[ Bonafides @ 18.03.2013. 10:18 ] @
VipZaSve

"VipZaSve" je potpuno novi prepaid sa kojim više ne moraš da brineš ko je u tvojoj mreži!

Uz "VipZaSve" prepaid paket po ceni od 299 dinara dobijaš bonus od 50 minuta ka svim mrežama, 500 sms, 50 MB i dodatnih 500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 7 dana.

U svakom trenutku možeš da aktiviraš jednu od opcija kreiranih po tvojoj meri slanjem "?" na kratak broj 2013.

Opcija 1: 50 minuta ka svim mrežama, 500 sms ka svim mrežama, 50 MB, dodatnih 500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 7 dana, po ceni od 200 dinara.

Opcija 2: 150 minuta za priču ka svim mrežama, 1500 sms poruka ka svim mrežama i 150 MB i još dodatnih 1500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 30 dana, po ceni od 500 dinara.

Pozivi prema fiksnoj i svim mobilnim mrežama u Srbiji 9,9 din/min
SMS 4,9 din
MMS 12 din
Uspostavljanje poziva 9,9 din


Razgovori se tarifiraju na 60 sekundi nakon prvog minuta razgovora. Cene se ne odnose na međunarodne pozive, roming i usluge sa dodatom vrednošću. Bonus i opcije koje korisnik može da izabere u promociji važe u nacionalnom saobraćaju i ne važe za usluge sa dodatom vrednošću. Minuti u Vip mreži su dostupni po iskorišćenju minuta ka svim mrežama u izabranoj opciji. Promocija važi do 30.06.2013. ili dok traju zalihe.

https://www.vipmobile.rs/priva...d/promocije/vipzasve.2124.html


Po meni, ovo je jako fenomenalna opcija, bolja nego mnogi postpaid paketi. Omogucava kontrolu troskova i sve one pogodnosti koje sa sobom nosi postpaid. Doduse, ova promocija podseca na onu Vipovu od pre par godina "Isti prema svima", kada se uplatom od 200 dinara sticala nedeljna povoljnost u nacionalnim razgovorima, a uplatom od 500 dinara sve je to vazilo 30 dana, s tim sto je ova promocija/opcija "VipZaSve" daleko vise unapredjenija i nudi mnogo vise. U mnogim razvijenim zemljama skoro i da ne postoji razlika izmedju postpaid i prepaid korisnika, jedina razlika je u nacinu placanja. Ovo je Vip-ov revolucionarni korak; zadat je domaci zadatak mt:s-u i Telenor-u. Svaka cast Vip-u!

[Ovu poruku je menjao Bonafides dana 18.03.2013. u 21:04 GMT+1]
[ zvezdasbg @ 18.03.2013. 10:33 ] @
U kojim to zemljama ne postoji razlika između pre i post paid korisnika?
Moja iskustva su totalno drugačija, a obišao sam mnoge zapadno evropske zemlje. Pre paid usluge su uglavnom mnogo skuplje od post paida. I to je potpuno logično.
Inače, ova promocija nije loša, mada jedina zamerka je na škrtarenju interneta.
[ Dexic @ 18.03.2013. 11:48 ] @
Da je internet flat (smanjena brzina nakon potrosenih MB), ovo bi bio bas bas extra paket. I ovako mi se prilicno svidja!
[ Slobodan Milivojevic @ 18.03.2013. 12:20 ] @
Ovo je cak u neku ruku povoljnije od Telenor postpaida, a prepaid je u pitanju!
[ trader6 @ 20.03.2013. 06:50 ] @
treba li reci da od 1.4 vaze nove cene
[ Bonafides @ 21.03.2013. 10:44 ] @
Gledao sam to obavestenje, ali koliko vidim cene se nece razlikovati od postojecih ili sam ja to nesto prevideo.

Da, u pravu si @ Slobodan Milivojevic. Uzmimo na primer Telenorov postpaid Prenesi 100 u kome za 600 dinara dobijate samo 100 minuta ka svim mrezama i 100 SMS u domacem saobracaju, kao i 1000 minuta u mrezi nakon potrosenih minuta iz paketa. Hem placas 100 dinara vise, hem dobijes ne dobijes 150 minuta, 1500 poruka i 150 MB... Zalosno je uporedjivati, ispade bolji Vipov prepaid od Telenorovog postpaida.

Ja sam se, doduse, navikao na Vipov "Isti prema svima", tako da se jos dvoumim da li da nastavim sa starom promocijom"Isti prema svima" ili da uzmem ovu"VipZaSve". Cini mi se da ova nova za isti novac nudi mnogo vise, ali izgleda da neko treba da me ubedi u to... To je osecaj lazne slobode kada na racunu imate dosta novca, a da ni sami ne primetite koliko vam odlazi na uspostavu vezu i skupe poruke, GPRS... Ja sam zvao njihov korisnicki servis i receno mi je da se iznos skida sa glavnog racuna, sto je i logicno i pravedno. Samo da mi neko kaze sta je bolje od te dve opcije, jer nisam pametan ;-)
[ agasoft @ 21.03.2013. 10:51 ] @
Hee, isti prema svima?ž
Još uvek ti to nisu ukinuli?
A šta se skida sa glavnog računa?
Kredit ne ostaje kao ranije?
[ Slobodan Milivojevic @ 21.03.2013. 11:33 ] @
@ Bonafides, više sam upoređivao ovaj Vip prepaid za sve sa sledećim paketima:



Kad pogledamo većinu faktora ovaj Vip prepaid je baš prihvatljiva ponuda u cenovnom rangu oko 500din mesečno. A smešno je da u paketu koji je 100din skuplji, na postpaidu Telenor daje isti broj megabajta (uz napomenu da je ipak neograničen na sporoj brzini), ali da za uzvrat daje 10 puta manje SMS poruka i više od 3 puta manje nacionalnih minuta - što je potpuna katastrofa, daju samo 40 minuta za 600din.

