[ micke93 @ 15.02.2013. 19:56 ] @
S, Poštovanjem
Na netu sam naišao na klip, o kome se govori o kreatinima... Moje glavno pitanje da li treba da se koristi 15-20gr, prvih pet dana, a kasnije da se prepolovi i da se pije narednih 4 nedelje, i onda da se pravi pauza....
[ balavi @ 15.02.2013. 20:06 ] @
uglavnom se tako koristi, to ti je faza punjenja
mada svaki proizvođač na poleđini proizvoda da kako da sračunaš tu fazu punjenja, ali se uglavnom kreže tu od 15, 20 do 25 gr dnevno u zavisnosti od tvoje težine

posle nedelja dana punjenja ide faza održavanja, pa onu količinu koju si koristio u fazi punjenja prepoloviš i njome održavaš

nađi nešto na netu o kreatinu, imaš toga dosta
[ mondexx @ 15.02.2013. 23:07 ] @
nista nije zdravo ako se konzumira u prevelikim kolicinama..
kao sto si vec imao prilike da se informises, prvo ide faza punjenja, pa onda odrzavanje pre i polse treninga..

moj ti je savet da nikako vise od 500gr ne uneses u organizam, jer ce tvoji bubrezi osetiti posledicu toga..
[ 93 Stefan @ 22.02.2013. 12:20 ] @
Ništa što se proizvodi po fabrikama nije zdravo, pa ne može ni ovo biti zdravo. Ovo je jedino nezdravije od svega drugog što se pravi.
Evo najobičnija stvar: mleko. Obično mleko koje uzmeš iz krave je zdravo i lepo, ali kad se obradi u fabrici i pasterizuje postaje loše za zdravlje. A sad zamisli tek ove skroz sintetičke stvari... Moraš ipak da misliš na budućnost.

Po meni je najuspešniji čovek, koji se bavio do svoje 96 godine svim vežbama i bio urađen: Jack Lalanne, najbolji primer. On čovek pre 75 godina počeo da se bavi svim vežbama (neke i izmislio) kada nisu imali ove otrove što ih nude ljudima i poboljšavao se do svoje šezdesete godine. On se nikad nije ni zagrevao pre rađenja vežbi, nije ostao bez jaja, nije crko mlad, nije počeo da se raspada ko Stalone ili neki... Potražite neku njegovu sliku. Ako je on mogo da bude takav, može i bilo ko da bude upola urađen ko on, što je opet sasvim lepo.