[ nidza_nis @ 25.02.2013. 06:30 ] @
"Moj Prepaid tarifni profil i UZMI dodaci za više priče, dopisivanja i Interneta
U godini kada mt:s slavi 15. rođendan, osluškujući vaše želje i potrebe, specijalno za vas pripremili smo jedinstveni Moj Prepaid tarifni profil i posebne povoljnosti novih UZMI dodataka.
Obogatite svoj prepaid tarifni profil i u zavisnosti od toga da li više volite da se dopisujete, pričate, ili koristite Internet odaberite: Uzmi SVE, Uzmi minute, Uzmi poruke i Uzmi Internet. Odabrani UZMI dodatak možete aktivirati na vašem telefonu, putem mt:s vodiča (*100#).
Novi Moj Prepaid korisnici dobijaju 1.500 minuta za razgovore u mt:s mreži, 1.500 SMS poruka i 150 MB u domaćem saobraćaju, jer je prva aktivacija Uzmi sve dodatka za njih besplatna.
15 godina slušamo vaše želje! I odgovaramo!"

Tarifa: http://www.mts.telekom.rs/index.php/moj-prepaid.html
Dodaci: http://www.mts.telekom.rs/index.php/uzmi-dodaci.html
[ avala100 @ 25.02.2013. 09:17 ] @
Cekaj, pa sad vise ne postoje druge tarife samo ova nova i moj klub?

[ agasoft @ 25.02.2013. 09:29 ] @
A šta reći.
Novi marketinški trik, primoravanje prelaska na novi paket, koji je preskup kao i Telenor i VIP.
Dodaci ništa revolucionarno, zaista.
Hvala lepo.
Ostajem ja na mojoj preskupoj Kt.
Da trošim 600 dinara za minute u mreži, još uvek nisam toliko poludeo.
Ovo ima VIP godinama, a sad i Telenor, Samo je MT:S falio sa ovakvim ponudama.
Nebi me iznenadilo da sva tri operatera, u zajedničkom trouglastom dogovoru, do 2016. godine, uspostave ispostavu postpaid računa na sedam dana, šta kažete, jesam dao dobar predlog?
[ rebalza @ 25.02.2013. 09:42 ] @
ne znam da li je neko na kontroli troskova pogledao ali ja pogledao *100# i nemam nista ni pod promocije, ni pod tarifni dodaci, sve prazno. ne znam ima li veze sa ovim
[ avala100 @ 25.02.2013. 10:01 ] @
Citat:
avala100:
Cekaj, pa sad vise ne postoje druge tarife samo ova nova i moj klub?



Evo sad opet postoje i ostale tarife. A siguran sam da je pisalo za sve druge Stari prepaid.

Mozda je ovo jedan od razloga zasto nisam mt:s korisnik.
Pa oni u dva sata promene poslovnu politiku i koncepciju tarifiranja u potpunosti! Kao mala deca, verovatno je video neki Pera pa brze bolje lupio cvrgu nekom Miki i rekao mu trci nazad i vracaj one tri, brzo, dok sam pojeo burek da je sve po starom!
[ avala100 @ 25.02.2013. 10:06 ] @
E bas idem nekim poslom u TC Banjica, sad cu da probam da kupim taj Novi Moj Prepaid, i da se raspitam o pogodnostima i cenama.
Posebno me zanima Uz'i sve.
Kolike su sanse da znaju tacan odgovor?
[ zvezdasbg @ 25.02.2013. 12:08 ] @
Šanse su ravne nuli. Hahaha :)))) Al ajd možda su tamo zaposleni neki novi pa još imaju radnog elana pa će proveriti. :))))
[ avala100 @ 25.02.2013. 18:00 ] @
Da, zaista nista nisu znali, ali su naculi i misle da ce uskoro da krene i ta akcija.
[ Bonafides @ 25.02.2013. 23:42 ] @
Dobro su istumbali svoj servis *100#, tamo se sada jedva mozes snaci. Meni pise da se aktivacijom nekog od UZMI dodataka automatski prihvatam nove Moj prepaid tarife i to trajno. Ja se nadam da ce korisnicima ostalih tarifa biti omoguceno da bar neku promociju aktiviraju u onoj podopciji Ostalo, gde se jos nalazi odeljak za neke promocije. Inace, nova tarifa nude skuplju cenu minuta, ali mi je zanimljivo da ispod tabele o toj tarifi ne pise da je korisnik te tarife u mogucnosti da aktivira Omiljeni broj ili Tri omiljena broja kao sto je to slucaj sa Kul tarifom.

