.11.2012. 21:26 ] @
Instalirao sam VLC i ista stvar !
[ KrkaCiC @ 30.11.2012. 21:29 ] @
Ili skini i instaliraj K-Lite codec pack i resices problem
[ zoran_dojkic @ 30.11.2012. 21:34 ] @
To je već uradio.
[ jassadr @ 30.11.2012. 21:36 ] @
Citat:
KrkaCiC:
Ili skini i instaliraj K-Lite codec pack i resices problem :)

To je urađeno ali nepomaže !
[ KrkaCiC @ 01.12.2012. 00:34 ] @
Moja greska,nisam pratio na casu
Da te ne zezaju neki drajveri?
Jel slika ide OK ali samo nemas zvuk?
[ gilopile @ 01.12.2012. 03:19 ] @
Instaliraj KM player i pokusaj sa promenom renderera. Ako je VMR9, stavi overlay i obrnuto pa vidi da li ce proraditi.
[ Aleksandar Đokić @ 01.12.2012. 03:49 ] @
sto KM, renderer moze da promeni i u Gom plejeru koji je besplatan, i u Bs plejeru
[ calexx @ 01.12.2012. 07:18 ] @
Može da proba i Gom i KMP, oba imaju svoje kodeke i ne mora da se opterećuje komp raznim sega-mega pakovanjima kodeka. Mada je možda sada kasno, ako je to već pretrpano. Da li uopšte pusti nešto, bilo šta, ili zapinje na svemu?
Citat:
KrkaCiC: Moja greska,nisam pratio na casu :)
Da te ne zezaju neki drajveri?
Jel slika ide OK ali samo nemas zvuk?
Ti baš slabo pratiš na času, na početku je napisao da zvuk ide a nema slike. ;)
[ KrkaCiC @ 01.12.2012. 13:16 ] @
Citat:
calexx: Može da proba i Gom i KMP, oba imaju svoje kodeke i ne mora da se opterećuje komp raznim sega-mega pakovanjima kodeka. Mada je možda sada kasno, ako je to već pretrpano. Da li uopšte pusti nešto, bilo šta, ili zapinje na svemu? Ti baš slabo pratiš na času, na početku je napisao da zvuk ide a nema slike.


Ma katastrofa sinoc,vikend,veselo

Sad,onako strejt, smatram da je problem u nekom losem drajveru. Sta drugo moze biti uzrok? To sto radi YT znaci da mu radi procesor OK,i mislim da mu drajver za graficku malo prsao
[ jassadr @ 01.12.2012. 18:09 ] @
Hvala vam svima ljudi na trudu da mi pomognete ali mi nije jasno šta je to "RENDER "?
[ gilopile @ 01.12.2012. 19:14 ] @
Imas prikacenu sliku u mojem predhodnom postu...Pogledaj i sve ce ti biti jasno. Znaci pokusaj da promenis taj trenutni u overlay ili WMR9 i trebalo bi da pomogne, jer hoce graficki drajveri da se zaglupe ili je nesto trenutno sa nekom aplikacijom `in use`
Neretko se i desi da se sve zatamni i potrebno je u playeru odvrnuti brightnes i kontrast - desavalo mi se, pogotovo sa nekim sklj TV kartama gde se svetlost i kontrast postave na minimum i u svim aplikacijama je isto.

U km player idi na control panel i vidi da li je svetlo ok.

Od ovoga mislim da mora nesto da pomogne...Poz!
[ jassadr @ 01.12.2012. 20:23 ] @
Veliko hvala svima ! Na kraju sam ponovo instalirao sve drajvere za grafičku i Bogu hvala sada je sve OK .
[ KrkaCiC @ 01.12.2012. 22:15 ] @
Citat:
KrkaCiC:
Da te ne zezaju neki drajveri?


Nisam bio Str8 ali sam bio blizu
Sad bez mnogo experimentisanja