[ Dusanst @ 06.02.2013. 22:30 ] @
Sta mislite o FujiFilm HS25? Hteo bih da kupim fotoaparat FujiFilm HS25 ali ne znam koliko je pouzdan, pa ako mozete da mi preporucite neki drugi do 300e ukoliko ovaj nije pouzdan?

Hvala unapred...
[ Baluban_S @ 07.02.2013. 20:16 ] @
Ne mogi ti tačno reći koliko je HS25 pouzdan, ali zato mogu reći da se sličan model HS20 veoma dobro pokazao. Koristim ga uglavnom u šumi za fotografisanje gljiva i prirode uopšte. Više puta mi je ispao, a jednom se i kotrljao niz strmu padinu nekog majdana. Uspeo sam i da ga izgubim po kiši u šumi (bez futrole) i da se vratim istim putem i pronađem ga. Imam ga skoro 2 godine (od aprila. 2011) i posle svih maltretiranja još uvek besprekorno radi. Ako ti sve ostalo kod HS25 odgovara ne brini za pouzdanost.

[ Kosta ******um Rex Persia @ 25.02.2013. 17:08 ] @
Citat:
Dusanst:
Sta mislite o FujiFilm HS25? Hteo bih da kupim fotoaparat FujiFilm HS25 ali ne znam koliko je pouzdan, pa ako mozete da mi preporucite neki drugi do 300e ukoliko ovaj nije pouzdan?

Hvala unapred...


Pa imaš za te pare i Canon SX40 HS, ako se ne varam. Proveri cene, trebalo bi da je oko 300 evra danas.

Ja ne bih tog Fuji-ja uzimao zbog lošijeg kvaliteta fotografije u odnosu na ovaj Canon. Možda grešim, ali tako sam barem čitao u testovima na netu.