Meni traze 150 dinara za UZMI SVE. Da li je rec o personalizovanoj ponudi ili svima traze 150 dinara? Sve u svemu, trulo je, vidi se da su kopirali Telenorvu Dodaj Sve ponudu. Kod Vipa je stvar malo bolja, jer kod njih slicne bonuse dobijate uplatom od 200 dinara u opciji Prepaid za pricu, tj. ne skida vam se nista sa glavnog racuna. Ja i dalje mislim da je najbolja ona Vipova rodjendanska prepaid serija u kojoj uplatom od 200 dinara dobijate 5000 minuta u mrezi i 5000 poruka ka svim nacionalnim mrezama koji vaze 30 dana. Sto neko malo pre rece- 600 dinara za mesecne razgovore u mrezi? Halo! Jos kad morate paziti i cekati nekih 5-6 sati da sistem dozvoli da nakon isteka bonusa aktivirate novi. Jako lose...
[ ekof9 @ 26.02.2013. 00:15 ] @
Citat:
rebalza:
ne znam da li je neko na kontroli troskova pogledao ali ja pogledao *100# i nemam nista ni pod promocije, ni pod tarifni dodaci, sve prazno. ne znam ima li veze sa ovim


Pu, mater im j... i kod mene nestale tarifne opcije i tf dodaci!
[ Dexic @ 26.02.2013. 01:44 ] @
Citat:
avala100:
Citat:
avala100:
Cekaj, pa sad vise ne postoje druge tarife samo ova nova i moj klub?


Mozda je ovo jedan od razloga zasto nisam mt:s korisnik.

Da, ti si Telenor korisnik kome oni sami menjaju tarife na nove/bolje/unapredjene/pametne ;) Mnogo bolje od MTS-a ;)

Po pravilu, kod MTS-a nista novo dok se ne uhoda barem nedelju dana, inace svasta moze biti izaktivirano/deaktivirano!
[ avala100 @ 26.02.2013. 07:55 ] @
Nisi se valjda licno osetio uvredjenim i povredjenim, pa si cak pogresno citirao moje postove?
Mozda sam VIP-ov i Telenorov korisnik, to nije vazno, mozda sam u oba slucaja post-paid, pa mi cela ova gimnastika uvek izgledala veselo i zabavno (detinjasto).
Kad sam napisao da mozda zato nisam mt:s korisnik to se odnosilo, ako samo malo pazljivije skrolujes, na recenicu da svaka dva sata menjaju poslovnu politiku, a ne kako si naveo na to da imaju samo dva profila.
A odbrana omiljenog operatera kako kod njih nista bez nedelju dana, ne znam da li to treba komentarisati?

Licno sam video ("sa rodjene oci") zvanicnu informaciju na sajtu koja se menjala svakih pola sata! :)

A taman sam pomislio da mozda mogu malo da ustedim, imam dosta 064 brojeva u imeniku, dobio sam 2 vaucera od 5.000 dinara, pa onda ova nova promocija, pa sam krenuo da istrazujem, i shvatio da cu ostati veran drugima.

I sad treba da prihvatim neki ugovor, ili da uzimam novi pre-paid broj?
Neka hvala, za sad, mozda se nesto i poboljsa.