Nego da ne "uročimo" ovu Vip ponudu za prepaid korisnike...
[ zemun88 @ 21.03.2013. 13:16 ] @
Čista zelenaška ponuda. Automatski skidaju 20 din. ALo bre Vipovci. Nije da kraduckate nego baš kradete ko što kaže Velja. A to isto važi i za ovu glupavu reklamu za MTS. "Hoću da razgovaram u svom pripejdu koliko god hoću". Samo što koliko hoću važi samo za MTS. Samo toliko. A to što postoje i druga dva operatera to nema veze

Pripejd je trenutno katastrofa i uopšte se ne isplati
[ Slobodan Milivojevic @ 21.03.2013. 15:23 ] @
Ne razumem kakve to veze ima sa ovom temom, iako sam i ja sam došao do zaključka da su mi (Vip) naplatili jedan razgovor koji nisam obavio (kraći od jednog minuta, a ipak naplaćen)...
[ trader6 @ 22.03.2013. 11:12 ] @
pretpostavljam da se ne naplacuje uspostava veze dok se ne potrose minuti iz promocije
[ Bonafides @ 22.03.2013. 11:20 ] @
Ja tu promociju jos uvek nisam probao, ali sam procitao ne jednom drugom forumu da se uspostava veze ne naplacuje. Naime, jedan clan tog foruma je nakon jednog obavljenog razgovora u nacionalnom saobracaju (koristeci "VipZaSve") skenirao trenutno stanje kredita u kome stoji netaknut kredit, 49 minuta u nacionalnom saobracaju i dr.

Citat:
agasoft: Hee, isti prema svima?ž
Još uvek ti to nisu ukinuli?
A šta se skida sa glavnog računa?
Kredit ne ostaje kao ranije?


Ne, jos je aktivna na jednoj mojoj kartici. Dobra strana kod Vip-a je to sto jednom aktivirana promocija traje do daljnjeg, samo je potrebno da je bar na 3-4 meseca koristite da vam sistem ne bi dodelio neku drugu promociju. Zato sam u velikoj nedoumici. Bio bih zahvalan svakom ko bi mi pomogao u resavanju dileme: "Isti prema svima" ili "VipZaSve"? Obe kostaju 500 dinara na mesecnom nivou, ali ja nisam pametan...

@ Slobodan Milivojevic Jako lepo si odradio ovu tabelu i slazem se sa tobom. Imajuci u vidu da je ovo prepaid ponuda, bolja je od svakog postpaid-a. Jedino je u Vip-u biti bolje prepaid nego postpaid korisnik. Nakon ove ponude Vip Sigurica je nekorisna.

Jos samo ja da prelomim izmedju ove dve tarifne opcije koje me muce ;-)
[ slobabeli @ 22.03.2013. 13:06 ] @
al se nalupaste ljudi pa u cemu je ova promocija bolja od mts-ove i telenorove sve su manje vise iste evo primer vip 500 din:1500 minuta 1500 poruka, 150mb +150min/sve mreze/mesecno.Mts:600din:6000 minuta,6000 poruka,600 mb mesec dana.Prednost vipa je ovih 150 minuta ka svim mrezama koji se trose uporedo sa minutima u mrezi sto niko nije pomenuo a prednost mts a je fakticki neogranicene poruke i minuti i vise mb.
[ trader6 @ 23.03.2013. 09:01 ] @
ne trose se paralelno minuti u mrezi i oni prema svim mrezama
[ synn @ 24.03.2013. 22:21 ] @
A jel naplacuju uspostavljanje poziva za "besplatne minute"?
[ MagicMaster @ 05.04.2013. 18:59 ] @
Citat:
Prednost vipa je ovih 150 minuta ka svim mrezama
a to nije mala prednost ...

Ja na Telenor postpaidu za 1006 dinara imam 150 minuta ka svim, 500 SMSa, 1000 minuta u mreži, i 500 MB u fullspeed....

A ovo je prepaid, i za 500 dindži imam ISTO 150 minuta ka svim, 1500 SMSa, 1500 minuta u mreži, i 150 MB ... znači, jednimo net malo škrtare, i kao nije neograničen, ali isto tkao ako nemaš kredita, ne mogu da skinu :) :) i traje 30 dana, a ne 7 ...

Obaj PrePaid je PUN POGODAK, što nisam verovao da ću reći za VIP :) :)

[ paradoxxx @ 06.04.2013. 18:17 ] @
Citat:
Obaj PrePaid je PUN POGODAK, što nisam verovao da ću reći za VIP :) :)

Slazem se, cekam da mi istekne KT na mts-u, i redovno cu da uplacujem 500 dinara mesecno i imam sve, a bez ugovora. Karticu sam vec kupio (sjajan broj u nizu) i zadovoljan sam sa kvalitetom mreze :)
[ trader6 @ 07.04.2013. 21:21 ] @
a sto si kupovao vip broj? sto nisi sacekao da istekne kt pa predjes na vip?
[ paradoxxx @ 12.04.2013. 17:31 ] @
Citat:
trader6: a sto si kupovao vip broj? sto nisi sacekao da istekne kt pa predjes na vip?

A sta da radim sa 8000 dinara osnovnog kredita? To ne mogu da prebacim u vip.
[ Bonafides @ 15.04.2013. 10:50 ] @
@paradoxxx Ja ipak mislim da si kupovinom ove kartice napravio pravi potez iz razloga sto ne znam dokle tebi vezi ugovorna obaveza na KT, a ova prijavljivanje za VipZaSve je do kraja juna. Eto, i ja sam juce kupio i isprobao VipZaSve. Na kartici sam dobio sve pomenute bonuse i 1 RSD kredita. Uspostava veze se NE NAPLACUJE :-) Obavio sam nekoliko razogovora sa drugim mrezama i sve radi bez problema.
[ Slobodan Milivojevic @ 15.04.2013. 12:00 ] @
Cek, mogu da na svojoj Vip kartici aktiviram VipZaSve i da nista ne uplacujem, pa kad mi bude trebalo - mozda i posle kraja juna prvi put aktiviram?
[ paradoxxx @ 15.04.2013. 16:05 ] @
@Bonafides
Ugovor mi istice pocetkom jula, necu da produzavam nista i potpisujem postpejd, vraticu se na klasican pripejd na mt:s-u sa celokupnim osnovnim kreditom. Karticu cu da koristim za pripejd sms roming uglavnom i pozive ka Srbiji iz inostranstva sa kratkim kodom. U medjuvremenu sam smanjio KT sa 1000 na KT500 za 250 dinara jos par meseci, do isteka ugovora. Koristim samo bonuse u mrezi. Danas sam aktivirao po prvi put za 500 dinara VipZaSve i prezadovoljan sam. Da, uspostava veze se ne naplacuje :)

