[ vlastislav @ 30.03.2013. 19:21 ] @
Razmisljam o kupovini S3 a sve sto sam pretrazio prodavnice u Novom Sadu cene su drasticno razlicite u nekoj prodavnici jeftinije i do 20000 din s obzirom da imas samo 6 meseci garancije sta mislite je to moguce da je kopija ili je bas originalni telefon? Jedva skupis pare a kad uzmes kopiju onda sednes i places ... Hvala na odgovorima
[ Lacika.1991 @ 31.03.2013. 09:57 ] @
možeš nov naći za 375e sa sve garancijom :D
[ vlastislav @ 31.03.2013. 12:35 ] @
Hvala ako te ne mrzi posalji mi link na email hvala jos jednom :)
[ inobradovic @ 31.03.2013. 13:10 ] @
u svajcarskoj kosta oko 550fr, 2 godine garancija.
[ abitbp6_ @ 31.03.2013. 15:43 ] @
Ja sam ga kupio izvan Srbije, na aerodromu, bio je oko 650 USD, i ne mogu da ostvarim garanciju ovde, što mi je i potvrđeno iz Samsunga. Telefon košta koliko košta, a ti "novi" za manje pare su verovatno švercovani => nemaš garanciju. Bez obzira što imaš sve papire, račun i sl, ne možeš da ostvariš garanciju u Srbiji. Kopije koje sam ja video su nebo i zemlja sa S3, i mislim da je mala verovatnoca da ti to neko olako uvali. Odmah bi ti zapala za oko drastično niža rezolucija ekrana.
Moja preporuka, ako već kupuješ skup telefon, idi lepo u neku pouzdanu prodavnicu, pruži se koliko treba i miran si.
[ vkoja @ 31.03.2013. 17:45 ] @
Sta ce vam garancija za s3 a i uopste za samsung , kad su to masine koje se ne kvare, ja sam kupio posle nekoliko dana kada se pojavio na trzistu , nabavio mi covek preko bio je 400 e ali jbg bez garancije , ali evo vec godinu dana radi kao zmaj , prosto mi je nezamislivo da se pokvari , stim sto sam mu menjao nekoliko puta custom toom i sve radi za 10...
[ pajaja @ 31.03.2013. 18:31 ] @
Ako se njemu pokvari ili pocne da se ljusti posle par dana nece mu mnogo znaciti to sto tebi radi bez problema.
[ Stijak @ 31.03.2013. 19:50 ] @
Samsung se ne kvari?!? Iz ličnog iskustva i i iz iskustva ljudi koje znam - kvari se barem koliko i ostali telefoni - ako ne i više.

Doduše - i ja sad imam Galaxy Nexus bez garancije koji sam kupio preko oglasa - ali bio je upola jeftiniji od "legalnog", pa sam prosto to procjenio prihvatljivim rizikom, i za sad se čini da se rizik isplatio...

Ali šta su svi navalili na taj Samsung S... Bolje uzmi LG Nexus 4...
[ Miroslav Cvejić @ 31.03.2013. 19:56 ] @
Taj Galaxy Nexus bi mogao časove da drži S3 modelu. Npr. kako da telefon funkcioniše posle 3 meseca uptime isto kao prvog dana. :)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 31.03.2013. 20:32 ] @
Pa sada, ja svoj GNex moram da resetujem jednom dnevno, a ni tada ne radi baš kao prvog dana. Razlika je očigledno u ROM-u i načinu upotrebe telefona. NEma veze sa samim brendom. S3 je svakako hardverski jači telefon.
[ worthy @ 31.03.2013. 23:43 ] @
Baci pogled na mobilnisvet.com/mobilni-malioglasi

Imas nov za 360e za 24 meseca garancije. ;)
[ Lacika.1991 @ 01.04.2013. 12:10 ] @
ja sam promenio jako puno telefona i ni jedan mi se nikada..ali apsolutno nikada nije pokvario..ja ne znam jel do mene ili je čista sreća :D a taj ko kaže da mu se telefon pokvario posle mesec dana..pogotovo tipa klase s3 ili nešto slično..pa pojma nemam o čemu se radi :D to se jednostavno više ne kvari toliko :D to što se telefon resetuje i koje kakve gluposti što ljudi prozivaju kvarom..to je čisto stvar kernela i roma u fonu..i to svako imalo kompljuterski pismen može da uradi sam za pola sata :D
[ bakara @ 01.04.2013. 18:45 ] @
Citat:
vkoja: Sta ce vam garancija za s3 a i uopste za samsung , kad su to masine koje se ne kvare...