@Bonafides
Dva druga su me sinoc kasnije zvali, obojica su imali ponudu koju si naveo, za 150 dinara su dobili 1500/1500/150, nedelju dana, jedan je uzeo i odmah je "proslo", drugi nije ni hteo. Da li je svima tako, ne znam.
[ JokerUe @ 26.02.2013. 11:53 ] @
Pozivom na broj 778 pokus'o sam da proverim koja sam tarifa. Obavestavaju samo da moze da se predje na novu tarifu :D. Promenom na engleski jezik tek saznajem da sam KUL tarifa, show...prosto te teraju da predjes na postpaid pa to ti je.
[ Dexic @ 26.02.2013. 13:43 ] @
Ne vidim kojom logikom tek sada teraju - prepaid tarife su odavno lose, jedino je Moj Klub bio kol'ko/tol'ko dobar dok nisu poceli da naplacuju svaki minut ka FF brojevima.
Obrni okreni prepaid je odaaavno los izbor za bilo koga ko koristi mobilni (meni od kad je pretplata za fixni presla 200RSD), jedina dobra stvar prepaid-a je sto ne mozes preci limit.


@avala, nisam ocekivao da ces se toliko osecati prozvanim, ja se salim jer tebe ovo pogadja kao da zbog ovoga nisi MTS korisnik a Telenor radi gore stvari.
U prevodu - chill, nista licno.
[ avala100 @ 26.02.2013. 14:30 ] @
@Dexic Ok.

Po meni ovo uopste nije losa ponuda.
Ne znam, ali kako god racunam, za 600 dinara mesecno, neko ko uglavnom ima kontakte u 064 mrezi ima resen problem i price i poruka i neta, a kad nema para, jednostavno nema problem sa racunima ili sa uvecanim racunima i slicno, a nekmoli sa raznim ugovornim obavezama.

Na kisocima su se pojavile nove kartice, prodavacice su dobile neko uputstvo i citaju sa njega sta se sve dobije, ovo sto smo znali 1500/1500/150 i jos 100 dinara, a kartica kosta 200. Dobro su obavestene.
[ Slobodan Milivojevic @ 26.02.2013. 15:11 ] @
Samo ostaje problem da li je ovo dostupno na KT, ali kolko vidim nije... I šta sad, da radim friendly dopunu na prepaid, pa da kupim tim parama promociju?

Bravo za mts!
[ ekof9 @ 26.02.2013. 20:35 ] @
Sta rade poslednjih meseci sa KT tarifom, najbolje je da je ukinu!
[ freeworld @ 26.02.2013. 21:22 ] @
Ove pilicarske fore vip su najgore prepisivanje mts-a.Sta znaci,necemo da menjamo cenu,al ako hoces da imas neke minute u mrezi,predji na ovu skuplju,i kad navuku 80 posto kartica da to urade onda ce jednostavno da uukinu ovo ''uzmi''.E ja necu da prfedjem na nijednoj.Ima da cepam ovaj bonus na kt karticama samo tako.
[ owim @ 27.02.2013. 00:15 ] @
Citat:
freeworld: Ima da cepam ovaj bonus na kt karticama samo tako.

"Cepaćeš" ga vrlo kratko, jer će bonus po redovnim cenama da plane dok si rekao "keks". Ovo je svakako bilo očekivano, jer je veoma povoljna Tarifna opcija Mix za priču u mreži i SMS po 0,55 din bila manje od 200din za mesec dana. Meni je ovo savršeno odgovaralo, jer 80% saobraćaja ostvarujem u mreži, koristeći KT paket. Sad za isto treba 600din. Iskopirali su Telenor sa dodacima. Ne samo što je očigledno, već i neukusno zbog neinventivnosti, posebno uz poruku sa sajta: "15 godina slušamo vaše želje! I odgovaramo!" Bljuc.

"Uzmi" su prilično besmisleni dodaci, kao oni nekadašnjih Vipovih "milion minuta" (ili poruka) u mreži, ili 1.000 minuta za Novu godinu koji važe 7 dana. Bezobrazno skockani tako da se "isplati" jedino dodatak "Uzmi sve", jer ostali za malu razliku u ceni nude daleko manje. A "Uzmi sve" daje nepotrebno puno (sem MB). Korisnik ima utisak da ima izbor, a zapravo ga nema.

