[ Insider_m @ 14.02.2013. 10:18 ] @
Primer neka bude Facebook.

I dali znate neki softver koji bi se instalirao na neki PC, pa od drug PC da pratite 24/7 sta on radi ?
[ calexx @ 14.02.2013. 10:27 ] @
Kažeš onome ko koristi taj drugi komp da instalira neki remote desktop program, startuje ga i kaže ti password da možeš da mu pristupiš.
[ kunc @ 14.02.2013. 10:45 ] @
ne moras skidati neki od remote programa ..u search box-u kucaj "remote" otvorit ce ti se prozorcic. Uneses IP adresu racunara koji hoces nadzirat.
Samo sto svaki put kada uspostavljas konekciju, drugi racunar to mora odobrit..ne da se nesto tajno sunjas po njegovom PC-u .

dobar program za remote Radmin

sama rijec "pratite" cilja na keylooger koji ubacis u tudji PC i dobijas srceenshoot-ove i bilo koji znak sa tastature.
inace zlocudan program i sta vise nemoralna svrha.
[ Insider_m @ 14.02.2013. 11:12 ] @
Citat:
calexx:
Kažeš onome ko koristi taj drugi komp da instalira neki remote desktop program, startuje ga i kaže ti password da možeš da mu pristupiš.


Nisam mislio na remote, za da ti odobri taj drugi PC, samo me interesuje dali postoji nije za da ga ja koristim ili "pratim" nekome.


A sta sa ovo: Dali je moguce proveriti koliko puta je otvorena neka strana od jednu IP ili od jedan PC ?
I isto me interesuje, dali se moze proveriti radnje vreme na PC ( u koliko sati je startovan, kad je ugasen i sl) ...
[ kunc @ 14.02.2013. 11:45 ] @
Citat:
Insider_m:
A sta sa ovo: Dali je moguce proveriti koliko puta je otvorena neka strana od jednu IP ili od jedan PC ?
I isto me interesuje, dali se moze proveriti radnje vreme na PC ( u koliko sati je startovan, kad je ugasen i sl) ...



probaj sa ovim, mozda ti pomogne