[ Braksi @ 19.12.2012. 13:17 ] @
Da li je moguce napraviti podforum za one koji su privremeno banovani, suspendovani, gde bi oni samo dakle na tom forumu mogli da razmenjuju misljenja jer mene su par puta suspendovali i nisam stigao da odgovorim na drugom mestu sta su me pitali ?

Ne znam da li bi tu mozda mogli da budu ukljuceni i banovani koji bi trajno bili tu i samo tu. Mogli bi da pokazu da su revidirali stavove i da se ban otkloni ili da povremeno jednom nedeljno ili o vecim praznicima mogu da pisu po forumu. Ili da iz bana predju na privremeno koristenje gde bi bili pod budnim okom moderatora u smislu revizije stavova i stila pisanja i stajanju na generalnoj liniji ES-a ?
[ Shadowed @ 19.12.2012. 13:21 ] @
Ne.
[ Braksi @ 19.12.2012. 13:22 ] @
pa dobro, mogao bi malo da obrazlozis ?
[ mulaz @ 19.12.2012. 13:56 ] @
Pravda za banovane!
[ bachi @ 19.12.2012. 14:08 ] @
Citat:
Braksi:
pa dobro, mogao bi malo da obrazlozis ?

Šta ima da seo objašnjava? Ako si banovan, znači da si nepoželjan.
[ Marenović Slaviša @ 19.12.2012. 14:36 ] @

Da, ali imaš foruma gde privremeno banovani imaju mogućnost pisanja u samo jednoj temi.
To je neka vrsta "doline nepoželjnih" kako je ovde nazvan taj kutak foruma.
Zašto se ES ne bi ugledao na te forume? To je davanje druge šanse ljudima da razmisle još jednom.
Uvek čoveku treba pružiti drugu šansu.
Naravno, to ne znači da ljude ne treba banovati trajno, ali privremeni ban od recimo 30 dana, kada možeš pisati u samo jednoj temi... dosta vaspitno deluje.

[ Miroslav Jeftić @ 19.12.2012. 14:43 ] @
Da, zaista ima takvih foruma, ali mislim da nije neophodno da se sledi takav primer. Ako je nekom potrebno da razmisli, može svakako razmisliti i bez pisanja na toj jednoj temi ili jednom podforumu; neće propasti ni forum ni članovi ako neko ne bude pisao par dana.
[ Shadowed @ 19.12.2012. 14:55 ] @
Citat:
Marenović Slaviša: Uvek čoveku treba pružiti drugu šansu.

Gotovo svako ko je stigao do bana je vec imao drugu sansu.
[ Lighttwen @ 25.12.2012. 18:29 ] @
Kaže se POTFORUM
[ Zarko Silic @ 25.12.2012. 22:33 ] @
Mozda se tako "kaže", ali na forumima se uglavnom piše.

osim ako učesnici foruma nisu dovoljno blizu pa se kroz prozor dovikuju.
[ Sceka @ 25.12.2012. 22:48 ] @
Pa i kad se viče s' brda nabrdo - viče se PODFORUM! :) (nabrdo je jedna reč!) Ooo poDforumeeee... :)


Pozdrav!