[ Foureye @ 19.02.2013. 17:42 ] @
Pozdrav,
Izvinjavam se ako je ovo već bilo odgovoreno, dosta sam tražio, ali našao sam samo informacije o Internet karticama Banke Intese.
Naime, dobio sam na svoj moneybookers nalog neki novac preko interneta (legalno zarađen).
Pošto je nalog na moje ime, a nisam bio vlasnik nikakve kartice (student, nemam primanja) - napravio sam Visa Electron karticu Credit Agricole banke.
Uz taj račun, dobio sam i dinarski i devizni račun, omogućen SMS servis, i valjda sve što ide uz to..

Mene zanima, kako tačno ja da povežem (odnosno verifikujem) tu karticu sa svojim nalogom?
Trenutno nemam nikakva sredstva ni na dinarskom, ni na deviznom računu, a znam da MB naplaćuje 1.01 - 2.99e za verifikaciju. Planirao sam da uplatim 500din na dinarski račun koji bi mi skinuli za verifikaciju. Jel to uopšte može tako?

Meni je sve ovo potpuno novo, zato i pitam tonu nekih banalnih stvari..
Nadam se da će neko iskusniji u online transferima uspeti da mi pomogne. :)
Hvala unapred!
[ reiser @ 19.02.2013. 17:52 ] @
Pozdrav,

vidi ovu temu: http://www.elitesecurity.org/t360640-9-Moneybookers-zemlja-Srbija

Citat:
reiser:
Verifikacija kartice ti povecava limit za transfer novca, procedura je sledeca: skinu ti sa kartice neku sitnu random sumu, ti taj iznos ukucas na sajtu i oni ti dodaju tu sumu na account balance, tako da u principu ne gubis nista novca. Pazi na to da suma koju treba da ukucas nije ona koja ti pise online/poruci/mailu koji dobijes kada ti je skinu, nego moras da sacekas izvod iz banke, ili jos bolje, mozes da pozoves podrsku tvoje banke i pitas koliki je iznos skinut i dobices informaciju odmah, umesto da cekas na izvod.