@Slobodan Milivojevic
Ne mozes, cim ubacis karticu u telefon aktivirana ti je ponuda na 8 dana, onaj prvi dan se ne racuna, imas 1 dinar kredita i sve bonuse. Mislim da je tako, ako se dobro secam ;)
[ Slobodan Milivojevic @ 15.04.2013. 21:16 ] @
Nije u pitanju nova Vip kartica, vec kartica iz serije "Iznenadjenjima nikad kraja" hocu samo da promenim promociju koja je aktivna na kartici.
[ paradoxxx @ 15.04.2013. 23:34 ] @
@Slobodan Milivojevic
E, to ne znam.
[ Web-Promocija @ 16.04.2013. 08:54 ] @
Ovaj paket je stvarno nesto novo na trzistu i jedino kada bi u paketu bilo vise megabajta za net, onda bi to bila prava stvar.
[ Bonafides @ 16.04.2013. 12:57 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic: Nije u pitanju nova Vip kartica, vec kartica iz serije "Iznenadjenjima nikad kraja" hocu samo da promenim promociju koja je aktivna na kartici.


Mislim da ces moci. Pozovi njihov Korisnicki, izaberi opciju za tarife i sigurno da je imas u ponudi. Na mojoj Vip kartici iz rodjendanske serije postoji ta opcija, ali posto nisam hteo da menjam rodjendansku opciju i da rizikujem, odlucio sam se da je isprobam na novoj kartici. U meniju Korisnickog servisa ova promocija se zove "Vip za svakog".
[ Slobodan Milivojevic @ 16.04.2013. 20:06 ] @
Hvala, probaću malo kasnije da aktiviram promociju, pa ću javiti da li je uspelo...
[ synn @ 30.04.2013. 00:12 ] @
I, jel uspelo?
[ freeworld @ 01.05.2013. 11:10 ] @
Normalno da mozes da se prebacis na ovu tarifnu opciju,nego mene zanima ovo '' Korisnici koji kupe prepaid SIM karticu do dana 30.06.2013. godine imaju na raspolaganju pogodnosti iz promocije i nakon isteka navedenog datuma.'' A sta je sa karticama koje su prebacene sa druge tarifne opcije,da li i na njima ostaje aktivirana ova opcija nakon 30 juna?
[ synn @ 11.05.2013. 01:03 ] @
Ova prica mi je mnogo lepa obzirom da se radi o VIP-u. Zar je moguce da nema sitnih slova?
[ synn @ 14.05.2013. 00:35 ] @
Citat:
zemun88:
Čista zelenaška ponuda. Automatski skidaju 20 din. ALo bre Vipovci. Nije da kraduckate nego baš kradete ko što kaže Velja. A to isto važi i za ovu glupavu reklamu za MTS. "Hoću da razgovaram u svom pripejdu koliko god hoću". Samo što koliko hoću važi samo za MTS. Samo toliko. A to što postoje i druga dva operatera to nema veze

Pripejd je trenutno katastrofa i uopšte se ne isplati


Za sta automatski skidaju 20 dinara? :/

I sta ovo ustvari znaci: Promocija važi do 30.06.2013. ili dok traju zalihe...?

Jel to znaci da posle ovog datuma vise nema kupovine 150 minuta mesecno i 500 sms za 500 din, ili to znaci da mozemo aktivirati promociju do ovog datuma, a ona posle traje sve do promene promocije u neku novu?

I sta ce da se desi ako sam kupio karticu sa Vip za sve promocijom i aktiviram je prvi put u oktobru na primer? Hocu li i dalje imati promociju Vip za sve ili?

[ zvezdasbg @ 15.05.2013. 14:10 ] @
To znači da promocija važi samo do tog datuma. Posle toga šta bude aktuelno. :) Kao možeš promociju aktivirati i poslednjeg dana juna pa da ti traje do kraja jula. To je maksimum.
A to "do isteha zaliha" je birokratski kretenizam. Šta da nestane? Minuta? Promocije? :))))
[ agasoft @ 15.05.2013. 14:47 ] @
To ne znači to.
To znači da će se to tog datuma prodavati takve kartice i biti moguća prijava na promociju, a posle toga će promocija svima ostati, dok njima padne na pamet, kao što ja još uvek imam rođendansku promociju.
A tu promociju niko više ne može da aktivira.
Mada jedna od promocija koju vrte već godinu dve je vip štek, stalno menjaju, te dvostruko, te sad trustroko do dvadeset devetog maja.
Tako da je moguće da će i ova ostati u nekom obliku.
Za one koji je aktiviraju će ostati sigurno do daljnjeg.
[ Bonafides @ 16.05.2013. 11:06 ] @
Dobra stvar kod VIP prepaida je ta sto jednom aktivirana promocija zauvek ostaje na broju, ako se taj broj s vremena na vreme koristi. Njihov sistem zna prebaciti postojecu promociju na neku drugu ako je kartica duze vreme neaktivna, ali to je retkost. Cak i u slucaju da se to desi, pricam iz svog iskustva, pozove se operater i objasni mu se problem i vrate vas na staru promociju (doduse, uz malo natezanja, ali vrate je nakon 2-3 poziva Call Centre-u). Dalje, treba paziti da se ne upecate na promotivne poruke, u kojima vam predstavljaju neke nove promocije (u nekima se predstavlja nova tarifna opcija, a u nekima vas obavestavaju da dopunom kredita u odredjenom vremena dobijate npr. 200 dinara za nacionalni saobracaj). Ja znam mnoge ljude kojima su i dalje aktivne one njihove opcije "Isti prema svima" i "Javi se, uvecaj kredit". To je mnogo postenije nego pojava Telenorovog prepaid paketa Tako Lako, kada je u promotivnom periodu svaki treci minut u nacionalnom saobracaju bio besplatan iliti "zlatan minut" kako su ga oni nazivali i to je trajalo jako kratko. Cak su taj "zlatni minut" stampali na svojim prepaid pakovanjima.