Konačno, s novim pripejd paketom su valjda svi operateri stigli do magične granice od 10din: minut 9,90, uspostava 9,90, 60+60s. Čak je i net poskupeo na 60din/MB!
[ worthy @ 27.02.2013. 00:24 ] @
Meni je minut 1 dinar na postpejdu kod vipa prema svim mrezama, naravno i fiksnim. Pripejd ne koristim 6-7 godina jer je glupust i ne isplati se nikako.
[ owim @ 27.02.2013. 04:46 ] @
^ To niko nije osporio, ali treba da imaš veliki paket da bi ti minut bio dinar, zar ne? Meni je minut 0,55din u mreži bio, dakle 50% manje. Ovde pričamo o izmenama koje su se desile vrlo nepovoljno po korisnike pripejda i KT, ne o postpejdu.
[ marip @ 27.02.2013. 10:15 ] @
Ako mts kaze da se prijavom za UZMI dodatak, automatski prelazi na novu tarifu, je li to "vezana prodaja"? Ako jeste, onda je to po zakonu nedozvoljeno, jer i nema nikakvih drugih dodataka za 'stare tarife'.
[ Dexic @ 27.02.2013. 10:43 ] @
Po kom zakonu je tacno sta nedozvoljeno? Da je tako ni telefoni ne bi mogli da se prodaju uz tarife, ni softver uz racunare a ni KTV uz internet i obratno. A sve to se radi.

@owim, verovatno gotivi smartove covek ;) I kod MTS-a ima dinar za minut uz skuplje Mix/MixNet tarife i 50% popusta ;)
[ JokerUe @ 27.02.2013. 14:38 ] @
Na jednoj pripejd kartici pres'o sam na ovu novu tarifu sa KUL tarife...na sajtu pise da je prva aktivacija UZMI SVE "dodatka" besplatna. Pokus'o sam i stigla je poruka "nemate dovoljno kredita" :D
[ shexpirsheq @ 27.02.2013. 14:48 ] @
Citat:
JokerUe: Na jednoj pripejd kartici pres'o sam na ovu novu tarifu sa KUL tarife...na sajtu pise da je prva aktivacija UZMI SVE "dodatka" besplatna. Pokus'o sam i stigla je poruka "nemate dovoljno kredita" :D


Novi korisnici (nova prepaid kartica) imaju pravo na besplatno aktiviranje dodatka UZMI SVE.
[ Slobodan Milivojevic @ 27.02.2013. 16:07 ] @
UZMI dodaci nisu promocija, već sastavni deo tarifnog paketa "moj prepaid".

Izvor mt:s Facebook stranica.
[ thejk @ 27.02.2013. 16:54 ] @
upropastili kontrolu troskova
[ agasoft @ 27.02.2013. 17:11 ] @
O da Slobo, mogu oni da budu iz bilo kog izvora.
Nisu li tarifne opcije takođe bile tarifne opcije, a ne promocija?
Jesam MT:S korisnik mnogo godina, ali ovo je već ne znam koji put da se ovakve stvari dešavaju.
A mislim da nigde nisu ni napisali za tarifne opcije da će biti ukinute.
Razumem ja, ovako nešto konkurencija nikad nije imala, ali šta će MT:S da izdvaja od ostalih sada?
[ trader6 @ 27.02.2013. 18:10 ] @
daleko od toga da ja branim mts ali su tarifne opcije morale biti ukinute kako bi uzmi sve bio privlacniji
[ agasoft @ 27.02.2013. 18:47 ] @
Uzmi sve privlačniji?
Straaašno...
A mi na kontroli troškova više nemamo nikakvu privlačnost.
:)
[ trader6 @ 27.02.2013. 19:57 ] @
pa za kt na kome imam jedan broj rebalo je preci na postpejd ili raskinuti ugovor prilikom zadnjeg poskupljenja
[ KrkaCiC @ 28.02.2013. 03:00 ] @
Citat:
Vorthy: Meni je minut 1 dinar na postpejdu kod vipa prema svim mrezama, naravno i fiksnim. Pripejd ne koristim 6-7 godina jer je glupust i ne isplati se nikako.

