[ AlexGTI @ 16.02.2013. 08:23 ] @
Pozdrav forumasima!!!
hteo bih da vas pitam dali postoji adekvatna zamena za Rocker M5 uredjaj, nekom kombinacijom koja je bazirana na Mikrotiku, znaci ploca i kartica, ali da radi dual, npr.Rx hor/ Tx ver???
[ kunc @ 16.02.2013. 09:04 ] @
a da probas sa ovom kombinacijom Router Board i MikroTik R52Hn

cak je i jaci od Rocket M5
[ kunc @ 16.02.2013. 09:35 ] @
Citat:
AlexGTI: Pozdrav forumasima!!!
hteo bih da vas pitam dali postoji adekvatna zamena za Rocker M5 uredjaj, nekom kombinacijom koja je bazirana na Mikrotiku, znaci ploca i kartica, ali da radi dual, npr.Rx hor/ Tx ver???


slucajno vidjeh site na tvom opisu. Ako mislis da zadrzis trziste i posao..morat ces da povecas bandwidth

sa ovim paketima neces jos dugo ,ako cemo iskreno..konkurencija je jaka
[ zivanicd @ 18.02.2013. 17:44 ] @
MT + kartice nisu adekvatna zamena za Rocket.

Koj je tacno problem ?

Mi na jednoj lokaciji imamo skoro 70 klijenata na ROCKET+UBNT Sektor dual pol :)

Sve to radi kao sat i sa 30-40Mbps aktivnog saobracaja na rocketu :)
[ AlexGTI @ 18.02.2013. 20:08 ] @
Citat:
kunc:
Citat:
AlexGTI: Pozdrav forumasima!!!
hteo bih da vas pitam dali postoji adekvatna zamena za Rocker M5 uredjaj, nekom kombinacijom koja je bazirana na Mikrotiku, znaci ploca i kartica, ali da radi dual, npr.Rx hor/ Tx ver???


slucajno vidjeh site na tvom opisu. Ako mislis da zadrzis trziste i posao..morat ces da povecas bandwidth

sa ovim paketima neces jos dugo ,ako cemo iskreno..konkurencija je jaka



To je druze postavljeno kad je i sajt napravljen... pre 3 godine
[ AlexGTI @ 18.02.2013. 20:14 ] @
Citat:
zivanicd:
MT + kartice nisu adekvatna zamena za Rocket.

Koj je tacno problem ?

Mi na jednoj lokaciji imamo skoro 70 klijenata na ROCKET+UBNT Sektor dual pol :)

Sve to radi kao sat i sa 30-40Mbps aktivnog saobracaja na rocketu :)


Ima frku sa preusmerenjem javne staticke IP adrese.
Problem:
javna IP adresa dolazi na LAN1 u opsegu x.x.x.x/29 (6 adresa). Ja sam nakacen na LAN2 i treba da mi se dodeli ip adresa iz LAN1, tako da moramo da BRIDGE-ujemo LAN1 i LAN2 da bi mogao da dobijem Javnu staticku IP. Sve to radi lepo ali se desava da BRIDGE u glavnom MT roueru zabaguje i internet pukne.... Mora da se gasi BRIDGE i da restartujem prijemni ROCKET da bi sve proradilo....
Kako moze da se resi ovaj problem....????