Sto se tice ovog paketa da budemo jednom nacisto- uspostava veze ne postoji! Ja probao. Sto se tice aktivacije i roka, mislim da postojeci korisnici to mogu aktivirati do 30.6.2013. dok oni koji kupe karticu sa ovom opcijom (ona u crvenom pakovanju sto kosta 299 dinara) mogu da je i kasnije aktiviraju. U prilog ovome ide i cinjenica da sam komsijama aktivirao dve kartice Vipove rodjendanske serije posle roka. Tacnije, kartice su iz Rodjendanske serije, promocija se zavrsila krajem septembra, a ja im aktivirao u decembru i prilikom aktivacije dobili su sve pomenute bonuse.
[ bmarke @ 18.05.2013. 09:47 ] @
Takođe je dobro to što dok god je neka opcija aktivna možeš da se vratiš na nju, ukoliko si je prethodno promenio.
Isto tako ne moraš da kupuješ novu karticu (ako ti je bitan broj) a koristio bi novu promociju.

Promena prepaid opcija 12341
- pošalješ sms SMS sa tekstom:
1 (za opciju: Sa Vip Štekom, nema štekanja!)
2 (za opciju: Besplatno u mreži)
3 (za opciju: Besplatan SMS)
4 (za opciju: VipZaSve)
5 (za opciju: Prepaid za priču!)

https://www.vipmobile.rs/koris...s/kratki-kodovi.1201.html#2333



[ mazazeka @ 21.05.2013. 22:13 ] @
Nisam bas dobro razumeo,da li se posebno trose minuti ka ostalim mrezama, tj. da li ako ja prvo napravim 50 minuta ka vipu znaci da posle ne mogu zvati ostale mreze osim vipa gde mi je ostalo dodatnih 500 min. ?
Pozdrav !
[ Dexic @ 21.05.2013. 23:11 ] @
Minuti ka svim mrezama se trose i za VIP dok ih ima.
Sto vecini nije problem jer nemaju ko zna koliko ljudi na VIP-u :)
[ Mojne011 @ 10.06.2013. 17:29 ] @
jednostavno pitanje

na računu imaš 500.din i aktiviraš promociju

ostaje ti 0.din. na kreditu

da li možeš da zoveš sve brojeve i šalješ poruke ?
[ freeworld @ 10.06.2013. 23:38 ] @
A sto nebi mogao,kad vec imas 150 minuta ka svim mrezama?
[ Mojne011 @ 11.06.2013. 01:44 ] @


pa tako bi trebalo da bude, pitanje sam postavio jer sam video pisanije da se uspostava veze naplaćuje

konačno nešto lepo bez ugovora i za prepaid, bravo za Vip

nadam se da će se i ostali operateri ugledati na njih što se tiče promocije
[ Dexic @ 11.06.2013. 11:58 ] @
Probaj da li ti rade posebni brojevi, tipa 19813, koji se samo kod MTS-a ne naplacuju posebno.

Naravno, mislim da je svima jasno da se brojevi koji se dodatno naplacuju (pozivi za kvizove gde se samo jedan javi :)) i da za njih ne vaze minuti :)
[ Mojne011 @ 14.06.2013. 23:38 ] @
treba mi info, kad su u pitanju minuti u nacionalonom saobraćaju da li se to podrazumeva da su to i VIP minuti, tj. da se i oni troše u okviru 50. ili 150. minuta ?
[ V.i.P.e.R @ 15.06.2013. 12:52 ] @
Citat:
Mojne011: treba mi info, kad su u pitanju minuti u nacionalonom saobraćaju da li se to podrazumeva da su to i VIP minuti, tj. da se i oni troše u okviru 50. ili 150. minuta ?


Da. Prvo se trose minuti iz nacionalnog saobracaja kad pozivas vip, a kad potrosis njih onda idu dodatni vip minuti.
[ Mojne011 @ 17.06.2013. 07:53 ] @
Citat:
V.i.P.e.R: Da. Prvo se trose minuti iz nacionalnog saobracaja kad pozivas vip, a kad potrosis njih onda idu dodatni vip minuti.


hvala, a kad potrošiš pre sedam dana minute u nacionalnom saobracaju, (pošto mi minuti VIP-a nisu važni kao pojedinačni)

da li je potrebno da sačekaš datum da istekne promocija od sedam dana ili možeš da dopunješ sledećih 200.din ili 500.din, tj. novu promociju iako predhodna nije prošla,

vezano za datum ?
[ V.i.P.e.R @ 17.06.2013. 21:06 ] @
Mozes dopuniti bez problema tj. ne moras cekati da istekne. Naravno minute za VIP mrezu, poruke i megabajte ako nisi potrosio izgubis, tj opet dobijes 50 min ka svim mrezama, 500 min za vip kad potrosis tih 50 min, 500 poruka i 50 mB i to vazi 7 dana ili dok ponovo ne aktiviras promociju. A imas i onu drugi varijantu 150 min ka svim mrezama, 1500 ka vipu, 1500 poruka i 150 mB mesec dana.
[ Bonafides @ 18.07.2013. 11:26 ] @
Karticu sa ovom promocijom kupio sam na trafici u aprilu ove godine za 299 dinara. U medjuvremenu sam je nekoliko puta koristio, aktivirajuci promocije koje vaze nedelju dana. Jednom prilikom su mi dodelili i 200 dinara poklon kredita za nacionalni saobracaj, a proslog meseca mi je stigla poruka da cu svakog meseca dobijati po 100 dinara kredita za pozive i poruke unutar Vip mreze i da tih 100 dinara vaze mesec dana. Da napomenem da ovih 100 dinara dobijam bezuslovno, tj. ne moram nista uplacivati i ja sam do sada 2 puta dobio tu promociju (svakog 14. u mesecu). Onda mi se desilo jos jedno prijatno iznenadjenje, stigla mi je od Vip-a poruka da mi dodeljuju 20 minuta, 1200 SMS-ova, 20 MB i 200 minuta u Vip mrezu za 100 dinara koji vaze nedelju dana. Uplatio sam 100 dinara, odgovorio na poruku, skinuto mi je 100 dinara i sada imam te nedeljne servise u tom obimu (doduse, vise mi i ne treba). Meni je pomenuta pogodnost bas dobrodosla, jer toliko minuta u nacionalnom saobracaju i trosim nedeljno. Medjutim, koliko vidim, ovo nije trajna ponuda, ali svejedno, meni je ok.

