[ LLaMMeRR @ 25.12.2012. 07:56 ] @
ovako...: dobio sam kao poklon samsung galaxy advance GT - I9070... stavio sam sifru na telefonu sa onim ,,pattern,, i sve je islo kako treba... onda sam hteo da skinem skype na telefon, ali sam morao da napravim jedan google nalog da bi skinuo skype, napravio sam i skinuo sam skype... posle nekolko dana moj brat je pokusavao da otkrije pattern sifru i posle nekolko pokusaja izlazi mu tabela za google account ,,username (email),, i ,,password,,... zaboravio sam i jedno i drugo ali sam se potrudio pa sam otkrio email a sifru nisam mogao da se setim. onda sam resetovao sifru preko komp-a i ukucao sam email i sifru u telefon ali na telefonu mi pise da su ,,invalid username or password,, .. zbunjen sam i ne znam sta da radim, na komp-u se mogu prijaviti sa tim google nalogom ali na telefonu nemogu, pomagajte molim Vas!!!!!!!!
[ LLaMMeRR @ 25.12.2012. 14:28 ] @
sad sam se setio da moram imati internet da bi se prijavio na gmail telefonom, nemogu da kradem wifi-om jer moram da kliknem na internet koji mi je u blizini a meni je telefon zakljucan... stavio sam karticu sa kreditom i pokusao sam ali i dalje isto...nemogu da povezem internet na telephonu... ima li neko neku ideju??? pomagajte brzooo :(
[ Dr.sima @ 25.12.2012. 14:56 ] @
Odnesi telefon da mu upucaju novi rom...
[ LLaMMeRR @ 25.12.2012. 15:06 ] @
imam mnogo vaznih podataka i slika... mogu li nekako da maknem tu opciju preko kompjutera? mogu li da to ukonim tako sto cu da izbrisem google nalog? ili da udjem na moj nalog pa da to odradim sa komp-a?
[ LLaMMeRR @ 25.12.2012. 16:35 ] @
molim vas pomagajte... valjda postoji neki nacin da preko komp-a sredim to??? ima li neka opcija ili slicno ?? sta ce se dogoditi ako obrisem gmail??? :((((
[ LLaMMeRR @ 28.12.2012. 21:29 ] @
200 pogleda a jos nema odgovora-je li moguce? daj ljudi pomagajte postoji li bilo koji nacin da se resim ovog google naloga a da pritom ne izbrisem nikakve podatke? znam sve informacije i mislim da bi mogao samo ne znam kako... valjda nisu toliko glupo napravili ovaj telefon?! moze li nekako preko usb-a da maknem to ili da udjem u moj google nalog preko kompa pa da izbacim to sa telefona??? dajte bilo kakvu ideju valjda postoji resenje kad znam sve informacije.....
[ LLaMMeRR @ 28.12.2012. 21:31 ] @
kad sam rekao informacije mislio sam email i sifru sa google-a i onaj ,,pattern,,
[ ChanMaster @ 29.12.2012. 20:00 ] @
Ova sema pomaze sa i9000 - licno sam se uverio posto mi burazer bio istog sjebo ...

1. Ubacis karticu koja nema pin-code
2 ukljucis tel
3 nazoves taj broj sa drugog tel
4 javis se i ne prekidas vezu
5 kliknes na add call (ili plus ili sta god da imas ) (zadrzavas taj poziv i pozivas drugi)
6 pojavice ti se brojevna tastatura upises *2767*3855# i cekas
7 trebalo bi da se restartuje i da se vrati na fabricki podeseno

sa telefonske memorije gubis skoro sve - sa memorijske kartice nista... (mozda)

Drzim ti fige da radi i na tvom.....
[ LLaMMeRR @ 05.01.2013. 09:53 ] @
probao sam ali sam offline kad me neko zove, kao da mi je iskljucen telefon... nisam hteo da brisem podatke ali ako vec ne moze drugacije, moram... postoji li drugi ncin?
[ ChanMaster @ 08.01.2013. 09:48 ] @
Kad ga prikacis na komp, malo mi je neverovatno da nemas pristup podacima?
[ LLaMMeRR @ 13.01.2013. 10:38 ] @
:( ovako to izgleda:

http://imageshack.us/f/259/aaaaasy.png/
[ LLaMMeRR @ 09.02.2013. 13:16 ] @
odneo sam ga u server...uspio sam, ali me zanima sta mogu da uradim da mi se ne bi ponovila ista ili slicna greska... kako da se automatski kacim na neciji internet kad nema sifre... ili kako da napravim google account za skidanje necega a da mi se ne pojavljuje kad pogresim sifru, odnosno patter.. molim vas pomagajte recite sta da radim :S
[ LLaMMeRR @ 09.02.2013. 17:55 ] @
Odneo sam ga u SERVIS... pardon...
[ qwyqy @ 27.06.2013. 20:04 ] @
Sta trebam uraditi kako mi se ne bi to dogodilo? Ono,pogresim sifru i izadje mi google email i sifra...bolje spreciti nego leciti
[ qwyqy @ 27.06.2013. 22:10 ] @
U ''manage accounts'' mi je ubacen skype...sta je to???