Koji je ovo paket i kolika je cena mesecno?
[ Virked @ 28.02.2013. 17:39 ] @
Da li je neko uspeo da aktivira tarifni dodatak UZMI SVE?
Ko mene ne radi, inace u pitanju je nova kartica.
[ trader6 @ 28.02.2013. 17:42 ] @
da ali sa stare kartice
[ ekof9 @ 28.02.2013. 18:45 ] @
Da ne otvaram novu temu bzv... Gledam nesto ove raspale tarife, pa pogledah ovu http://www.mts.telekom.rs/index.php/mtskontaktstandard.html i nije mi jasno STA se ovde dobija za pretplatu od 600 din?! Osim jedinstvene cene poziva!
[ Slobodan Milivojevic @ 28.02.2013. 18:48 ] @
Nista, al mislim da uz ove tarife ide neki box koji ti stoji kuci i u koji se stavlja SIM kartica, i iz njega imas izlaz za POTS liniju... Znaci ovo nije klasicna mobilna linija.
[ KrkaCiC @ 01.03.2013. 02:54 ] @
Citat:
Virked:
Da li je neko uspeo da aktivira tarifni dodatak UZMI SVE?
Ko mene ne radi, inace u pitanju je nova kartica.


Ja kupio pre 2 dana,aktivirao odmah,a obavestenje o aktivaciji nisam dobio jos uvek
Mozda pola sata od aktivacije "uzmi sve besplatno" sam telefonirao i nije se skidao kredit-znaci 1500 min je stiglo
Inace,na *105 imam megabajte,a na ona druga dva nemam ni bonus kredit ni poruke

PS Probao sam broj i van Mts mreze,i cena za prvi minut je 19.8 din
Vrlo povoljno za ceste pozive
[ ekof9 @ 01.03.2013. 08:47 ] @
Citat:
Nista, al mislim da uz ove tarife ide neki box koji ti stoji kuci i u koji se stavlja SIM kartica, i iz njega imas izlaz za POTS

Ako je tako, mogli su napisati.

Citat:
PS Probao sam broj i van Mts mreze,i cena za prvi minut je 19.8 din Vrlo povoljno za ceste pozive


U nacionalnom saobracaju?!
[ thejk @ 01.03.2013. 12:11 ] @
dajte da ih obaspemo nekim mejlovima, ovo nema smisla :D
[ KrkaCiC @ 01.03.2013. 13:23 ] @
Citat:
ekof9:
U nacionalnom saobracaju?!

Da,konkretno poziv ka fixnoj mrezi,trajao je oko 5 sec
[ ironman @ 01.03.2013. 15:11 ] @
Pa svuda je tako, 10din uspostava + 9din minut.
[ avala100 @ 01.03.2013. 17:11 ] @
^ Tacnije 9,90 plus 9,90
[ zmajtv @ 01.03.2013. 20:48 ] @
A uz sve te novine, novina je i da je internet poskupeo za 60%.
Umesto dosadašnjih 61din, sada košta okruglo 100 za 60Mb, 7dana. Mesečnog više nema u ponudi. Znači slatko ću da pređem na Telenor Klik.
[ ironman @ 01.03.2013. 21:37 ] @
Za 250 din imaš 100mb koji traju dok se ne potroše, 500 din kredita i 500 din bonusa u mreži.
[ zmajtv @ 01.03.2013. 22:33 ] @
U kojoj opciji se nudi taj internet? Za sada imam samo ove ponude koje su na slici, a toga tu nema.
Zanima me još kako izgleda ovaj servis *100# kada se promeni tarifa? Da li isto ovako kao kod mene?

[ Mojne011 @ 08.03.2013. 05:55 ] @
Uspostava veze se naplaćuje 9,90 dinara. Zauzeće ili poziv na koji nije odgovoreno se ne naplaćuje.



http://www.mts.telekom.rs/index.php/moj-prepaid.html
[ burex @ 11.03.2013. 01:07 ] @
http://www.mts.telekom.rs/index.php/uzmi-dodaci.html