Inace, sada prepaid paket VipZaSve kosta 200 dinara.
[ bmarke @ 03.09.2013. 19:27 ] @
Sada daju još više sadržaja...
http://www.vipmobile.rs/privat...romocije/vip-prepaid.2331.html

Citat:
Vip Prepaid

Duplo više zabave uz VipZaSve!


Uz "VipZaSve" prepaid paket po ceni od 200 dinara dobijaš bonus od 50 minuta ka svim mrežama, 500 minuta u Vip mreži, 3000 SMS ka svim mrežama, 100 MB u trajanju od 7 dana.

U svakom trenutku možeš da aktiviraš jednu od opcija kreiranih po tvojoj meri slanjem „?“ na kratak broj 2013.

Opcija 1: 50 minuta ka svim mrežama, 500 minuta u Vip mreži, 3000 SMS ka svim mrežama i 100 MB u trajanju od 7 dana, po ceni od 200 dinara.

Opcija 2: 150 minuta ka svim mrežama, 1500 minuta u Vip mreži, 5000 SMS ka svim mrežama i 300 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 500 dinara.

[ zvezdasbg @ 27.11.2013. 11:38 ] @
http://www.vipmobile.rs/privat...d/promocije/vipzasve.2331.html
Op op oooop. Ovo je sad već opasno dobra promocija. Podigli na 200 min i 500 mb neta! :)))))
[ Slobodan Milivojevic @ 27.11.2013. 14:56 ] @
Pa sad ti koristi Telenor Prenesi i Surfuj... Čak su bolji i od mts postpaida (bez popusta)...
[ zvezdasbg @ 27.11.2013. 16:48 ] @
Sve je to super, ali VIP ne moze ni da prismrdi sa brzinom neta koju ima Telenor...
[ Slobodan Milivojevic @ 27.11.2013. 19:58 ] @
To se slazem, ali ovo je ipak prepaid

Ja sam uzasno nezadovoljan Vipom - EDGE im radi tacno duplo sporije od Telenora i mts-a, a jos sto imaju 3G pokrivenost - boli glava! I onda je naravno mnogo bitnije da li imaju dobar protok na EDGE-u, što nažalost nemaju.
[ MagicMaster @ 10.12.2013. 12:10 ] @
Ja već dva meseca koristim opcije na po 30 dana, i sada sam prešao na praznični .....

Sve OK ...

Nadam se da će da ostane ova promocija do februara, kada mi ističe obaveza u Telenoru na mom glavnom broju, i da prenesem u Vip prepaid ....
[ avala100 @ 16.12.2013. 17:53 ] @
Citat:
zvezdasbg:
Sve je to super, ali VIP ne moze ni da prismrdi sa brzinom neta koju ima Telenor...

Ovo je potpuna neistina i to moze da tvrdi samo neko ko tendenciozno blati VIP.
Odavno je VIP mnogo brzi od Telenora, mnogo pre "pametne mreze", koja je sve samo ne pametna.

Inace nesto sto ne bi trebalo da je vest, ali je VIP zaostao po tom pitanju, je preusmerenje poziva, koje, neverovatno, POSTOJI i radi!
Bas sam se iznenadio kad sam danas gledao njihov novi portal za pomoc korisnicima, neki on-line korisnicki servis i tamo nasao info kako se podesava u kojim slucajevima call divert. Probao i radi! Masala. A mozda samo ja nisam obaveten?
[ agasoft @ 16.12.2013. 18:00 ] @
Kakav je to novi portal?
Link?
[ zvezdasbg @ 16.12.2013. 20:21 ] @
Citat:
avala100:
Citat:
zvezdasbg:
Sve je to super, ali VIP ne moze ni da prismrdi sa brzinom neta koju ima Telenor...

Ovo je potpuna neistina i to moze da tvrdi samo neko ko tendenciozno blati VIP.
Odavno je VIP mnogo brzi od Telenora, mnogo pre "pametne mreze", koja je sve samo ne pametna.


E dobro je. Ovde vecina apsolutno zna sta je VIP. Ne moras ti da nam "otvaras" oci. Svako ko je bar jednom usao u folder o VIP-u, mogao je da vidi koliko korisnika je zadovoljno njihovim "kvalitetom".
Izmeri brzinu neta na VIP-u. Cisto da sebi otvoris oci.
Na Telenoru to zna da ide i preko 20 mbps. To je brzina koju VIP moze da sanja.
[ Horvat I @ 16.12.2013. 20:30 ] @
Citat:
avala100:
Citat:
zvezdasbg:
Sve je to super, ali VIP ne moze ni da prismrdi sa brzinom neta koju ima Telenor...
PODPISUJEM
Ovo je potpuna neistina i to moze da tvrdi samo neko ko tendenciozno blati VIP.

Očigledno nisi vipov paćenik!
[ Dexic @ 16.12.2013. 23:58 ] @
Citat:
zvezdasbg:

Izmeri brzinu neta na VIP-u. Cisto da sebi otvoris oci.
Na Telenoru to zna da ide i preko 20 mbps. To je brzina koju VIP moze da sanja.

Imas merenja ljudi na drugim forumima, odavno VIP ide preko 10Mbps, pa i negde 20Mbps. Bitno je da se obrise Proxy ako ga ima, i to cini SVU razliku trenutno (3 naspram 20Mbps).

