[ parmin @ 06.04.2013. 21:09 ] @
Kada odem na internet, ranije mi je prikazivao slike. Sada je prazno polje gde bi trebala slika da dođe. Pretpostavljam da je nešto kod podešavanja, ali ne mogu da nađem gde je problem.
[ gilopile @ 06.04.2013. 21:17 ] @
Nemam trenutno neki slican fon, ali evo otprilike sta treba da trazis:

Ides na web, pa setings/page i pod`load content` postavis `images`. Tebi je verovatno postavljeno na `text only`
Verujem da ces se snaci.
Pozz!
[ parmin @ 07.04.2013. 21:50 ] @
Prvo imam problem.Meni je meni na srpskom. Drugo "ideš na web"? Kako se ide na web. Kad uđem u opciju internet, dobijem gore pravougaonik gde bi trebala da bude slika, zatim ispod je mesto gde treba da upišem pojam koji tražim, a ispod toga ima pravougaonik gde piše pretraživanje. E sad ispod toga ima link za pribor, pa link fun&downloads, zatim Podešavanje i na kraju link Scoopt. Mislio sam da je ovo podešavanje, to što meni treba, ali ništa slično što mi daje da treba slike odnosno images da čekiram, nema.Možda tražim na pogrešnom mestu.
[ gilopile @ 07.04.2013. 22:05 ] @
Snaci ides u podesavanje browsera:

[ parmin @ 15.04.2013. 18:43 ] @
Uspeo sam ovo da nađem. Kod mene nudi samo dve opcije za prikazivanje slika na web-u. I to uključi slike i isključi slike. Probao sam i jedno i drugo. I isključio slike pa isključio telefon, pa ponovo uključio i nema slike, onda sam ponovo prebacio da mi pokazuje slike i opet isključio telefon i opet uključio i nema slika. Nosio sam u jedan servis, ali imam utisak, da je čovek završio neki drugi fakultet, a ne ovaj za mobilne telefone. Moraću da promenim servis.
[ parmin @ 09.05.2013. 05:35 ] @
Rešio sam problem, zvao sam podršku i oni su nešto uradili i sada je sve u redu.