Citat:
Uspostava veze se ne naplaćuje.
[ zmajtv @ 12.03.2013. 14:04 ] @
Ne naplaćuje se ako kupite dodatak za pozive. Rešili su da pogase sve tarife koje su imale do sad i pređu na ovu novu jedinstvenu. Zaokružili su da korišćenje pripaida mesečno ne bude jeftinije od 600din + trošak za pozive van mreže. Nema više onih dodataka za jeftin sms ili jeftine pozive. Lagano svi operateri dižu cenu. Od kad su na postpaid uveli zaokruživanje na minut, više ni postpaid nije toliko povoljan. Mislim da smo zreli za četvrtog operatera.
[ cyBerManIA @ 16.03.2013. 18:20 ] @
Jel' pitao neko do kad planiraju da im traji "Dodaj sve" tarifni dodatak? Da li ce kao promocija da se ukine posle mesec,dva ili ce trajati barem godinu/dve kao drugi tarifni dodaci..?

EDIT: Vidoh na fejsu Slobodanovo pitanje i njihov odgovor.

[Ovu poruku je menjao cyBerManIA dana 16.03.2013. u 19:52 GMT+1]
[ owim @ 16.03.2013. 22:00 ] @
^ A odgovor je...?
[ freeworld @ 16.03.2013. 22:19 ] @
Da uzmi dodaci traju beskonacno,tj. dok god postoji mts :D
[ cyBerManIA @ 16.03.2013. 22:44 ] @
Citat:
owim:
^ A odgovor je...? :)


Sorry :)

Uzmi dodaci traju dok traji "Moj Prepaid" tarifa.

Citat:
mt:s: Moja Schauma kada pređete na novu tarifu na njoj i ostajete, takođe UZMI dodatke ne ukidamo oni su deo nove tarife Moj Prepaid, nije reč o promociji
Sloba: mt:s, da li to znači da će UZMI dodaci uvek biti dostupni dok god postoji "moj prepaid" i da će biti po ovoj ceni?
mt:s: Slobodane tako je, oni su deo ove tarife i ne ukidaju se dok postoji ova tarifa


Hvala Slobo na cimanju :)

Ne znam, ovo mi se cini da nije toliko lose za nekog ko je na prepaidu i trosi vise od 600din mesecno. Nisam u toku, ja sam na postpaidu. Ovo sam se raspitivao zbog devojke koja je na prepaidu, a 3 omiljena + dosta kredita i izadje joj preko 1300,1400 mesecno.
[ freeworld @ 16.03.2013. 23:01 ] @
Ovo se isplati samo nekom ko trosi 1000 min u mrezi i nista van mreze,malo neta i dosta poruka.
[ owim @ 16.03.2013. 23:07 ] @
Citat:
freeworld:Da uzmi dodaci traju beskonacno,tj. dok god postoji mts

Dobar si! Mislio sam da Tarifne opcije nisu promocija. I kad sam pitao 789 da li je to bila promocija, rekli su "ne, to je bila usluga koju smo ukinuli". Dakle, kod promocije bar znaš do kada traje, a kod usluge gledaš u pasulj.
[ Slobodan Milivojevic @ 17.03.2013. 11:25 ] @
Apsolutno se slažem, owim!

Inače rekli su da traje dok god bude bilo tarife "Moj prepaid", mada ne bi verovao mnogo. Jedna od kolko - tolko dobrih stvari je to što kolko mi se čini ne postoje tzv. "persionalizovane" ponude, pa što više trošite oni vam traže neke ludačke cifre da platite.
[ _Diamond_ @ 20.03.2013. 12:34 ] @
Citat:
Ne naplaćuje se ako kupite dodatak za pozive. Rešili su da pogase sve tarife koje su imale do sad i pređu na ovu novu jedinstvenu. Zaokružili su da korišćenje pripaida mesečno ne bude jeftinije od 600din + trošak za pozive van mreže. Nema više onih dodataka za jeftin sms ili jeftine pozive. Lagano svi operateri dižu cenu. Od kad su na postpaid uveli zaokruživanje na minut, više ni postpaid nije toliko povoljan. Mislim da smo zreli za četvrtog operatera.

