[ Laki024 @ 18.03.2013. 02:06 ] @
Pozdrav svima,

Posto nije moguca promena imena fb stranice, Interesuje me da li neko zna na koji nacin je moguce spoljiti ( split ) 2 facebook stranice u jednu stranicu tako da ako npr jedna stranica ima 8.000 like a druga 2.000 like da se te dve stranice spolje i da bude jedna stranica sa 10.000 like

Znam da je slicno odradio somersby ( somersby srbija je bila stranica ) pa se spoljila sa glavnom somersby stranicom udesetostrucili su se likovi, a kada se ode na stranicu sama stranica prepoznaje ko je iz Srbije i prikazuje samo objave ljudi iz srbije.
[ cyBerManIA @ 18.03.2013. 02:17 ] @
Idi na edit stranice, pa u resources. Ukoliko imas prava da spojis te dve stranice pojavice ti se link za spajanje (Merge - ne split).
Uslov za spajanje je da imaju isto ili slicno ime, ili ukoliko spajas sa stranicom nekog mesta uslov je da imaju istu adresu.
[ Laki024 @ 18.03.2013. 02:40 ] @
samo se ovo pojavljuje na sve 3 stranice

Develop your pageBest practices guides to make your Page engaging


Poveži se sa osobamaReklamiraj na Fejsbuku

Select a username

Use social plugins

Link your Page to Twitter


Additional resourcesPages Help Center

Developer Help

Best Practice Guide for Marketing on Facebook

Dozvole u vezi brenda


znaci nema onog marge

Da li postoji nacin da dobijem tu dozvolu marge? znaci uslov je slicno ime ili mesto ( lokacija ? )
[ cyBerManIA @ 18.03.2013. 02:59 ] @
Koliko znam, automatski se pojavi ta opcija ukoliko si vlasnik stranica i ispunjeni su svi ti uslovi. Posto ti se ta opcija nije pojavila, vrlo verovatno da nemas prava na spajanje.

Ovo za lokaciju se konkretno misli na stranice koje oznacavaju mesta (Places).
Npr imas stranicu nekog kafica i u polje Adresa uneto 'Nepoznata ulica 10', a takodje postoji jos jedna takva stranica sa istom adresom ili autogenerisana od strane FBa.
U tom slucaju osim slicnog imena, uslov je i poklapanje adrese.