Mada, sta ce mi i toliko... ne gledam Youtube preko mobilne mreze ili telefona uopste da mi je bitno da ima toliki protok. A sve preko 2-3Mbps iskreno ne znam cemu bi mi sluzilo.

Za "kvalitet" vec necu da komentarisem, to ne ocekujem od VIP-a, pogotovu na prepaidu :)
[ avala100 @ 17.12.2013. 07:08 ] @
Citat:
agasoft:
Kakav je to novi portal?
Link?


http://korisnicki-servis.vipmo...elfservice/rsext/#!portal/1001
[ agasoft @ 17.12.2013. 08:21 ] @
Ljudovi,
Nemojte sad još oči da vadite zbog VIP-a i Telenor-a. Neće vam platiti ti zapadnjački kapitalisti koji jedva čekaju da vam iz džepa izbiju poslednju paru i da vas ubede da koristite i ono što vam nikad neće trebati.
Hteli smo konkurenciju, eto nam je.
Mislim da to sve zavisi od dela grada u kome se ko nalazi, kao i od grada...
Evo mog primera.
Koristio sam MT:S mobilni internet.
Sred Beograda, čukarička padina, net se razvlačio kao pita sa pokvarenim korama.
Na sve je ličio, samo na net ne.
U sred Kuršumlije, koja je bogu iza tregera, ostvario sam fantastičnih 4 mbs!
Šta bi trebalo da kažem, da je MT:S smeće, pa čak i ovde n Novom Beogradu, ako stavim EDGE, to se razvlači.
Tek ako prebacim na 3G, onda nekako kao brže radi.
A VIP, bar ovde, u mom stanu, sve vrste prenosa, rade fantastično!
Glas, net...
Nema seckanja, puckanja, krckanja, net ne štucka...
Sve je stvar individualnog slučaja.
[ synn @ 28.12.2013. 02:40 ] @
Opet VIP-ova sitna slova!

"Vip za sve" sa telefonom:

150 minuta ka svim mrežama,
1500 minuta u Vip mreži,
5000 SMS ka svim mrežama i
300 MB

+ bonus u iznosu aktivirane opcije.


"Vip za sve" bez telefona:

200 minuta ka svim mrežama,
2000 minuta u Vip mreži,
5000 SMS ka svim mrežama i
500 MB

Ko ne obrati pažnju, pomisliće da telefon dodje Dž!

Ali nije dž. Telefon košta:

50 minuta ka svim mrežama,
500 minuta u Vip mreži,
200 MB

Po jednoj aktivaciji opcije 2!

Telefon stvarno dodje za dž, jedino ako koristite opciju 1.


[Ovu poruku je menjao synn dana 28.12.2013. u 03:54 GMT+1]
[ Dexic @ 28.12.2013. 11:04 ] @
Gde dodje za dz. kad se placa 8000 dinara da se kupi telefon??
[ synn @ 28.12.2013. 11:46 ] @
Dodje za dž, jer ti kod svake aktivacije opcije 1 uvecaju kredit za 200 din, a kod opcije 2, uvecaju kredit za 500 din. i tako do vrednosti telefona... Znaci vrate ti tih 8000, ali kao kredit.

Procitaj: http://www.vipmobile.rs/privat...osti-novog-telefona!.2516.html
[ Dexic @ 28.12.2013. 13:56 ] @
Valjda kao bonus, ne kao kredit - ako je bonus, ne mozes da ga koristis za kupovinu promocija, parking i slicno, vec samo neke gluposti u mrezi. Znaci, ne dobijas ga za dz. ni na koji nacin.

A sto se tice minuta za 500 dinara, verovatno moze da se predje na novi VIPZaSve, gde se dobija 200 umesto 150.
[ Mateja_Bg @ 28.12.2013. 14:06 ] @
Bonus za telefon koji se vraca nakon svake kupovine opcije 1 ili 2 vazi za nacionalni saobracaj, pozivi i sms ali ne vazi za parking i druge slicne usluge.
http://www.vipmobile.rs/privat...osti-novog-telefona!.2516.html

Moze i na postojecim karticama da se aktivira ova nova promocija Vip za sve ali se ta aktivacija placa 100rsd.
[ agasoft @ 28.12.2013. 14:30 ] @
A koji je to uopšte telefon?
Ko pravi to za vodafon? Replika čega?
[ synn @ 28.12.2013. 15:03 ] @
Citat:
Mateja_Bg:
Bonus za telefon koji se vraca nakon svake kupovine opcije 1 ili 2 vazi za nacionalni saobracaj, pozivi i sms ali ne vazi za parking i druge slicne usluge. :)
http://www.vipmobile.rs/privat...osti-novog-telefona!.2516.html

Moze i na postojecim karticama da se aktivira ova nova promocija Vip za sve ali se ta aktivacija placa 100rsd. :)



Nisi pratio od pocetka...

Pitanje je sledece. da li se od bonusa koji se dobije, moze kupiti na primer opcija 2, ili moras uplatiti 500 din da bi kupio opciju? Taj detalj naravno ne pise nigde. A logicno je da od bonusa ne mozes placati parking.
[ Dexic @ 28.12.2013. 18:31 ] @
Naravno da ne moze nijedno ni drugo, a ja sam mislio da ti aludiras na to sto se dobija 50 minuta manje naspram obicnog VIPZaSve.
[ Dexic @ 28.12.2013. 18:32 ] @
Citat:
agasoft:
A koji je to uopšte telefon?
Ko pravi to za vodafon? Replika čega?

Vecina ih je bila neki ZTE, koliko sam ja ispratio Vodafone UK i nas VIP, ali to ne mora da znaci je generalno tako.
[ synn @ 28.12.2013. 19:32 ] @
Citat:
Dexic:
Naravno da ne moze nijedno ni drugo, a ja sam mislio da ti aludiras na to sto se dobija 50 minuta manje naspram obicnog VIPZaSve.



Pa i jedno i drugo je nesto sto je precutano. U rekalmi se ne pominje da ako uzmes telefon, "Vip za sve" ima manje minuta...