Hvala Bogu,Telenor radi još uvek dobro.
Pri tome mislim na prepaid,i na korišćenje za slanje povoljnih SMS i razgovor u mreži,zbog stalnih i dobrih akcija koje postoje.
A i da nema tih akcija (što je skoro nemoguće,jer konstatno postoje već mesecima,od uvođenja mogućnosti promene broja),opet postoji "dodaj sms" na mesečnom nivou,koji je veoma povoljan. Koji postoji već godinama,tj bar za sad ga ne ukidaju.
Jedino je poskupeo poziv van mreže,oko 20 dinara je prvi minut,dakle uspostava poziva i cena minuta.
Mts sam koristio nekada za akcije kada su pozivi u mreži,ali akcije su uglavnom skupe i loše. Jedino je postojala neka tarifa pred isključenje,promo tarifa. Ali su i to ukinuli.
Hvala na informacijama o novoj tarifi.

[ KrkaCiC @ 20.03.2013. 12:59 ] @
Cisto da pomenem jedan detalj sto se tice isteka promocije. Jutros proverim stanje i imam i minute i sms,i megabajte i svi vaze do 20.03
Nije mi stigla poruka da mi je istekla usluga,i bez veze sam probao da pozovem u mrezi,i naravno skinut je glavni kredit
Ne zalim se,samo kazem da bi drugi koji koriste uslugu znali i da se ne opuste pa potrose kredit
[ owim @ 20.03.2013. 19:58 ] @
Citat:
KrkaCiC: Nije mi stigla poruka da mi je istekla usluga

To se dešavalo i sa drugim uslugama i sistemskim porukama te vrste -- nekad stignu, nekad ne, nekad kasne. Najsvežije je da mi kod skoro ukinutih Tarifnih opcija nije uvek stilazo obaveštenje tipa "usluga ističe za 3 dana/24h" i "Usluga Tarifne opcije vam je deaktivirana". Nekad je poruka kasnila i 12h, a ja bih telefonirao u međuvremenu i onda vidim račun! Napišem reklamaciju i vratili su mi novce na račun.
[ Mojne011 @ 22.03.2013. 15:07 ] @
Citat:
KrkaCiC: Cisto da pomenem jedan detalj sto se tice isteka promocije. Jutros proverim stanje i imam i minute i sms,i megabajte i svi vaze do 20.03
Nije mi stigla poruka da mi je istekla usluga,i bez veze sam probao da pozovem u mrezi,i naravno skinut je glavni kredit :)
Ne zalim se,samo kazem da bi drugi koji koriste uslugu znali i da se ne opuste pa potrose kredit :)


pa ti ondaK uplati samo koliko košta promocija, a za ostale pozive koristi drugu mrežu

malo je neprijatno vući sa sobom tu opremu

ali ne ostavljaju nam izbora

primera radi, dok je trajao frend-famili, jeftinije je bilo zvati sa VIP-a nego sa MTS-a, mislim na VIP štek

frend-famili je minut bio 11,5.din a u VIP šteku 8.din

toliko o MTS-u
[ ironman @ 27.04.2013. 08:09 ] @
Bolje da su ga nazvali Uzmi ili ostavi, jer za ostale pripaid tarife nije moguće kupiti internet .
[ ironman @ 27.04.2013. 08:17 ] @
Citat:
owim:
Citat:
KrkaCiC: Nije mi stigla poruka da mi je istekla usluga

To se dešavalo i sa drugim uslugama i sistemskim porukama te vrste -- nekad stignu, nekad ne, nekad kasne. Najsvežije je da mi kod skoro ukinutih Tarifnih opcija nije uvek stilazo obaveštenje tipa "usluga ističe za 3 dana/24h" i "Usluga Tarifne opcije vam je deaktivirana". Nekad je poruka kasnila i 12h, a ja bih telefonirao u međuvremenu i onda vidim račun! Napišem reklamaciju i vratili su mi novce na račun. ;)

Meni su jedared marnuli sav kredit (1000+dinara), na internet promociju, koja je istekla, a poruka stigla tek sutradan. Pisao reklamaciju, čekao mesecima na odgovor i na kraju negativan. Zato sad uzimam KT tarife sa 50% , da se vadim !