[ fanfon @ 02.03.2013. 14:01 ] @
Kliknuo sam negde i plejer se smanjio. Zna li neko kako se povecava?
[ gilopile @ 02.03.2013. 17:09 ] @
Kako smanjio? Mozes jedino sa `F1` da ga zoom-iras ili vratis na normalnu velicinu. Pokusaj i u opcijama (Options/player i u desnom prozorcetu)`restore factory settings`
[ anon142305 @ 02.03.2013. 17:20 ] @
Poznat mi je problem (dok sam koristio MV2),
al ne mogu da se setim...

Da nije levi dvoklik na plejer?

(obelezio sam kruzicima da bih objasnio na sta mislim)

[ fanfon @ 02.03.2013. 17:22 ] @
@gilopile

To je bilo u pitanju. Hvala!
[ gilopile @ 02.03.2013. 17:41 ] @
Non problemos ;)
[ Backy @ 02.03.2013. 20:28 ] @
postoji li razlog zašto koristite plejer koji je zastareo u vreme kad je win xp izašao? meni je ostao u lepom sećanju kao plejer gde su se titlovi najlakše podešavali...
[ gilopile @ 02.03.2013. 21:55 ] @
Da se ogradim:) Ja ovaj player ne koristim bas dugo, dugo vremena, ali tada mi je i vise nego dobro sluzio jer su u sustini bile vrlo slabe makine i DivX mi je isao sa njim bez problema, dok Gom kada je izasao bilo je cupavo i nije se moglo lepo gledati sa nekih 350MHz. Sada koristim Gom, KM, MP clasic i Pot. Svaki mi ima po neku korisnu alatku:) MV2 mi se nasao u compu od pamtiveka, pa reko da ispitam i pomogne coveku. U sustini, moze itekako da se gleda preko njega, nije da ne moze. Mozda je coveku prosto navika ili ima 350Mhz makinu, hehee:) Mada, sad videh da koristi win7, tako da sumnjam da ima neki krs:)

Recimo, meni nisu jasni oni koji koriste BS. Pa ja sam sa njim totalno izludio. Ne dao Bog da ga ubijes u procesu iz nekog razloga...Posle toga je bukvalno neupotrebljiv sve dok se ne reinstalise. Vecito neki bug kod njega. E to je pravi uzas. E da, vecina ga izgleda koristi zbog online prevoda, OMG...

Poz!
[ fanfon @ 03.03.2013. 00:51 ] @
Ma koristim i gom i bs i mv2. Imam sve ikonice na desktopu pa kliknem na svaki povremeno. Ne smeta mi gledanje s bilo kojim. S obzirom da gledam uglavnom serije ne znam sta drugi mogu bolje da ponude?