A nigde se ne pominje da li za bonus moze da se kupi opcija ili mora za kes.

Glupo bi bilo da ne moze jer ako kupujem opcije u kojima imam sve, sta ce mi onda 8000 din bonusa? Na sta to da potrosim?
[ avala100 @ 28.12.2013. 21:22 ] @
Citat:
Dexic:
Citat:
agasoft:
A koji je to uopšte telefon?
Ko pravi to za vodafon? Replika čega?

Vecina ih je bila neki ZTE, koliko sam ja ispratio Vodafone UK i nas VIP, ali to ne mora da znaci je generalno tako.


U ptanju je Alcatel One Touch T'Pop updated to Android 4.1
[ madmax-wifi @ 29.12.2013. 02:45 ] @
neka kalkulacija a brzinu.
Ako se koristi opcija 2. tel se otplati za 16 meseci.
naspram promocije bez telefona korisik za 16 meseci dobije 800min u svim mrezama manje, 8000min u vip mrezi manje i 3200mb manje.
To je zapravo cena telefona.

p.s. racunica vazi jedino ako se od kredita koji se dobija mogu placati te opcije, ako ne moze onda nema nikakvog smisla(cisto izbijanje para iz dzepa).

Telefon
[ synn @ 29.12.2013. 12:56 ] @
Glupo bi bilo da se od bonusa ne mogu kupovati opcije, jer onda 2x placas telefon. Jedno pri preuzimanju pplatis 8000 din, a drugi put kroz uplate za kredit, jer ne mozes koristiti bonus!

Jel moze neko da sazna pravu informaciju, da li se bonusom mogu kupovati opcije!?

Jer ako ne moze, onda cela prica nema trunke mozga!
[ synn @ 31.12.2013. 00:51 ] @
Evo ovako. Raspitah se danas.

Bonus kredit ne moze da se iskoristi za kupovinu opcije. Znaci, platite telefon 8000 dinara koji u slobodnoj prodaji kosta 75€ tj 8700 din.

E nakon toga pre svake aktivacije opcije 2, morate dopuniti kredit sa 500 din i kupiti opciju. Nakon kupovine dobijate umanjenu opciju u odnosu na standardnu i 500 din bonus kredita. I tako 16 puta, dok vam ne vrate pare koje ste dali za telefon, u vidu bonus kredita, i ne kalirate 800 minuta (4 opcije 2 ili 2000din ) u poredjenju sa klasicnom opcijom..

Znaci dali ste 8000 za telefon, 8000 za kredit i onda imate telefon i 8000 dinara beskorisnog kredita koji vam ne treba jer koristite opcije i 800 minuta manje nego da niste kupili telefon po trzisnoj ceni, i da ste koristili klasicnu opciju 2.

Znaci opet lepo upakovano vacarenje korisnika!

Stvarno su prevejani prevaranti!
[ MatezYU @ 03.01.2014. 07:15 ] @
Imam vip za sve paket.
Kada ukucam ? i posaljem na 2014 javi mi poruku:
Trenutno nemas mogucnost ucestvovanja u ovoj promociji. Kupovina sadrzaja je moguca ukoliko imas promociju Praznicni VipZaSve.
Za prelazak posalji 8 na 12341.
2013 mi radi.
U cemu je fora?
[ ekof9 @ 03.01.2014. 14:47 ] @
Citat:
Znaci opet lepo upakovano vacarenje korisnika! Stvarno su prevejani prevaranti!


Pa ti rece da je vip bolji od mts-a.
[ avala100 @ 03.01.2014. 18:54 ] @
Citat:
MatezYU:
Imam vip za sve paket.
Kada ukucam ? i posaljem na 2014 javi mi poruku:
Trenutno nemas mogucnost ucestvovanja u ovoj promociji. Kupovina sadrzaja je moguca ukoliko imas promociju Praznicni VipZaSve.
Za prelazak posalji 8 na 12341.
2013 mi radi.
U cemu je fora?


A sta u stvari hoces da kupis?

Postoje dve promocije Vip za sve, jedna je nova, tzv. Praznicni vip za sve i u njoj se dobija vise minuta i poruka i MB mesecno.
Ova stara je ostala u delu "Prepaid opcije".

Ako koristis stari Vip za sve, tada se koristi 2013, a kad se koristi ova nova, tada je 2014.
Ali ponavljam i dalje mi nije jasno sta zelis da postignes slanjem poruke "?" na 2014?

Takodje obrati paznju, meni su za prelazak na novi Vip za sve rekli da se placa 100 dinara, samo prelazak, ja nemam ni jednu promociju aktivnu, meni je odgovarala cena iz opcije Stek, tako da prvo proveri pre prelaska da ti ne skinu 100 dinara. Onako sam proveravao i automat o tome obavetsva, nisam presao, samo sam cacakao malo.
[ MatezYU @ 03.01.2014. 23:34 ] @
Hocu 200 minuta , 5000 poruka i 500mb.
Mislio sam da to radi kada se posalje ? na 2014 ali izgleda da ne radi.
[ espresso @ 04.01.2014. 00:12 ] @
Radi samo prvo moraš da se prebaciš sa stare promocije na tu novu što košta 100 dinara. Pozovi 1234 i prati uputstva za promenu promocije. Tek onda ćeš moći da šalješ ? na 2014.
[ synn @ 04.01.2014. 11:41 ] @
Citat:
ekof9:
Citat:
Znaci opet lepo upakovano vacarenje korisnika! Stvarno su prevejani prevaranti!


Pa ti rece da je vip bolji od mts-a.



nikada ja to nisam rekao... Pregledaj moje postove.
[ synn @ 31.03.2014. 02:11 ] @
Sad postoji i promocija "druge price" ocigledno za manje zahtevne korisnike.

Opcija 1 – Pričaj u Vip-u: neograničeni razgovori u Vip mreži, 500 SMS ka svim mrežama i 50 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 250 dinara

Opcija 2 – Kuckaj poruke: 5000 SMS ka svim mrežama, 100 minuta u Vip mreži i 50 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 200 dinara

Opcija 3 – Pričaj sa svima: 100 minuta ka svim mrežama, 100 minuta u Vip mreži, 500 SMS ka svim mrežama i 50 MB, u trajanju od 30 dana, po ceni od 300 dinara.