Citat:
Lacika.1991: ja sam promenio jako puno telefona i ni jedan mi se nikada..ali apsolutno nikada nije pokvario..


Ni meni se nikada ni jedan nije pokvario, a onda ovo:
http://www.elitesecurity.org/t...Brickovao-mi-se-samsung-galaxy
[ Lacika.1991 @ 01.04.2013. 20:16 ] @
au druže a šta da ti kažem osim što nemaš sreće :D ali uglavnom..ne znam jel neko tamo spomenuo..ja sam taj problem sa recoverijem i ne prepoznavanjem memorijske rešavao tako što izvadim mmc i ubacim u kompljuter..full format u fat 32..ubacim u fon i pustim da ga on formatira..ili iz recoveria format lupiš..i eto ga :D prepozna je bez ikakvih problema..jesi probao ručno da je mountuješ iz recovery? a uglavnom evo usput pročitah sve što si radio..većinu si dobro odradio..probao si sve..sve što je u tvojoj moći je sve što možeš da uradiš iz recovery..iz odina da menjaš boot loader..kernel i rom..ali ni u kom slučaju ne bi smeo da dobiješ tu lepu sličicu na početku :D ali pretpostavljam da sa boxom to ne bi bio problem rešiti..bez otvaranja telefona
[ Lacika.1991 @ 01.04.2013. 20:21 ] @
sad sam tek skontao da sam imao galaxy s+ i s advanced..a svi su tu negde :D sad mi nekako drago što sam ih prodao :D
[ vlastislav @ 03.04.2013. 20:14 ] @
Citat:
abitbp6_:
Ja sam ga kupio izvan Srbije, na aerodromu, bio je oko 650 USD, i ne mogu da ostvarim garanciju ovde, što mi je i potvrđeno iz Samsunga. Telefon košta koliko košta, a ti "novi" za manje pare su verovatno švercovani => nemaš garanciju. Bez obzira što imaš sve papire, račun i sl, ne možeš da ostvariš garanciju u Srbiji. Kopije koje sam ja video su nebo i zemlja sa S3, i mislim da je mala verovatnoca da ti to neko olako uvali. Odmah bi ti zapala za oko drastično niža rezolucija ekrana.
Moja preporuka, ako već kupuješ skup telefon, idi lepo u neku pouzdanu prodavnicu, pruži se koliko treba i miran si.

Predpostavio sam da ce verovatno biti do toga da je svercovan u Slovackoj ima nov za 450 EUR-a i 2 god garancije.. ugl. hvala vam svima na odgovorima
[ Dexic @ 03.04.2013. 20:35 ] @
Juri na oglasima od ljudi koji prodaje od operatera, sa sve fiskalnim i garancijom, neotvarane. Prodaju se i ispod 400e. Ako tu imas problema sa garancijom, imaces je i sa bilo kojom radnjom, ili ne raspoznajes fiskalni i garanciju za serpu/lonac od istih za mobilne ;)
[ vlastislav @ 05.04.2013. 20:17 ] @
resio sam :D uzeo sam za 400 E Note 2 :D glupo a????? ono veci je display pa sam konacno resio problem a sad imam jedan prob :D koliko vidim nepodrzava adobe flash player ili ima neke sanse da se instalira? :) hvala
[ ZligorSt @ 05.04.2013. 21:15 ] @
Citat:
vlastislav: resio sam :D uzeo sam za 400 E Note 2 :D glupo a????? ono veci je display pa sam konacno resio problem a sad imam jedan prob :D koliko vidim nepodrzava adobe flash player ili ima neke sanse da se instalira? :) hvala


Odlična odluka. Mnogo je bolji od S3.

