[ jesus alejandro @ 07.01.2013. 18:04 ] @
Potreban mi je original BIOS za Fujitsu Siemens Scaleo T racunar sa maticnom plocom ASUS K8V-F/S, FS vise nema support za ove racunare, a BIOS za Asusovu maticnu plocu K8V ne odgovara. Ako neko ima isti racunar ili moze da mi pomogne na bilo koji drugi nacin bio bih zahvalan da mi se javi ovde ili na PM.
[ Binary Mind @ 07.01.2013. 21:16 ] @
Ima na Fujitsu sajtu da se skine BIOS za taj racunar. Odes na Fujitsu Global sajt, kliknes "Support", pa "Computing Products", pa "Personal Computers", pa "Downloads", pa u "Drivers/BIOS" delu izaberes "Europe/Middle East/Africa" (kliknes "Fujitsu Technology Solutions" link), pa u "Product selection (manually search)" kliknes na "Desktops". pa u sledecoj listi izbora kliknes na "former models Destops", pa ce ti se u sledecoj listi pojaviti i "SCALEO" kao izbor, kliknes na "SCALEO", i u sledecoj listi ces naci "SCALEO T". Kliknes na "SCALEO T" pa ce ti posle traziti da ukucas serijski broj uredjaja i nakon toga ces dobiti listu drajvera, BIOS i ostale stvari koje mogu da se skinu za taj racunar...
[ jesus alejandro @ 08.01.2013. 14:14 ] @
Da li moze bez serijskog broja posto je nalepnica ostecena i nemam broj ?
[ jesus alejandro @ 09.01.2013. 05:07 ] @
Uspeo sam da skinem BIOS, hvala na pomoći.