[ backo_el @ 17.03.2013. 16:25 ] @
Pozdrav,

Da li neko moze da da upustvo sto se tice menjanja mapa Tom Tom,Navteq i Tom Map na programu Igo primo za android mapchangerom.d
Znaci kako ga instalirati,detaljno kako preimenovati koji folder ,file,sys file i tako dalje.Hvala unapred
[ pbenka @ 18.03.2013. 12:18 ] @
Ja koristim programčić GJA Utility, to je u sastavu GJA skina, ali radi i kao posebna aplikacija. Program pre pokretanja Igo-a, menja imena foldera map i poi, prema željenom setu karata. Za download, google je tvoj drug.
[ Black_eyed @ 08.08.2013. 11:14 ] @
Imam probleme sa GJA Utility v1.5

Prvi put kada pokrećem GJA sve je lepo detektovao i učita set mapa koje sam izabrao (npr. map_NQ).

Kada ponovo hoću da pokrenem GJA on ne detektuje više folder koji sam prvi put uzabrao (npr. map_NQ) to mesto je prazno, kada izberem drugi set npr. TT, prijavi da je uradio promenu, digne iGo ali mape ostaju samo od one prve promene.

Jel postoji neko uputstvo za GJA ? Našao sam za sada samo ovo: http://www.alter.si/tabla/show...t/0/Number/1730468/an/0/page/0

Nažalost neće tako da radi kod mene...
[ pbenka @ 09.08.2013. 09:40 ] @
Dali imaš u odgovarajućim folderima za mape fajlove map.ch odnosno za poi - poi.ch. Fajl map.ch je tekstualni fajl i njegov sadržaj je npr. za tomtom mape map_tt dok u poi.ch piše poi_tt. Sadražj map.ch se menja u zavisnosti u kom folderu se nalazi. Nadam se da sam bio dovoljno jasan. GJA Utility je potrebno pokrenuti samo kada je potrebno promeniti karte. Dakle ako želiš koristiti iste karte kao i kod poslednjeg pokretanja Igo, dovoljno je pokrenuti samo Igo.