[ Matke_013 @ 09.02.2013. 03:05 ] @
Kao prvo, nisam siguran da je ova tema na pravom mestu, ali nisam nasao nista bolje :D Dakle, moj problem je sledeci: zelim da napravim nalog na 2checkout-u, ali u registraciji se traze i podaci o kompaniji. Svuda na netu gde sam citao o ovom servisu, svi pricaju da se moze napraviti nalog i bez posedovanja firme, ali nigde nisam uspeo da nadjem kako se taj nalog pravi, konkretno sta sa informacijama o kompaniji? Da li neko moze da mi ovo malo pojasni? Hvala!
[ Deni web dizajn @ 21.05.2013. 15:12 ] @
Ja imam nalog na firmu i radi mi jako lepo, jedina mana 2co je malo veca provizija ali ako prodajes usluge ona se moze lako podneti. Prima paypal, prima kartice bez registracije, onaj ko salje novac nema provizije, pare lezu odmah.... Ima jako dosta prednosti.

Znam vise ljudi koji koriste 2co kao fizicka lica i nigde nisu imali problema. Cak je jedan slao mail i rekli su mu da fiziko lice moze i da jedini problem on moze da ima u svojoj zemlji zato sto radi na crno.

Tako da ne vidim razlog zasto nebi i ti. Dobices jedno lepo resenje sa kojim ja nisam imao problem godinama (nikad nisam imao problem).