Elem, što se kvarenja telefona tiče, ja, za 1.5 godinu korišćenja S2 nisam imao, Bogu hvala, ni jedan kvar.
doduše, koštala me je jedna popravka 150 evra, kada sam polomio ekran.
[ Lacika.1991 @ 06.04.2013. 13:46 ] @
pošteno :D i ja razmišljam da u skorije vreme predjem sa s3 na note 2..samo kako ću to upakovat u džep i ovo mi je veliko :D
[ vlastislav @ 06.04.2013. 18:21 ] @
KATASTROFA sto se tice velicine hteo sam sto veci pa eto sam moram da trazim reperske farmerice, duboki su dzepovi prezadovoljan sam no malo je glupo sto nema adobe flash player :/ a to je samo aplikacija koja je verovatno programski zabranjena a mogli su to napraviti mislim nije fora a sad se bacam na install games
[ Lacika.1991 @ 08.04.2013. 17:33 ] @
ako se ne varam mislim da imaš na playstore flash player :D a uostalom ako ti bude baš toliko o glavu da ga imaš..većina custom romova ima u sebi flash player ubačen :D tako da to nije baš neki problem :D
[ vlastislav @ 11.04.2013. 17:47 ] @
Trazio sam svugde a nista nisam uspeo a nema ni lite verzija a jednostavno posto sam planirao da idem u inostranstvo nemam laptop a ovo bi mi bilo kao laptop a bez tog plera nema da otvori neka videa na internet stranici ... ako mislis da je moguce i ako te nemrzi da mi napises kako resiti Hvala
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.04.2013. 18:15 ] @
Ako si ranije imao neki Android i ako ti je on mogao zameniti laptop, onda super, ali ako nisi, verujem da ćeš se smoriti posle nekog vremena. Smart telefoni su nužno zlo kada je zamena za računar u pitanju. Uglavnom mogu najveći deo posla da odrade, ali ti treba mnogo više vremena nego na laptopu.

Bilo kako bilo, za fleš pogledaj ovo http://www.xda-developers.com/...-and-other-jelly-bean-devices/

A video na webu može biti ili Flash ili HTML5, pa ako je ovaj drugi, radiće bez problema. Pre tri godine je 26% videa na internetu bilo HTML5, a pre dve 63% (http://goo.gl/FnoXy). Danas je taj procenat sigurno još veći, tako da ni bez Fleša ne bi trebalo da imaš problema.
[ Lacika.1991 @ 11.04.2013. 20:01 ] @
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1954255

eto rešenje tvog problema :D

http://api.viglink.com/api/cli...onp=vglnk_jsonp_13657068718714

direktanlink

baci apk na telefon i instaliraj i piči :D radi u svim browserima osim u chrome :D
[ vlastislav @ 14.04.2013. 14:01 ] @
Lacika.1991 svaka cast, funkcionise problem resen imas pivo za ovo Hvala
[ vlastislav @ 23.01.2017. 11:25 ] @
Postovani forumasi, evo malo da ozivim temu i da kazem koliko sam bio zadovoljan s fonom koji sam uzeo, znaci prezadovoljan. Telefon sto sam uzeo Note 2 N7100 tek sada pokazuje koliko je zreo za penziju Jedina mana sto mi se desava da je poceo brljaviti. Nekad sa desi da samo ostane u nekom " stendbaj-u " i kad me pozove buraz njemu zvoni ali moj fon ne reaguje ko da je mrtav, bilo sta da pritisnem ne reaguje samo ponovno ukljucivanje... Pokusao sam hard reset nista, onda sam probao da mu prekopiram ponovo softver, ali nije uspelo isti simptomi. Jos cu da pokusam da mu ubacim 4.2.2 ili slicno nesto pa cu preko neta sam da se upgrejduje na 4.4.2, ali bas neverujem da je do softvera... Ako nista pokusacu da nabavim negde maticnu plocu ili neki polupan i samo zamenim jer mi je ovaj fom stvarno najbolji pozdrav