Ova treca je veoma interesantna i povoljna za pripejd, pod uslovom da vam ne treba internet.
[ cimer @ 03.07.2014. 08:07 ] @
Da li sa prenosom broja u Vip mrežu dobijam opcije kao što su Pričaj sa svima i Vip za sve ili su opcije isključivo aktivne na nove kartice koje se kupuju po kioscima?
trenutno sam na telenoru prepaid a tamo sve promocije u mom meniju traju 7 dana, iz tog razloga želim da odem od njih....
[ dr.da @ 03.07.2014. 09:40 ] @
Citat:
cimer: Da li sa prenosom broja u Vip mrežu dobijam opcije kao što su Pričaj sa svima i Vip za sve ili su opcije isključivo aktivne na nove kartice koje se kupuju po kioscima?
trenutno sam na telenoru prepaid a tamo sve promocije u mom meniju traju 7 dana, iz tog razloga želim da odem od njih....



Dobijas , registruj broj na sajtu i sve preko toga mozes , da menjas promocije ,pregledas stanje .
[ cimer @ 03.07.2014. 11:51 ] @
hvala puno.
22.04 sam preneo broj iz mts-a u telenor jer sam ocekivao da cu dobijati ponude na mesecnom nivou, posto je kod njih sve na 7 dana, cekam 22.07 i prenosim broj u VIP.
prepaid br mi i nije toliko bitan jer na sluzbenom imam 500din svaki mesec tako da je prepaid ono cisto da se nadje ako zatreba
[ dr.da @ 03.07.2014. 12:47 ] @
Imas promociju za 250 din neograniceni razgovori u Vip mrezi , 500 sms ka svima i 50 mb ( 30 dana_)
[ cimer @ 03.07.2014. 13:05 ] @
ne treba mi u mrezi, treba mi ka svima
a i te promocije traju do 13.08 a posle?
posle ce bar biti
150 minuta ka svim mrežama
1500 minuta u Vip mreži
5000 SMS ka svim mrežama
300 MB
u trajanju od 30 dana, po ceni od 500 din

malo mi je to mnogo mesecno da ljuljnem 500 kinti al ajd
[ dr.da @ 03.07.2014. 17:54 ] @
meni se ta promocija ne svidja -) ali ako tebi radi posao uzimaj .. mada izaberi onu praznicnu za sve gde dobijas 200 prema svima i 500 mb i 5000 sms i 2000 prema vipu
[ cimer @ 11.08.2014. 10:52 ] @
mislim da je ovo extra promocija, za ove pare mislim da nema bolje kod konkurencije.
http://www.vipmobile.rs/privat...isi-od-tvojih-odluka.2675.html
Opcija Pričaj sa svima sadrži:
100 minuta ka svim mrežama
100 minuta u Vip mreži
500 SMS poruka ka svim mrežama
50 MB
Cena opcije je 300 dinara i važi 30 dana
[ deda_kg @ 11.08.2014. 16:01 ] @
Koliko vremena prodje od momenta podnosenja zahteva do aktivacije prepaid broja sa mts na vip prepaid i da li treba broj da bude registrovan u mts mrezi?

[Ovu poruku je menjao deda_kg dana 11.08.2014. u 17:12 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao deda_kg dana 11.08.2014. u 17:13 GMT+1]
[ cimer @ 13.08.2014. 06:15 ] @
ako imas puk broj on ti je neophodan pri podnosenju zahteva za promenu operatera nepunih 7 dana je potrebno od zahteva do momenta prenosa broja (5-6 dana u proseku), ja sam u sredu podneo zahtev u utorak ujutru mi je broj bio prenet.
kod postpaid-a ne treba puk.
[ deda_kg @ 13.08.2014. 19:47 ] @
nemam puk, zvacu operatera pa cu uzeti, hvala na odgovoru kolega :)
[ cimer @ 16.08.2014. 09:31 ] @
juce dobio novu ponudu,citiram
Posebna ponuda: umesto za 500din narednih 7 dana za samo 350din mozes kupiti sadrzaj od 150min, 5000 sms, 300MB ka svim nacionalnim mrezama i dodatnih 1500min u Vip mrezi nakon potrosnje prvih 150min. Sadrzaj vazi u Srbiji 30 dana od dana aktivacije. Odgovori sa 5 i uzivaj u komunikaciji. Tvoj Vip

na drugoj vip kartici koja je starija od ove 7 dana nisam dobio nikakvu ponudu u okviru iste promocije vip za sve.
po kom sistemu salju ovakve ponude ne znam ali znam da obe kartice nisam nijednom dopunjavo.
[ mr. ako @ 17.08.2014. 04:37 ] @
Nisi dopunjavao, ali ih ne koristis jednako...? :)

[ cimer @ 17.08.2014. 09:06 ] @
cim nisam dopunjavao znaci da ih i ne koristim i nisu mi primarne jer imam sluzbenu karticu s 500din svaki mesec a jednu od ove 2 vip ako mi zafali u toku meseca aktiviracu promociju ka svima i vozi
[ deda_kg @ 17.08.2014. 16:50 ] @
posteno :D
[ mr. ako @ 18.08.2014. 02:45 ] @
@cimer:
Nisi koristio nikad nijednu nijednom? Nisi nikad ni napravio poziv sa neke od njih, niti primio poziv?
[ cimer @ 18.08.2014. 05:19 ] @
ne
skoro sam pokusao da prenesem broj pa su mi dali jednu prepaid karticu ali zahtev nije bio odobren (ta kartica je ostala aktivna i stoji onako sa strane u tel) pa sam nakon 7 dana opet podneo zahtev za prenos i dobio drugu prepaid karticu i onda su mi omogucili prenos.
otuda 2 kartice
[ mr. ako @ 19.08.2014. 04:39 ] @
Jbg, onda je "Hvala ti Boze dok ide random". :D